×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Махнаха Тома Белев от съпредседателския пост в „Зелено движение“
  • Глобалният пазар на дентален туризъм се ускорява към 65 милиарда долара
  • Двама тийнейджъри са в болница след токов удар в района на старозагорската жп гара
  • Британският премиер подаде оставка
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ето кои са всички наградени бургаски спортисти


Ето кои са всички наградени бургаски спортисти
Церемонията по награждаването за Спортист на годината в Бургас приключи с обща снимка
20 Декември 2019, Петък, 13:08 ч.
Автор: Георги РУСЧЕВ

Стефани Кирякова грабна голямата награда, вижте и другите заслужили шампиони на морския град

Церемонията по награждаването за Спортист на годината в Бургас приключи. Както Флагман.БГ писа голямата награда заслужено получи топ състезателката по художествена гимнастика – 18-годишната Стефани Кирякова, която събра актив от 1900 точки в проведената анкета сред спортните журналисти на Бургас.

През изминалата година тя успя да прослави Бургас с редица отличия на национални и международни състезания и шампионати, а наградата й получи нейният баща Радослав, тъй като спортистката не можа да присъства заради ангажименти с националния отбор.
Общо 10 номинирани за Спортист на годината бургаски състезатели получиха награди на церемонията, провела се в Експо център „Флора“ в морската градина днес. 

На второ място се нареди кикбоксьорът Атанас Божилов.

Трети стана състезателят по класическа борба с треньор Николай Дачев – Едмонд Назарян, който е син на легендата в същия спорт Армен Назарян.

Четвърта бе една от най-младите и най-успешни шахматистки на България Нургюл Салимова.

Пети се нареди Радостин Константинов - джиуджицу.

Шесто и седмо място в накетата заеха съответно плувкинята Жанет Ангелова; и двамата спортни акробати Мариела Костадинова и Теодор Великов.

Осмото място зае автомобилният състезател Пламен Камбуров.

Девети бе Цветан Мусафов за успехите си в свободната борба.

Десети се нареди кикбокьорът Живко Гюров.

Както Флагман.БГ писа, за отбор на годината бе избран волейболният тим на „Нефтохимик“.

Призът в категория „Най-добър млад спортист“ грабна плувкинята Десислава Белова. 

В категория „Спортист с увреждания“ за най-добър бе избран Димитър Щерев, който е един от шампионите в България по канадска борба.
 




