×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Махат новия Къци от сцената! Зрителите вдигнаха ръце от нескопосания хумор на Лудия репортер


22 Декември 2019, Неделя, 14:20 ч.
Автор: Флагман.бг

В началото наистина беше забавен, но с времето се изтърка и стана банален, коментират в тв средите

Само с три изречения нескопосан хумор Даниел Петканов окончателно стана за резил на сцената на „България търси талант”. По време на финала на риалити шоуто пишман водещият изръси на живо в ефир рядко дебилен виц - в стил „Къци Вапцаров”, на гърба на „златните момичета” от ансамбъла по художествена гимнастика, които изпълниха специално съчетание за публиката.

Плоската шега надигна вълна от възмущение сред зрителите, а най-засегната бе легендарната ни гимнастичка и понастоящем шефка на федерацията Илиана Раева. Говори се, че на продуцентите също им е писнало от инфантилните му изцепки на сцената и ще му търсят заместник за следващия сезон. Само ден след финала на предаването, Петканов е бил уведомен, че догодина няма да е част от екипа.

Как успя Петканов да се изложи като кифладжия? Секунди след изящното представление на грациите Лудия репортер, както още е познат Даниел от екрана, изрече извънредно идиотския майтап: „Две мутри си говорели:

- Компир, какви ще станат гимнастичките на 25 г.? - Как какви… Ние нали имаме бухалки, те също си имат - значи ще станат като нас!”.

След тази глупотевина на Петканов в залата настана неловко мълчание, а отсреща Ицо Хазарта и Катето Евро, част от журито през този сезон, потънаха в земята от срам. Зад кулисите на предаването се говори, че нелепата шега на водещия не е била по сценарий, а негова несполучлива импровизация. Това се вижда и от реакцията на дуетната му половинка на сцената – Александър Кадиев. Синът на Катето Евро също се смути от нелепата смешка и опита да замаже положението

. „Иначе Дани е добро момче, има чувство за хумор, но не и точно тук”, смутолеви Кадиев в опит да замаже тъпата шега. Най-голяма аларма обаче вдигна Илиана Раева, за която се знае, че е много чувствителна, когато става дума за нейните грации. „Такъв срам, тъпотия и липса на такт и мярка може да се види само от псевдозвездите, превзели БГ-телевизиите”, възмути се съпругата на Наско Сираков. „Мило момче! Когато до теб застанат спортисти и личности от световна величина – „златните момичета” на България, до каквито се съмнявал, че някога си се докосвал, не се прави на „велик водещ” и не разказвай тъпи вицове, а покажи уважение към постиженията им и към всичко онова, на което са носители!”, изсъска още Илиана за водещия.

Не само Раева е потресена от детинското и лигаво присъствие на Петканов на сцената. За много от телевизионните зрителите той е провал като водещ не от онази вечер, а от самото начало на шоуто. Според тях преигравал на сцената, а опитите му да се прави на смешен и да забавлява търпели пълен крах.

Дори имали обратен ефект – повече дразнели. Не е случайно, че всичко живо в мрежата го сравнява с Къци Въпцаров, който навремето се прочу като разказвачът на най-нефелните вицове в телевизионния ефир. Даниел все пак поднесе извинение на Илиана Раева и гимнастичките в социалната мрежа, но това изобщо не го спаси от публичния линч. В „България търси талант” Петканов за сефте се изяви в ролята на водещ.

Той нашумя преди години като Лудия репортер в някогашното предаване на Милен Цветков по Нова телевизия. В него Петканов правеше пародийни улични репортажи, най-често свързани с гуляите в Студентски град и Слънчев бряг, както и смехотворни интервюта със силиконови плеймейтки.

