×
Европейска столица на културата Евровизия 2027 Промо зона Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Бият рекорда за превишена скорост, кола лети със 165 км/ч на второкласен път край Бургас


Бият рекорда за превишена скорост, кола лети със 165 км/ч на второкласен път край Бургас
Мария Ботева от отдел „Пътна полиция“ към ГД „Национална полиция“ съобщи, че кола, движеща се със 165 километра, е засечена от служители на ОД на МВР – Бургас на второкласен път
09 Януари 2020, Четвъртък, 10:43 ч.
Автор: Михаил ДИМИТРОВ

Превишението е със 125 км/час, уточни Мария Ботева от отдел „Пътна полиция“

Рекорд за превишена скорост на второкласен път е отчетен в ОД на МВР – Бургас. Автомобил е засечен с наши автоматизирани технически средства и е установено, че се е движил със 165 км/ч, което е с 125 километра над допустимата скорост, каза в „Тази сутрин“ по бТВ Мария Ботева от отдел „Пътна полиция“ към ГД „Национална полиция“.

„На магистрала „Тракия“ са създадени особени условия за развиване на по-висока скорост в сравнение с останалите класове пътища, но и там има нарушения. Край Сливен автомобил се е движил с 238 км/ч“, добави тя и уточни, че рекордите са отчетени през празничните дни.

Рекорден е броят на катастрофите в страната, допълни Ботева.

Според данни на полицията през дните от 20 декември 2019 г. до 1 януари 2020 г. тежките произшествия на територията на цялата страна са почти 200. При тях ранените са били 257 души, а загиналите - 14.

За същия период миналата година пътните произшествия са с 50 по-малко. По-малко са и ранените -  с 82-ма души. Загиналите обаче са с 2-ма повече.

Бич на обществото ни продължава да бъде шофирането под влияние на алкохол или наркотици. 

„За 13 дни най-много случаи на управление след употреба на алкохол са установени на 1 януари – 72 случая, както и на 22 декември – 44 случая. Има случай с 3,11 промила в Кърджали, както и 3,10 в Ямбол“, каза още Мария Ботева.
 