В категории: Спорт


11
Коментара
Флагман.БГ Цените на дизел и бензин почти се изравниха Цените на дизел и бензин почти се изравниха 22/06/2026, Понеделник 16:40 0
Емел МАХМУД Ограничават още един участък на АМ "Тракия" Ограничават още един участък на АМ "Тракия" 22/06/2026, Понеделник 15:20 1
Денис ЕПИТРОПОВ Пиян моторист катастрофира край Пловдив Пиян моторист катастрофира край Пловдив 22/06/2026, Понеделник 14:10 1
11
Коментара по темата
11.
Хаааааах
23.12.2019 12:55:29
0
1
Който ходи с туркиня виж как знае турските думи
10.
Кунка
21.12.2019 12:32:20
2
5
Страшна десетка. Толкова ли нямаме спортисти в Бургас, че републикански шампиони награждавате... Пак се е намесила веска деведжиева и оная с късата прическа, незнайната журналя
9.
Николай Дачев
21.12.2019 00:22:19
1
9
До: лизко много хубаво име имаш явно ти е истинското
Явно си умираш от яд но нормално за теб
8.
Коко
20.12.2019 20:41:54
0
1
Колективен спорт нема в десятката но какъвто вожда такъв и спорта нито баце нито герб обичат да делят
7.
Иван
20.12.2019 17:46:31
0
8
Имах си аз Илиян Чесъна да не е там.хахахахахаххахахахахахаха
6.
334454
20.12.2019 17:30:25
0
6
Стефан стефан чесъна да поправя грешката,толкова е интересен че името не му знам,бях го гледал в слънчака като сваля капачките на джантите на едно ауди а1 и ми казаха как се казва
5.
33445
20.12.2019 17:28:02
0
7
Тоя пийняк и крадец пишман борец и общински съветник Илиян как не ви е срам дори да наредите до спортистите.....той е за слънчака да краде парктроници бахахахаха хахахха ааааахахахаххаха бохохиигхохоогогог
4.
*********
20.12.2019 17:15:58
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
3.
nedovolna
20.12.2019 15:30:48
0
13
Браво на всички спортисти!! Да сте живи и здрави и да прославяте бедната окрадена държава
2.
Лизко
20.12.2019 15:19:08
7
3
Този екземпляр дачев, защо го няма. Той този екземпляр тази година беше голям ибрикчия
1.
Станислав тенев
20.12.2019 13:45:22
10
7
Само хомо бандити и някой друг гай
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Цените на дизел и бензин почти се изравниха Цените на дизел и бензин почти се изравниха Някои бензиностанции вече продават горива за под 1.50 евро за литър Какво правят Филип Буков и Петър Данов в Janet Grand Market? Какво правят Филип Буков и Петър Данов в Janet Grand Market? Вижте какво си купиха актьорите от хипермаркета в Несебър Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете Момченцето се е задавило с плод у дома, като спешните медици не са успели да го спасят въпреки бързата реакция Опасно: Деца скачат от Моста в Бургас въпреки забраната и камерите (СНИМКА) Опасно: Деца скачат от Моста в Бургас въпреки забраната и камерите (СНИМКА) Читател на Флагман ни изпрати снимка, на която се вижда как ученици се хвърлят през парапета на първия етаж Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена Четириногото избягало от ветеринарна клиника, вървяло е близо 9 км, а накрая се скрило в склад на магазин Провал за професионалните гимназии в Бургас: Бълват кадри без базова функционална грамотност Провал за професионалните гимназии в Бургас: Бълват кадри без базова функционална грамотност Равносметката за 10-ти клас показва, че техническите и транспортните училища масово потъват в класацията Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра Твърди се, че риалити звездата е сближил отношенията си с млада моделка, а русокосата красавица научила за предателството от трети лица Пиян моторист катастрофира край Пловдив Пиян моторист катастрофира край Пловдив Водачът е настанен в болница с наранявания, след като се блъсна в мантинела с близо 3 промила алкохол Уж издирваният Невзоров се появи пред собственици в Баба Алино Уж издирваният Невзоров се появи пред собственици в Баба Алино По време на срещата са били обсъдени всички актуални обстоятелства около издадените заповеди от страна на кмета на Варна Благомир Коцев От „солени“ цени в евро до безплатна вечеря: Как приключи испанският фестивал в Бургас От „солени“ цени в евро до безплатна вечеря: Как приключи испанският фестивал в Бургас Докато мрежата гърми срещу калмари за 14 евро и сладолед за 8 евро, готвачите нахраниха без пари верните си фенове
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка 10 години след референдума ново изследване показва сериозно разочарование от икономическите последици и миграционната политика на Обединеното кралство Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Рухна и митът за влиянието на зелените. Средно на всяка от четирите партии се падат по малко над 4000 гласа Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Според него, руски генерал е наредил на танковите колони да напуснат шосето и да навлязат в околните полета, въпреки неблагоприятните метеорологични условия. Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Той даде на Беларус точно една седмица да изпълни искането Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Само глупак може да прави такива празни блъфове, обявиха иранците Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ „Ако го затворите, няма да имате държава“, каза Тръмп Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Спортът и националният музикален фестивал са засегнати, като се очаква температурите за някои да достигнат 42°C от понеделник Кардашиян вече е Ким Монро Кардашиян вече е Ким Монро Резкият завой в имиджа на звездата обаче веднага породи сериозни съмнения и дебати дали става въпрос за перука или за радикална промяна Плениха внука на Брежнев на фронта Плениха внука на Брежнев на фронта Информацията е потвърдена от редакцията на Би Би Си в Украйна от източник на военната разузнавателна служба на Министерството на отбраната на Украйна Проклятието „Алф“ застигна и екранната Кейт: Ан Шедийн почина на 77 години, сърцето ѝ не издържа подготовката за гей парад Проклятието „Алф“ застигна и екранната Кейт: Ан Шедийн почина на 77 години, сърцето ѝ не издържа подготовката за гей парад Любимият сериал от прехода остана само с един жив актьор, след като трагичната участ покоси почти цялото семейство Танер  
Дмитрий Песков Дмитрий Песков Европейците са или глупави, или некомпетентни, ако смятат, че са по-силни от Русия Виц на деня Виц на деня Съпруга към съпруг:
- Днес, когато минавах през коридора, часовникът падна зад мен.
- Той винаги закъснява.
Виц на деня Виц на деня Студент влиза в женското общежитие. Портиерът го пита:
- При коя отивате?
- Вие коя ще ми препоръчате?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако Господ беше жена, всички мъже щяха да горят в ада, без дори да знаят за какво
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори