Фолксваген изгоря като факла в Приморско, бил технически неизправен
Пламъците лумнали снощи, малко след 23 часа
Лек автомобил Фолксваген „Поло” изгоря като факла тази нощ в община Приморско. Пламъците лумнали малко след 23 часа, докато колата била паркирана на ул. „Тодор Грудов” в село Ново Паничарево.
На място веднага пристигнал пожарникарски екип, който констатирал, че пожарът е възникнал в двигателния отсек на автомобила. Той е изгорял изцяло, а арматурното табло е станало частично на пепел.
Собственикът на возилото – 28-годишен мъж от същото село, заявил, че автомобилът бил технически неизправен, което е и най-вероятната причина за пожара.
Пламъците са потушени от един противопожарен автомобил и двама огнеборци. Работата по случая продължава от служители на Районното управление в Приморско
Скъсан колан и ремонти без разрешение: Опасни нарушения при парасейлинг по морето
Георг Георгиев: ГЕРБ няма да бърза с кандидата си за президент
Внимавайте с морската храна, може да доведе до тежки алергии
21-годишен ислямист е заподозреният за атаката в Берлин
Не е само усещане: Цените в България са скочили с 12,8% за три години
250 евро глоба за къпане в Седемте рилски езера
Кемпер помете колона от автомобили в Германия, 34 души са ранени
През 2027 г. се очаква съществен спад на цените на жилищата у нас, прогнозира Макс Баклаян
75-годишен угандиец стана седмият кандидат за шеф на ООН
Микробус уби велосипедист при нощна катастрофа край Хасково
Миконос плаща цената на солените сметки: Оборотите паднаха с до 70%
Готвят 75% обезщетение за майките, които се върнат по-рано на работа

8. Затова три пъти молих Господа, да го отстрани от мене.
9. Но Той ми рече: стига ти Моята благодат; защото силата Ми се в немощ напълно проявява. Затова с много по-голяма радост ще се хваля с немощите си, за да се всели в мене силата Христова.