Разкриха убиеца на красивата Андрея
Младежът изглежда бил склонен към безпричинно насилие, като преди време е нанесъл побой на възрастен мъж
Само за няколко часа полицията успя да разкрие тежкото криминално престъпление във врачанското село Галиче, пише BulNews. Тази нощ пълни самопризнания е направил убиецът на 18-годишната Андрея Асанова, която беше заклана събота нощта в къщата си.
Още вчера криминалистите започнаха да работят с двамата братовчеди А.О. и Д.О., и докато ги разпитвали подозренията се засилили към първия, а вторият бил освободен. Така след дълги часове разпити 18-годишният Аксел О. не издържал и направил пълни самопризнания в полицията в Бяла Слатина.
През цялото време обаче се държал „железно“ и правел всичко възможно да заблуди разследващите. Веднага след като се сринал той завел ченгетата и им показал къде е скрил ножа, с който е извършено престъплението.
На място разказал с подробности и как е заклал красивата Андрея. Убиецът е съсед на своята жертва и се ползва с лошо име в селото. Младежът е склонен към безпричинно насилие, като преди време е нанесъл побой на възрастен мъж.
Разкриването на убийството е в резултат на непрекъсната работа на полицията в Бяла Слатина и колегите им от Враца и София. Цял ден вчера хората наблюдавали процесуално-следствените действия на органите на реда, като през повечето време заподозреният Аксел бил с тях.
Още преди обед на местопрестъплението пристигнали директорът на полицията във Враца Янко Янколов и шефът на районното управление в Бяла Слатина Красимир Йончев, които пряко ръководили издирването на извършителя.
Цяла нощ техните подчинени, подпомагани от колеги от столицата, са правили огледи вътре в къщата и около нея. Извършителят на кървавото престъпление Аксел О. е задържан за 24 часа в районното управление в Бяла Слатина.
Отношенията между София и Скопие са една голяма нула
Израел уби журналист на Al Jazeera в Газа, бил "терорист на "Хамас"
Камери и мобилни клетки заковали Симона Радева по делото „Семерджиев“
Стармър хвърля оставка в понеделник
Има ли риск от нов воден режим в Плевен
Биха 74 камшика на иранска певица, не е носила хиджаб (ВИДЕО)
Ако си мислите, че до морето се пътува много заради ремонтите, вижте този хаос за Гърция
Знаете ли защо дънките все още имат малки метални нитове на джобовете си
Защо задължително трябва да слагате бутилки с вода стоят до прозорците
Ще е грехота, ако в сезона на черешите не опитате този сочен шоколадов кекс
Лятото носи пари и късмет на 2 зодии
3 дни главоболия заради силна магнитна буря

р о дп и като тоя убец
от вас хора не става вие сте престъпници все някога ще намажете куршума вие се гаврите с БЪЛГАРИТЕ вашта мама МАНГАЛСКА НА САПУН вие сте изроди като тоя убиец от ГАЛИЧЕ ще дойде и вашето време гадни мангали
Убиството си е престъпление без значение грозна ли е красива ли е
Красотата не прави загубата по тежка
Мястото им е в затвора,те винаги ще си останат убийци и побойници!
Вземете мерки,за да живеем ние обикновените хора спокойно и децата ни да не се страхуват!
Върнете смъртното наказание!
Тоя изрод не теябва и секунд да живее заедно с другите съучастници!
Смърт за такива уроди!!!!!!
Защото изповядваме ценностите на отрепката росен плевнелиев. И който не ги следва - пристига вувузелата на козяк русинова да го залива с брюкселската помия.
ПП. А едно време народната милиция бързо се справяше с подобни 15 годишни изроди. Без идиотщината на разни вносни московски или вашингтонски ценности.