В категории: Крими


8
Коментара
8
Коментара по темата
8.
ГРАД КОЗЛОДУЙ
09.01.2020 22:49:53
0
0
поредният комплексар с малка чурка нулева култура
7.
Пациент
09.01.2020 13:35:41
2
6
Днеска на изхода на Бургас в посока Поморие до онзи уж големия марков магазин патрулката така плътно прибрана и прикрита, че все едно е част от пейзажа - ограничение 60 km/h (все едно градско).
След Летището - 50 km/h - там нищо.
После става 70km/h хайде пак патрулка, празна, камерата сама си вади заплатата вътре.
Кво излиза, че лятото от задръствания се ходи 2 часа до Слънчев бряг, зимата заради "засилен контрол" на "изкуствено измислените ограничения" пак се ходи 2 часа.
А за сметка на това в Полша, която е 38 милиона - криенето е забранено и полицията още е със старите радари дето се държат в ръка!
България - 6 милиона
Полша - 38 милиона
Германия - половината аутобани са без ограничение на скоростта
Хайде сега да изкараме статистика къде има повече катастрофи на глава от населението?
6.
Шушляк с претенции
09.01.2020 12:35:16
10
4
Нека да има глоби ама много големи, аз кола нямам, возя се само с новото автобусче. Само на помощи живея и ме яд като видя някой със собствена кола
5.
Калин
09.01.2020 11:32:06
5
21
Глоби, глоби, глоби - взимат от нашите пари за тяхните заплати.
Защо тях никой не ги глобява, застават на градинки, тротоари и места за Не паркиране. Маркировки няма, мантинели няма, дупки има !
4.
До госпожицата
09.01.2020 11:11:19
0
14
Тази госпожица я съветвам да пътува в участъка Стара Загора-Пловдив по т. н магистрала! Гарантирам, че ще и изпадат пломбите в устата.
3.
бивш полицай
09.01.2020 11:10:00
0
21
Когато поискахме по високи заплати, ни отговориха :
- Ами изкарайте си ги, искаме глоби и актове.
Много колеги изнагляха и започнаха да застават на местата така наречени " хранилки " и да глобяват несправедливо
2.
Koko
09.01.2020 10:50:13
0
18
Кой е тоз път се чудя, като на магистралата с тая скорост ти тракат зъбите.
1.
AZ
09.01.2020 10:47:59
1
29
Вие сте много смешни ве , маркировка няма никъде почти на извънградско , вечер това е предпоставката и причината за ПТП , кучета нагли.Насрахте се да снимате на 30,40 и 60 . Така ли ще намалите катастрофите ,баси репресията
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Внимание! Нова телефонна измама: Номерът на банка или близък вече не доказва кой ви звъни Внимание! Нова телефонна измама: Номерът на банка или близък вече не доказва кой ви звъни При спуфинг измамниците подменят номера на екрана и така печелят доверието на жертвата, КРС и мобилните оператори затягат мерките Слънчев бряг е вторият най-изгоден семеен курорт в Европа, ранните резервации тръгват от 55 евро Слънчев бряг е вторият най-изгоден семеен курорт в Европа, ранните резервации тръгват от 55 евро Само Алгарве изпреварва българския курорт, а поскъпването спрямо предходното проучване е малко над 9% Илин Димитров: Евровизия 2027 е огромен шанс да покажем Черноморието пред света Илин Димитров: Евровизия 2027 е огромен шанс да покажем Черноморието пред света Министърът на туризма призна, че е очаквал Варна да спечели, но вече работи за повече полети, транспортна свързаност и над 100 събития в страната Дясната ръка на Тихомир Янакиев оглави "Прогресивна България" в Созопол Дясната ръка на Тихомир Янакиев оглави "Прогресивна България" в Созопол Бившият депутат от ДПС Валентин Тончев поема стратегическата роля на орг.секретар Boom Summer Fest даде гръмко начало на лятното шоу в Бургас Boom Summer Fest даде гръмко начало на лятното шоу в Бургас Морска гара събира поколения български рап легенди за старта на 10-дневния маратон край морето Колко струва един ден в Созопол: От 18 до над 80 евро без нощувка и път Колко струва един ден в Созопол: От 18 до над 80 евро без нощувка и път На Централния плаж чадър и шезлонг са по 3,58 евро, а на отделни места по Каваците и Смокиня комплектът минава 50 евро Слави Трифонов нападна Терзиев след избора на Бургас за Евровизия Слави Трифонов нападна Терзиев след избора на Бургас за Евровизия Шоуменът похвали залата, летището и туристическата база на морския град, но превърна домакинството на "Евровизия 2027" и в остра атака срещу кмета на София Джип с бургаска регистрация помете мъж с тротинетка в Слънчев бряг (видео) Джип с бургаска регистрация помете мъж с тротинетка в Слънчев бряг (видео) Пострадалият е в много тежко състояние  Хакер се похвали, че е пробил Министерството на отбраната на България Хакер се похвали, че е пробил Министерството на отбраната на България Злоумишленикът с никнейм ByteToBreach твърди, че е получил неоторизиран достъп до „добро количество данни“ Дико Диков поздрави Димитър Николов: Креативност и визионерство изведоха Бургас до Евровизия Дико Диков поздрави Димитър Николов: Креативност и визионерство изведоха Бургас до Евровизия Областният управител определи домакинството през 2027 г. като триумф за морския град и обеща държавна подкрепа за бъдещи значими проекти
НАТО свали дрон над Латвия, хиляди бяха призовани да се укрият НАТО свали дрон над Латвия, хиляди бяха призовани да се укрият Произходът и типът на безпилотния апарат засега не са обявени, няма данни и за нанесени щети Европа гори под екстремна жега: 38,1 градуса в Лондон, пожарът в Андалусия продължава да бушува Европа гори под екстремна жега: 38,1 градуса в Лондон, пожарът в Андалусия продължава да бушува Великобритания преживя най-горещия си ден от началото на годината, силните ветрове разпалват огъня в испанската провинция Waze с проблем: Сигналите за полиция и мобилни камери изчезват при част от шофьорите Waze с проблем: Сигналите за полиция и мобилни камери изчезват при част от шофьорите Оплакванията се засилиха след версия 5.22.0.2, а потребители съобщават за липсващи предупреждения и във версия 5.22.0.3 Британия полудя - зевзек с кофа за боклук на главата събра 20% подкрепа за депутат Британия полудя - зевзек с кофа за боклук на главата събра 20% подкрепа за депутат Въпреки че откровено се подиграфа на избирателите, ексцентричен комик, нарекъл себе си граф Бинфейс събира огромна подкрепа Край на смяната през 2 години: Нови европейски правила ни връщат към ремонта на старата техника Край на смяната през 2 години: Нови европейски правила ни връщат към ремонта на старата техника От 31 юли 2026 г. потребителите в ЕС получиха по-дълга гаранция, достъпни резервни части и специална онлайн платформа за сервизи. Бургас го направи! Спечелихме домакинството на Евровизия 2027 г. (ВИДЕО) Бургас го направи! Спечелихме домакинството на Евровизия 2027 г. (ВИДЕО) Започва подготовка за най-мащабното музикално събитие в историята на града Путин стъпи на Итуруп, Токио отвърна с остър протест Путин стъпи на Итуруп, Токио отвърна с остър протест Япония отново предяви претенции към спорните острови, а визитата на руския президент изостри десетилетния териториален спор Украйна върна 118,5 кв. км, Зеленски обяви 26 освободени села Украйна върна 118,5 кв. км, Зеленски обяви 26 освободени села Украинският успех е значителен за конкретния сектор, но общият териториален баланс от началото на годината според DeepState все още остава в полза на Русия Красимир Коев получи 5 години затвор във Великобритания за оръжие, което печатал на 3D принтер Красимир Коев получи 5 години затвор във Великобритания за оръжие, което печатал на 3D принтер Случаят с 35-годишния мъж има пряка бургаска следа - само преди два месеца ГДБОП проведе в Бургас първата у нас акция срещу производство на т.нар. оръжия-призраци Z мафията превзема Европа: Наема 15-годишни убийци за 160 паунда и показва престъпленията в TikTok Z мафията превзема Европа: Наема 15-годишни убийци за 160 паунда и показва престъпленията в TikTok The Sun разкрива новото лице на турския ъндърграунд - Далтън и конкурентните банди вербуват бедни тийнейджъри, пращат ги с автомати срещу мишени и разширяват влиянието си към туристически райони във Франция, Испания и Италия
Бойко Борисов Бойко Борисов Вие сте прост народ и аз съм прост, затова се разбираме Виц на деня Виц на деня - Брат, вчера видях един твой двойник?
- Така ли? Прилича ли много на мен?
- Не, ама ходи с жена ти!
Виц на деня Виц на деня Ревност:
- Защо не ми вдигаш телефона?!?
- Къпах се...
- Защо се къпеш като няма да се виждаме?!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Любов е, когато си забравил за рождения й ден и все още си жив!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори