Поръчка: Ще ремонтират 2,5 години ВиК-мрежата в Меден рудник и Крайморие с над 20 млн. лв.
Двата обекта са включени в „Интегриран воден проект за Бургаска област”
Обновяват и реконструират ВиК-мрежата на най-големия бургаския комплекс „Меден рудник”, както и на кв. "Крайморие" за над 20 млн. лв. без ДДС. Това става ясно от обява в Регистъра на обществените поръчки.
В случая поръчката е разделена на две обособени позиции и предвижда проектирането и строителството на два обекта, включени в „Интегриран воден проект за Бургаска област”.
Средствата за „Меден рудник” са в размер на 12.28 млн. лв., а за квартал "Крайморие" - 8.3 млн. лв. В последния през 2013 г. бе изградена нова канализация и водопровод с общински средства.
Инсталациите в ж.к. „Меден рудник” пък не са сменяни от години и вече са достигнали до ниво на амортизация, което налага подмяната им.
Според условието на обществената поръчка, ремонтите трябва да се извършат за 920 дни, т.е. около 2,5 години. Кандидатите трябва да подадат своите оферти до 13 февруари 2020 г.
Възложител е "Водоснабдяване и канализация" ЕАД - Бургас, като поръчката се финансира с европейски средства.
Шест храни, които подпомагат здравето на щитовидната жлеза
Легендарният Стив Харис навърши 70 години
СУ „Н. Й. Вапцаров“ - Царево откри нова STEM образователна среда
Пенсионери източили над 120 000 лева от държавата с фалшиви ТЕЛК решения
Откриха мъртъв мъж в дома му в Софийско прокуратурата разследва умишлено убийство
Правителството вдига с 5% заплатите на БДЖ, градския транспорт и Български пощи
Рецептата на баба за царски палачинки 3 в 1 се превърна в истински хит

Митак ко ги караш фирмите да хабят мастило и надежди.
Всички знаем че Гепи груп ще го вземат обекта.
Тъй че стига шоу ми да почва голямото лапане.
Пък в меден рудник и крайморие да почват да копаят кладенци че резултата ше е кат на граф игнатиев/перник.