Нефтохимик тренира двуразово
Първото занятие за днес бе на терена в спортен център „Изгрев“ и в него се включиха всички футболисти
Зимната подготовка на Нефтохимик премина на двуразов режим. Сутрешната тренировка на тима включва предимно упражнения и игра с топка, а вечерната сесия е за издръжливост.
Първото занятие за днес бе на терена в спортен център „Изгрев“ и в него се включиха всички футболисти. С отбора тренираха и юношите на клуба – близнаците Коста и Генчо Далеви, а форма с тима поддържа бившият защитник на литовския Жалгирис Венелин Филипов.
Всички играчи в отбора тренират пълноценно и към момента няма футболисти с травми. Почти напълно възстановен от тежката контузия, която го изкара за два месеца от игра, е Мирослав Радев, който се подготвя наравно с останалите.
Тренировъчният ден за „шейховете“ ще продължи следобед със занятие на “Efbet арена“.
Първи вълни цунами достигнаха източното крайбрежие на Япония
Отиде си летописецът на прехода Джони
Извънредно! Тежка катастрофа между патрулка и лека кола, полицай лежи на земята (СНИМКИ)
Той е абсолютният рекордьор по преференции
Ученици от Математическата гимназия проследиха в реално време съдебно заседание в Апелативен съд-Бургас
Най-богатите държави в Европа до 2030 г.: къде се нарежда България
Община Царево представя културната и фестивална програма за месец май
Дежавю от 1997 г.: Същата дата, същият сценарий – към еднолично управление
Мълния уби турист на връх Ком след фатално селфи под облаците
Предупреждение за цунами в Япония, след силно земетресение
Григор Димитров падна с още две места в световната ранглиста
Опашка пред БНБ за колекционерската монета, посветена на 150 г. от Априлското въстание
