Анди от „България търси талант” се бъзика с Бойко и Слави пред съдии
В понеделник ще играе в ново представление на студентския театър "Алма Алтер", който дава път на незрящия актьор
Бурен смях, положителни емоции и голяма веселба предизвика сред съдии служители на Софийския районен съд незрящият имитатор Андриян Асенов.
Победителят от „България търси талант” забавлява магистрати и чиновници на празнично предколедно тържество на съдилището, което е проведено в изискан ресторант в тузарски хотел в близост до Централна гара.
"Имитирах образите на Бойко Борисов, Слави Трифонов и Тодор Колев, с които спечелих публиката в шоуто. Хората много се смяха и забавляваха. Това бе първата част от моето представление пред хората от Районния съд. А във втората с мой колега пяхме песни. Беше много весело", сподели пред „България днес” Андриан. Покрай участието си и безапелационната победата със зрителския вот на финала на формата интересът към Анди значително се е повишил и ангажиментът в партито на съда е един от многото, които му предстоят.
В понеделник ще играе в ново представление на студентския театър "Алма Алтер", който дава път на незрящия актьор. Спектакълът носи името „Последна радост” по произведението на Йордан Йовков. Наскро Анди се дипломирал в Софийски университет с отлична оценка с представлението „По-добре да бъдеш недоволен човек отколкото доволна свиня” в същия театър. Анди разказа че известността с нищо не го е променила, продължава да работи в онлайн магазина на потребителната кооперация на слепите. До края на януари очаква да получи паричната награда от 50 хиляди лв, с която ще сбъдне своята мечта - купуване на жилище в столицата
Най-малко 21 души загинаха при пожар в хотел
Община Несебър представи регионалния план за действие за развитие на специализирани видове туризъм по проект Toural
Щракнаха белезниците на Красимир, който задигна ел. инструменти за 10 бона евро от завод "Хемус"
Ерген №3 Алек Младенов вдигна тайна сватба, майка му одобрила булката
България е №1 в глобална класация за мобилен интернет
Лице на съвременното британско кино и телевизия подкрепя "Мача на Надеждата"
Най-малко 21 души загинаха при пожар в хотел
03/06/2026, Сряда 14:08
0
Това е най-вкусният сладкиш с череши за лятото – лесен, ароматен и любим на всички!
Тома Белев подкрепял фирма КУБ да прави ПУП на незаконното селище
Коя партия колко ще загуби след орязването на субсидиите
Арестуваха бившия митнически шеф Стефан Богоев
Демерджиев съобщи за източване на НЗОК: Използвани са печати на лекари, има задържани
Поклон пред шофьора на тази кола
