Ужасяващо! Джигит помете жена на автобусна спирка
Пострадалата е откарана в болницата с тежка черепно-мозъчна травма и съмнение за фрактура на гръбначен стълб
50-годишна жена е в тежко състояние, след като е блъсната от автомобил на бул. "Мария Луиза" в района на Лъвов мост, съобщава "Фокус", позовавайки се на говорителя на Центъра за спешна медицинска помощ (ЦСМП) – София Катя Сунгарска.
"В 5.56 часа тази сутрин е получен сигнал за блъсната жена от лек автомобил на трамвайната спирка на бул. "Мария Луиза" на Лъвов мост. В 6.03 ч. на седмата минута линейката е на място.
На място е установена около 50-годишна неизвестна жена. Откарана е в УМБАЛСМ "Н. И. Пирогов" в много тежко състояние в противошокова зала. Жената има тежка черепно-мозъчна травма и съмнение за фрактура на гръбначния стълб.
Това е поредният тежък инцидент с пешеходец в София. В тази връзка МВР започна нова масова акция за контрол по пътищата. Очаква се също така от Националния координационен център за безопасно движение по пътищата да обявят мерки по повод последните пътни инциденти с деца.
Късно в петък в град Нови Искър близо до жп прелез лека кола блъсна 8-годишно дете, което е в болница в тежко състояние.
На софийския булевард "Никола Вапцаров" пък джип блъсна две момичета и едното от тях почина на път за болницата, а другото е в "Пирогов" с травми.
Отломки от дрон откриха на плаж в най-големия румънски курорт на Черно море – Мамая
Wizz Air със становище за заплахата от тероризъм на техен полет
Мирослав Боршош призова срещите между бранша и институциите по промените в Закона за туризма да продължат
Пенсионерски клуб „Самодивски огън - 2024“ почете Трифоновден с песни и много настроение
България с критично високи нива на корупция през 2025 г. - остава на дъното в ЕС
Изборният кодекс под прицел: Готвят се промени още в следващото НС
Кемперът на Калушев струва 200 хил. евро
10/02/2026, Вторник 12:20
2
Искат 5 години затвор за Живко, който уби бременната си приятелка със 127 км/ч край Ветрен (ОБНОВЕНА)
Голямата промяна на Снежана Макавеева: Индия, Бали и пътят към вътрешния мир
Идва нещо страшно на 13 февруари
АТОМ Бургас: Когато професионалното преместване спестява време, пари и нерви
МВР се опитва да ни пробута евтина версия, не вярвам в нито една дума, каза майката на Ивайло Калушев