„В началото наистина беше забавен, но с времето се изтърка и стана банален. Както често се случва у нас – лесно е да пробиеш на екрана, но трудно е да задържиш нивото”, разправят от гилдията за Лудия репортер. Най-големият шум около него обаче се вдигна заради съпругата му Александра Богданска. Преди 4 години Петканов се озова в устата на хората като рогоносец №1 на България, след като разбра за десетки изневери на любимата му. Двамата имаха скандална раздяла, която обаче се оказа всяко чудо за три дни. След известно време двамата се събраха във „ВИП Брадър”, а след това се ожениха и станаха родители на момче. Мнозина и до днес смятат, че цялата им история е била разгласена публично с цел двойката да държи голяма популярност и да припечелва от скандалната си слава, пише Уикенд.


В категории: Лайфстайл


9
Коментара
Владислав БОНЕВ Абитуриенти, проверете осигуровките си! Абитуриенти, проверете осигуровките си! 09/08/2026, Неделя 21:30 1
9
Коментара по темата
9.
аз
24.12.2019 09:23:01
2
10
И аз не харесвам Петканов, но по не харесвам мамим Сашко. Лигава работа, но тук ще пиша за нещо друго.
Че е тъп вица, тъп беше, но пък Илиянка Раева, толкова насериозно се взема, че няма накъде. Била се разсърдила и публикувала във фейсбук рагневения си коментар. Алоууу, принциПесата ! Осъзнай се мадам, отдавна не си на сцената, а в желанието си да напомниш за себе си "публикуваш" зъчни коментари. Че фейсбука се превърна в плац за изява на сакати душевно и мисливно хора е ясно. Илиянка от бука и мъжа си ли не защитаваше, и децата си, и в работата на федерациите ки не си вреше гагата, и във ПФК Левски ли не се бъркаше със злъчни "съвети". И що да не го прави, като ѝ обръщат внимание подобно на тази статия. Само че тук ще отворя една огромна скоба. Леля Раева има толкова избирателна позиция за демонстрация на кривотата си, че човек би трябвало вече да не ѝ обръща и грам внимание. Много удобно всички забравиха, как същата тази лелка изписа един тон пумия по "ония", които в социалната мрежа поставиха на мястото нейната щерка Славея. Илиянка тогава обвини целия свят в некадърство и в това, че нищо не са постигнали в живота си ( редовно се топли с тези изрази), като "основание" за това ѝ бяха"дързостите" на майките с деца - инвалиди да възстанат в социалните мрежи срещу откровената простотия и аругантност в едно долно изказване на дъщеря ѝ, касаещо тези убити от съдбата и лошия шанс майки( цитирам по памет)> "Вместо да стачкуват и само да искат, нека положат грижа и за децата си"......Та така "публикуваните" думи много напомнят на оная, която предлагала на хората си да ядат пасти след като нямали хляб. Само че хората там не бяха българи, а французи и не само не ѝ направиха темане, ами ѝ клъцнаха главата през шията. Тук една застаряваща вече жена, нападнала хиляди нещастни майки в защита мерзоста на своята дъщеря, вместо да се извини за сътворената чутовна глупост от безхаберие на отрочето си, видиш ли ще става "героиня". Илиянке, големите понасят шеги, пък ако ще и да са неуместни. Най-големите шоумени в САЩ правят президентът си всяка нощ в най-гледаното време за кепазе, същото го правят с хора на шоу бизнеса, знаменитости и звезди, но никой не е обеднял духовно или материално от това. Ти намесваш медали, постижения, труд, достояние и дрън-дрън глупости, но истината е че се вглеждаш само в тях и в нищо друго, а твоите медали и достижения Илиянке са толква останали назад с времето, че не можеш да се равняваш на малкото пръстче на всяка една майка грижеща се за своето дете - инвалид. Ти Илиянке до такава степен се нарцистична, че дори не успя да съзреш в "публикациите" на дъщеря си онази мерзост и пошлост, можеща да убие хиляди нещастни души, като техните. Така че Илиянке вица за бухалките ти е най-малкия дерт. По-големия ти дерт е в душата ти.
