С какви пари Анита Мейзер обикаля света
„С Божията воля ще обиколя всичките си приятели по света. Приемам покани за следващо гостуване, мога да спя и на земята”, пише Мейзер.
Да обиколи света планира Анита Мейзер осъдена за смъртта на мъжа си Николай, вместо да плати кръвнина от 100 хиляди лева.
Намерението си за предстоящото околосветско пътешествие обяви самата Анита на страницата си във фейсбук, публикувайки клипче от последната си екзотична ваканция. На кадрите 52-годишната Айше, както е истинското й име позира в цикламен бански, който вади на показ напомпаната й пазва.
„С Божията воля ще обиколя всичките си приятели по света. Приемам покани за следващо гостуване, мога да спя и на земята”, пише Мейзер.
Думите й провокират множество покани за гостуване по целия свят от нейни приятели. Не липсват оферти и от България, където силиконката едва ли ще посмее да се появи. Мейзер изчезна от родината малко след като напусна затвора, където изтърпя наказание от две години заради причиняване на смърт по непредпазливост на 39-годишния си съпруг. Културистът Николай Димов издъхна завързан със свински опашки на масажната маса в жилището на жена си във Варна.
До днес Мезйер още не е платила стотинка на близките на погубения Николай, разкриват запознати. Освен ефективната присъда Анита трябва да заплати и 1000 хиляди лева на майката на Никола-Петранка, Към момента те са дължими от Мезйер. Според близки принудителното събиране на кръвнината също ще е трудно. Осъдената силиконка е дарила имуществото си на своята дъщеря. Мезйер официално няма доходи или банкови сметки, от които да се вземат парите, пише „България Днес”.
Две деца загинаха при удар с дрон в Краснодар, още седем са ранени
Спират влаковете между Централна гара Пловдив и Филипово, пускат автобуси
Отклонява ли Русия украински дронове към НАТО чрез GPS спуфинг
Риалити звезда на съд за жестокото убийство на приятеля си
Втора поредна загуба за „акулите“: „Хебър“ пречупи „Черноморец“ в Пазарджик
Дунав се покачи с около 4 см, но ограниченията за корабите остават
Над 4 тона мъртва риба изплуваха в Полша, отровна алга порази канал към Одер
Зеленски: Избори по време на война ще разделят Украйна
Токът за домакинствата на две тарифи: Въвеждат праг за евтината електроенергия
Германия дава на Украйна 600 ракети PAC-2, Киев иска още 360 Patriot за зимата
Васил Найденов с нова песен и Любовно признание, което всяка жена иска да чуе
Хотелите по Северното Черноморие свалят цените през септември
