Нокаут по ноти! Преслава и Гери-Никол залитнаха по бокса
Крехките красавици може и да са далеч от конкурентите на Кубрат Пулев, но определено не са за подценяване
Вместо микрофон, дайте им боксовата круша! Родните певици в последно време масово се качват на ринга и раздават крошета и юмруци. Крехките красавици може и да са далеч от конкурентите на Кубрат Пулев, но определено не са за подценяване, особено, когато се качат на ринга.
Една от първите, които залитнаха яко по бокса е Гери-Никол. Миньончето реши, че силовия спорт е идеален начин да отслабне. Гери дори си нае личен треньор, който да я учи на „А” и „Б” в силовия спорт. Съдейки по резултатите, явно вече няма нужда от охрана, за да се пази от нахални почитатели.
Колежката й Дара пък от дете мечтаела да участва в подобни състезания, но за съжаление все не й се отдавало. Звездата, която изгря в „Х Фактор” така и не успя да сбъдне мечтата си, поради несъгласието на родителите си. Към днешна дата обаче, пълнолетната вече певица, може да се изявява в спортната зала и да бие крушата колкото иска.
Чалга дивата Преслава също разпуска със силовия спорт. Крехката певица се запалила по бокса покрай любимия си Павел. Певицата редовно взима ръкавиците и тренира усилено под надзора на бащата на дъщеря си. Друга пайнерка, която е голям фен на бокса, е Роксана. Тя редовно е в залата, с ръкавици на ръцете, за да млати здраво крушата, пише „България днес”.
Интересно, но освен Рокси, с бокс разпуска и рап дивата Биляна Лазарова, която от дете е фен на силовите спортове. Кралицата на рока Милена Славова също тренира бокс активно. Певицата споделя, че това е нейният начин да поддържа фигурата си. От няколко години изпълнителката редовно удря крушата и се чувства по-добре от всякога.
Влак падна от мост в Германия
Домашни пържени картофи: Рецепта и тайни трикове
Исторически червен картон: Правилото "Винисиус" влезе в сила на Световното
Прогноза за времето: Жегата настъпва
Първа копка на Sky Five в Бургас – пет 24-етажни сгради променят облика на града (СНИМКИ)
Тръмп отвърна на критиците за Иран: Те са свършени, това е безусловна капитулация!
Жега преди лятото: Юнско слънце и до 33 градуса в събота
Битката за незаконния град: Инвеститорът отвърна на Коцев
19/06/2026, Петък 20:30
1
Урок по благородство: Как един предприемач стигна върха и се превърна в най-големия меценат на Бургас
73-годишен български учител отива на съд за блудство с момиче
Крум Зарков: Правосъдието лекува патологии, но срещу олигархичния модел един закон не стига
Мистерията със смъртта на Едже Иртем се заплита