8.
Независим
23.12.2019 12:45:26
4
6
Той е недоразумение
7.
ВЪПРОС
23.12.2019 10:42:39
1
17
А, мамин Сашко Кадиев, КОГА??? Да вземе и тъпата си майка!
6.
_nib_
22.12.2019 20:10:56
0
15
Пишман звезда го направиха.
5.
потресен
22.12.2019 17:42:57
3
28
Тоя лигльо още ли го държат на работа????
4.
*********
22.12.2019 17:42:43
0
5
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
3.
Гошо Петров
22.12.2019 16:42:23
25
4
До 1 и 2 пък ти горския хем физически, хем психически си увреден пълен цирк, си хората няма нужда да та виждат къв смешник си само от писаницата та приценят колко си зле
2.
Бургаски
22.12.2019 15:54:02
7
55
Като си тръгва да не забрави да вземе със себе си и Сашето, че той е същия дебил.
1.
Георги
22.12.2019 15:25:03
6
70
Никога не е бил забавен – нито в началото, нито в средата, нито в края. Подобно на всеки умствено изостанал, когото пускат по телевизора, за да се гаврят с него и да му се смеем, конската мутра винаги е предизвиквал само съжаление. Ама така е: в началото на XX в. са били модерни циркове с телесно увредени хора, сега са на мода цирковете с умствено увредени. И двете предизвикват само отвращение.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Когато спортът се превърне в съдба: Анонимен ангел дари 5 000 евро за болно момиче от Бургас Когато спортът се превърне в съдба: Анонимен ангел дари 5 000 евро за болно момиче от Бургас Бойната верига продължава социалната си мисия, давайки надежда на семейства в нужда Абитуриенти, проверете осигуровките си! Абитуриенти, проверете осигуровките си! Завършилите училище, които още не работят и чакат началото на следването си, сами покриват здравните си вноски в периода между двата статута В пет български общини няма нито една медицинска сестра В пет български общини няма нито една медицинска сестра Опан, Трекляно, Копривщица, Дългопол и Ковачевци са останали без нито един специалист по здравни грижи, а в други 104 общини работят най-много по десет Хиляди българи в Гърция с важно предупреждение: Red Code за пожари, вятърът стига до 9 бофорта Хиляди българи в Гърция с важно предупреждение: Red Code за пожари, вятърът стига до 9 бофорта Атика, Крит, Цикладите и редица егейски острови са сред рисковите райони, извънредната готовност остава в сила и в понеделник Всички искат Бургас! Дори и софиянци са категорични: Евровизия 2027 трябва да е край морето (ВИДЕО) Всички искат Бургас! Дори и софиянци са категорични: Евровизия 2027 трябва да е край морето (ВИДЕО) Екипът на "Въй, Бургас" акостира на Морска гара броени дни преди историческото решение за града-домакин на музикалния гигант Кошмар на АМ Тракия: Катастрофи и аварирали коли направиха километрична тапа между Нова и Стара Загора Кошмар на АМ Тракия: Катастрофи и аварирали коли направиха километрична тапа между Нова и Стара Загора Колоните се движат с едва няколко километра в час, полиция регулира трафика, няма данни за тежко пострадали Хотелиерите по морето: Плащаме по 2000 евро, за да докараме един работник, а визата идва накрая на сезона Хотелиерите по морето: Плащаме по 2000 евро, за да докараме един работник, а визата идва накрая на сезона Киргизстан, Узбекистан и Украйна вече осигуряват голяма част от персонала в Слънчев бряг, докато бизнесът настоява държавата да ускори процедурите за кадрите от трети страни Костадинов: Казахме първи, че дронът край Кардам е украински Костадинов: Казахме първи, че дронът край Кардам е украински Лидерът на Възраждане говори за акт на агресия, докато Министерството на отбраната не открива данни за преднамерена атака срещу България Само във Флагман.бг: Кървавата драма край Кошарица е заради пристрастия към Путин Само във Флагман.бг: Кървавата драма край Кошарица е заради пристрастия към Путин Спор за войната в Украйна бързо прераснал във физическа сблъсък, 56-годишният украинец, който подкрепял Русия, взел нож от масата и прерязал гърлото на 50-годишния си авер Левски излетя за Казахстан с огромния Airbus, който вози ЦСКА до Баку Левски излетя за Казахстан с огромния Airbus, който вози ЦСКА до Баку Сините наеха Airbus A330-203 за дългия чартърен полет до Туркестан преди решителния реванш с Кайрат
