Бургазлия се бори за живот след тежка катастрофа
Инцидентът е станал заради висока скорост и влажна пътна настилка
41-годишен бургазлия се бори за живот в УМБАЛ Бургас след тежка катастрофа, която стана вчера сутринта край кв."Горно Езерово", става ясно от днешната полицейска хроника.
Според сводката, шофьорът е изпуснал управление на лекия си автомобил "Ауди 80" заради мокра настилка и висока скорост и се е забил в дърво. След инцидента е с контузия на гръдния кош, корема, счупени три ребра и засегнат бял дроб.
В събота е регистриран и друг инцидент - на пътя Бургас-Каблешково, около 18 часа, "Ситроен 3 Х" блъска "Тойота" след неправилно изпреварване. Ситроенът е управляван от 48-годишен мъж от Каблешково, а другия автомобил от 59-годишен бургазлия, който е с травма след инцидента - контузия на гърди и корем, няма опасност за живота му, съобщават от ОД на МВР в Бургас.
Мария Шарапова влиза в нова роля
Баща и син от България вдигнаха австрийската полиция на крак
Домакински трик за огледала без петна и следи
Крехки маслени курабийки - домашна рецепта с вкус на детство
Барселона: Това, което ни причиниха е недопустимо
Кои зодии са най-успешни в бизнеса
Лесен трик за бели маратонки - как да махнете упорити петна
Отлична вест за Малена Замфирова
Пухкава домашна питка със сирене - рецепта стъпка по стъпка
Каримански: Дефицитът расте и сянката на дълговата спирала наднича зад гърба ни
Гънката на предпазния колан не е дефект, а защита

Все едно аз да говоря по същия начин за вашите бащи.
С цялото ми уважение, но мога да ви кажа само едно.
ДА ГО ДУХАТЕ КУЧЕТА УМПЕЛИ!!!