Руенските борци завършват успешна година - с куп спечелни медали
Те представиха спечелените награди на кмета на общината Исмаил Осман
Борците от спортен клуб по борба Руен показаха всичките си спечелени медали и купи за годината. Ценните награди бяха представени пред кмета на общината Исмаил Осман и местните общински съветници, съобщава Грамофона.
Спортистите успяха да извоювват за цялата 2019 година 6 златни, 2 сребърни и 5 бронзови медали, съобщи за Грамофона нюз треньорът на талантите Баязит Кемал.
Освен всички медали, борците се похвалиха и с голям брой купи, извоювани с много труд от международни състезания и републикански първенства. „Много сме горди с нашите деца.
Те тренират много упорито и няма състезание на което да са участвали и да не се завърнат с медали”, коментира с гордост Кемал. Още от сега спортистите започват да се готвят за следващото си участие. То ще се проведе в началото на февруари в град Кахраманмараш, Република Турция.
В този български град честваха рожден ден на дупка
До 15 години без социални мрежи? Чехия готви прецедент в ЕС
VW плаща, за да си тръгнат: Ранна пенсия за 35 хил. служители
До два месеца закриват българска онлайн медия
Още два пистолета открити в кемпера на Ивайло Калушев, проверяват дали с тях са били извършени другите убийства
Получавали са заплахи, че ще ги разстрелят, твърди приятел на един от убитите в хижа "Петрохан"
Внезапно почина национален селекционер
Калушев е гръмнат от службите като Трактора и Нотариуса, смята Илиян Василев
Кк България се оказа замесена в аферата „Епстийн“
От Сакскобургготски до Шаолин: необичайният път на княз Симеон-Хасан
Щастлива съм, че не осъзнава: Ема Хеминг за битката на Брус Уилис с деменцията
Калушев е имал изразена форма на педофилия, смята топ криминалистът Ботьо Ботев
