Благотворителен футболен турнир подпомогна каузата „Реанимобил за бебета в Бургас“
Включиха се 14 отбора, събраха се близо 2300 лева
Благотворителният футболен турнир за закупуването на реанимобил за бебета в Бургас предизвика сериозен интерес сред спортната общност в града.
14 отбора се включиха в ивента и днес през целия ден имаше зрелищни мачове на спортен комплекс „Диалог 359“.
Надпреварата спечели селекция на „Байерн“, в която играят Мартин Шейтанов (вратар), Димитър Иванов, Георги Йорданов, Иван Капитанов, Мариян Димитров и Живко Жеков.

Състезанието се организира от общинските структури на НФСБ в Бургас и Средец, а основните мотори на инициативата бяха младите парламентаристи Боян Дяков и Валери Ангелов.
На спортния комплекс днес имаше благотворителни кутии, в които бяха събрани 2300 лева. Те ще бъдат дарени за закупуването на спешния автомобил, който ще е от огромна полза на най-голямата болница в Югоизточна България.
Сред зрителите бе и зам.-председателят на 44-ото Народно събрание и лидер на НФСБ Валери Симеонов, който награди призьорите.
12-годишно женско куче се хвърли върху мечка, за да защити стопаните си
Кървава драма в Джорджия: арестуваха 79-годишен българин след стрелба пред супермаркет
Бабини хитрини за чист и подреден дом
Тракийски гювеч - стъпка по стъпка рецепта с богат домашен вкус
Как да почистим пердетата без усилие
Сутрешна кашлица - какво може да я причинява и кога да не я подценяваме
Качамак със сирене и масло като едно време
Как да разпознаем липсата на витамин D
Легенда: След провала в Зеница, Буфон с думи от дълбините на душата
Тези знаци крият болката си зад усмивка и рядко показват какво чувстват
Кавърма в гърне - домашна рецепта
Как да изчистим мивката до блясък