Москва видя промяна при Радев: България вече говори по-сдържано за Русия Москва видя промяна при Радев: България вече говори по-сдържано за Русия Руското външно министерство приветства новия тон на София за войната в Украйна, но смята, че е рано за възстановяване на двустранните отношения Полудяха ли германците или те дойдоха - има 14 хил. сигнала за НЛО Полудяха ли германците или те дойдоха - има 14 хил. сигнала за НЛО Небето над Германия предизвика невиждан интерес, но експертите имат земно обяснение за огромната част от загадъчните светлини Кой е Тесак и защо символът му се появи на снимка с пребития Георги Кузев Кой е Тесак и защо символът му се появи на снимка с пребития Георги Кузев Историята води към руското движение Оккупай-педофиляй и модел на саморазправа, превърнат в интернет зрелище Над 1 млн. души евакуирани в Китай, тайфунът "Долфин" удари с ветрове до 151 км/ч Над 1 млн. души евакуирани в Китай, тайфунът "Долфин" удари с ветрове до 151 км/ч Стихията достигна провинция Чжъцзян, затвори транспортни връзки и повиши риска от наводнения и свлачища Яйца полетяха по Албин Курти в парламента на Косово (ВИДЕО) Яйца полетяха по Албин Курти в парламента на Косово (ВИДЕО) Опозиционната депутатка Тиме Кадрияй атакува премиера в оставка след поредно искане за отсрочка на заседанието 1,3 тона кетамин за 100 млн. евро откриха на кораб край Индонезия 1,3 тона кетамин за 100 млн. евро откриха на кораб край Индонезия 65 чувала с дрога били скрити на борда, службите следели кораба още от февруари Бащата на "примамката" от пловдивското убийство - русофил, любител на коспиративни теориии и още... Бащата на "примамката" от пловдивското убийство - русофил, любител на коспиративни теориии и още... Как онлайн фрустрацията и семейната среда отгледаха децата-убийци от Пловдив Как живее Роман Абрамович след Челси: Турция, суперяхти и край на футболните вечери Как живее Роман Абрамович след Челси: Турция, суперяхти и край на футболните вечери 59-годишният милиардер почти изчезна от публичността, състоянието му остава около 9,3 млрд. долара, а Великобритания се готви за съдебна битка за £2,5 млрд. Xiaomi вади гигантски SUV със салон като луксозен хол Xiaomi вади гигантски SUV със салон като луксозен хол SkyNomad N90 Max върви на електромотори, а бензинов двигател произвежда ток при дългите пътувания След повече от 25 години заедно: Ники Кънчев и Даниела се разделили тихомълком След повече от 25 години заедно: Ники Кънчев и Даниела се разделили тихомълком Според близки до телевизионния водещ двамата са поели по различни пътища още миналото лято, но са запазили добри отношения заради дъщеря си Мари-София
Илияна ЙОТОВА, президент Илияна ЙОТОВА, президент Потресена съм от примитивната политическа употреба на инцидента с дрона Виц на деня Виц на деня - Киро, забелязъл ли си, че твоята тъщата има златен зъб?
- Отдавна, ама все не намирам повод.
Виц на деня Виц на деня - Какво е мъдрост?
- Това е, когато сам стигаш до мисълта, че се занимаваш с глупости...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Това което не се решава с добра дума, се решава с добра дума и пистолет в ръка
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори