Плеймейтка счупи тъпомера-раздава агнета за Коледа
Блондинката от Казанлък, която вече няколко издания в „Черешката на тортата” се притеснява да не изглежда тъпа, направи сериозен гаф
Михаела Тодорова, актуалната Мис Плеймейт, отново потвърди правилото, че носителките на тази корона трябва просто да са красиви и да си мълчат, пише Hotnews.bg. Блондинката от Казанлък, която вече няколко издания в „Черешката на тортата” се притеснява да не изглежда тъпа, направи сериозен гаф.
С желанието да помогне на бедни хора тя предложи всички участници в предаването да се разберат да дарят …….агнета за идващата Коледа.
Останалите звезди доста се шокираха от предложението, а Гери Турийска не можа да скрие изумлението си от странното предложение. В защита на Тодорова трябва да кажем, че тя е вегетарианка, но все пак като жителка на малък град с много села около него все веднъж е ставала свидетел на коленето на прасе за Коледа. Издънката й не бе подмината от друга участничка в Черешката Биляна Йотовска, която веднага пусна закачлив пост във Фейсбук.
Алтернативите на поскъпващите горива – реални и невъзможни
Икономисти предупреждават: Държавната намеса в цените ще вдигне разходите
Вълнуващ бинарен урок по ИТ и философия в СУ „Н. Й. Вапцаров” в Царево
Vivacom Run Fest - първият маратон за служителите на телекома стартира през май
Когато небето се разрази: Как да се предпазим при гръмотевична буря
Зарков: Спирането на политическото влияние в съдебната власт не е само въпрос на норма, а и на съзнание
Лили Иванова пожела успех на Дара на "Евровизия": България се гордее с теб!
Рокадите продължават: Кабинетът освободи Деньо Денев от ДАНС
МС смени и шефа на дирекция „Отбранителна политика и планиране“
България предава на Германия издирван шеф на авиокомпания
Светът полудя по обувките на папата
5 зеленчука, които може да гледате в саксия на терасата
