Извънредно! Черен Мерцедес се заби в мантинелата на входа на Бургас откъм АМ „Тракия”
Образувало се е километрично задръстване, шофирайте внимателно
Черен Мерцедес е катастрофирал самостоятелно преди минути на входа на Бургас откъм АМ „Тракия”, съобщават за Флагман.БГ очевидци. Водачът е изгубил контрол на возилото и се е забил в мантинелата на около 50 метра преди контролния пункт в района на пети километър, като след това е останал на пътното платно.
Движението в посока кръговото край хипермаркет „Метро” в момента е изключително натоварено, образувало се е километрично задръстване и автомобилите пъплят с 5-10 км/ч.
В момента на място се намират екипи на Пътна полиция, както и на Пътна помощ, а репатриращ автомобил се опитва да издърпа Мерцедеса от пътя, за да се облекчи трафика.
По първоначална инфромация няма пострадали след катастрофата. Водачът се е разминал само с уплаха и с нанесени сериозни материални щети върху немския автомобил.
Жена откри камера под капака на тоалетната чиния в ресторант
Нова измама в интернет краде пари чрез фалшиви оферти за контейнери
Задават се сериозни промени в правилата за личните документи в България
Голяма промяна - вече ще може да си вадим паспорт с 10-годишна давност, цената е 28 евро
Какво спира отказването от цигарите и кои стъпки помагат на пушачите
Любо Киров не се разбра с Маги Халваджиян, няма да е жури в Капките
Силна зимна буря прекъсна електрозахранването на хиляди домакинства в САЩ
Тайните на ДС и една забравена любов: Филмът "Клошар" с първа предпремиера в Бургас
Елен Колева с прощални думи към Калин Терзийски
Отношенията между Италия и Швейцария се изостриха
Никога не използвайте wifi мрежите в хотелите
Ромски фамилии се сбиха в Горна Оряховица заради стара вражда
