Започна голямото завръщане! Очаква се интензивен трафик по пътищата
Пътни полицаи ще следят за нарушения на скоростта
След дългата ваканция днес трафикът в цялата страна ще бъде натоварен. Очакват се и снеговалежи, за които снегорините са разпределени в готовност. На магистралите и по главните пътища ще има засилено полицейско присъствие.
Ще се следи най-вече за нарушения на скоростта и за шофиране след употреба на алкохол, съобщава Нова тв. На нетърпеливите да се приберат преди другите, от МВР напомнят, че глобата за шофирaне в аварийната лента е 1000 лева при първо нарушение и отнемане на шофьорската книжка за три месеца.
Предвид и застудяването и очаквания сняг, на всички ни обещават навременни мерки за облекчаване на трафика.
Заради очаквания обилен снеговалеж, Гърция забранява преминаването на автомобили с тегло над тон и половина през пунктове "Кулата", "Илинден" и "Петко Войвода".
Царево става спортната сцена на Южното Черноморие за три дни
Жена с кредити върна портфейл със 7000 евро и документи
Колко вода трябва да пиете на ден
Водач на ТИР с 37 акта и 98 фиша хванат без право да шофира
Община Несебър отчете стабилно изпълнение на бюджета за 2025 г.
Годеницата на Рачков отвори дома си и разкри с какво я е спечелил
Жегите претовариха мрежата в Бургас, забравено зарядно може да изпепели дома ви
Кипър създава лаборатория за стерилни комари, за да спре денга и Зика в Европа
Георги Бърдаров се завръща в Бургас за нова среща със своите читатели
Известен ресторант попадна в списъка на НАП за запечатване
Замразиха майчинството на 398,81 евро, безработните остават с минимум 9,21 евро на ден
