Проходът Троян - Кърнаре затворен за тирове
Над 800 снегопочистващи машини чистят пътищата
В момента само проходът Троян-Кърнаре е ограничен за тежкотоварни автомобили над 12 тона, т.е. за тирове.
Обстановката в страната е спокойна, каза в студиото на Сутрешния блок на БНТ инж. Даниел Иваничков, и.д. Дирекция “Поддържане на пътната инфраструктура”на АПИ.
През изминалото денонощие са работили над 800 снегопочистващи машини. Няма проблеми по републиканските пътища.
От АПИ предупреждават шофьорите да се движат с повишено внимание по високопланинските пътища, да се спазват ограниченията на скоростта в обозначените места, както и да не се изпреварва снегочистещата техника.
При необходимост от АПИ могат да изпратят допълнителна техника за чистене. Общият брой на машини в готовност е около 2 500.
Агенцията има възможност да реагира незабавно при необходимост, както е направила снощи на АМ "Хемус", където имаше проблеми.
Фискалният съвет към властта: Не пипайте данъците, режете разходите
Кредити с чужди лични карти: разбиха схема за над 120 000 евро
Антонио Бандерас аплодира българската Медея в Мадрид
Община Несебър продължава безплатната подмяна на печките с модерни алтернативи
ЗД ДаллБогг в конфликт с регулатора – обвини го в натиск и злоупотреби
15-годишен осъди прокуратурата за незаконен арест по делото Кожухаров
Трагедия разтърси Карлово: млад мъж загина
Д-р Мирослав Ненков след тежка операция: Профилактиката спасява
Дрон удари жилищна сграда в Москва, близо е до българското посолство
Италианска следа в аферата Епстийн: Никол Минети, Чиприани и помилване под съмнение
Тежък удар за Тодор Неделев: скъса връзка на вече оперираното коляно
Шампион с Лестър, легенда на Астън Вила и юноша на Манчестър Юнайтед иват в Бургас на исторически мач
