×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Честит празник на българската азбука, просвета и култура и на славянската книжовност
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Никола от ж.к.“Меден рудник“ размаза зрелищно Мерцедеса си


Никола от ж.к.“Меден рудник“ размаза зрелищно Мерцедеса си
Вляво е Мерцедесът на Никола, а вдясно размазаното БМВ на 25-годишния Иван от Порой
13 Декември 2019, Петък, 22:00 ч.
Автор: Иван КОЛЕВ, снимки: Шофирай в Бургас

18-годишният шофьор предизвика тежко ПТП на светофара в Каблешково

18-годишният Никола Златев от бургаския ж.к.“Меден рудник“ е предизвикал зрелищната катастрофа в Каблешково, научи Флагман.бг.Припомняме, че инцидентът стана вчера, а при него по чудо нямаше тежко пострадали.

Според полицейската хроника водачът на лек автомобил „Мерцедес“ е отнел предимството на БМВ с бургаска регистрация на светофара на ул.“Стара планина“ и ул.“Черно море“. Единственият пострадал е пасажерът в БМВ-то – 45-годишен мъж.

От собствени източници Флагман.бг узна, че Никола Златев е пътувал заедно със свой приятел с малко име Светослав, който е с леки травми след ПТП-то.

БМВ-то, което е било засечено от Никола, е шофирано от 25-годишния Иван Андонов от село Порой, а в колата е бил негов родственик с малко име Ангел. Той е получил сътресение след сблъсъка, но не е хоспитализиран, а изписан за домашно лечение.

На Никола Златев е съставен акт, предстои определяне на глоба и със сигурност ще се стигне до отнемане на книжката и солена санкция, научи наш репортер.

18-годишният бургазлия, който още е ученик, придобил правоспособност преди няколко месеца.

 


В категории: Пътна обстановка


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
9
Коментара
9
Коментара по темата
9.
Рон Бургунди
15.12.2019 19:03:32
0
1
ебати 30 годишните коптори, ужас
8.
k
14.12.2019 13:15:07
0
3
селяк морско пернишки срам за Бургадидас пореден
7.
Малоумници
14.12.2019 11:07:24
0
20
Колко тря си прост .. да се научат да карат и да спазват правилата светофарите не са сложени за красота .. особено там може да е село но точно на това кръстовище в Каблешково много хора си заминаха затова ги сложиха тези сфетофари ама пак има такива дебили
6.
До 5
14.12.2019 05:58:34
4
12
Да турна на майка ти и сестра ти!После теп анално и орално.Две колчета в тиквата и край Заберново в канавката за храна на чакалите.
5.
*********
14.12.2019 00:13:30
25
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
4.
Рач
13.12.2019 23:08:16
6
60
Как да изкараш селото от тях??? Дочли родителите му от сикията,апартамент в града купили,в М.Рудник, образование в автото му дали,мерцедес/15 годишен/ за бала му купили.... Все градски работи. Тоя пак се върнал на мъж да се прави на село....
3.
Оп
13.12.2019 22:51:25
2
48
Още е пресен. Нека разследват кой и как го обучавал и кой е бил изпитващия. Очевидно е, че не е наясно със знаците и светофарите.
2.
КАЧУР
13.12.2019 22:34:04
6
57
МЕДЕНРУДНИШКИ ДЕБИЛ
1.
Hkjf
13.12.2019 22:32:10
7
68
сиреч две бараки се блъснали ,едната струвала с 500лв повече от другата,полицаите гледали отстрани и чоплили шам фъстък
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Който не харесва „Бангаранга“, да възроди соцконкурса „Ален мак“ Който не харесва „Бангаранга“, да възроди соцконкурса „Ален мак“ Целият свят е не само очарован, но и зашеметен от „Бангаранга“, онези родни „интелектуалци“ и „декоративни християни“, за които песента е срам, които разнищват текста дума по дума, бихме препоръчали да си възстановят конкурса за ангажирана песен от времето на соца „Ален мак“  Бургас изпрати своите абитуриенти от набор 07 – смели, смахнати и очарователни (ВИДЕО) Бургас изпрати своите абитуриенти от набор 07 – смели, смахнати и очарователни (ВИДЕО) Випуск 26 е символ на будност, смелост и индивидуалност на едно ново поколение Армията променя правилата за командироване на военни зад граница, вдигат им парите Армията променя правилата за командироване на военни зад граница, вдигат им парите Новите промени са свързани с получаваните пари, семействата, ученията на НАТО Гришо останал без книжка след превишена скорост в Монако Гришо останал без книжка след превишена скорост в Монако Топ тенесистът е бил с баща си в автомобила Софиянец си пуска дива чалга, докато жителите на "Сън хаус" едва удържат на музикалния терор Софиянец си пуска дива чалга, докато жителите на "Сън хаус" едва удържат на музикалния терор В петък вечерта ситуацията обаче ескалирала, намесили са се и ченгета от РУ-Несебър Росимира Иванова е сред ТОП абитуриентките на Випуск 2026 (ВИДЕО/СНИМКИ) Росимира Иванова е сред ТОП абитуриентките на Випуск 2026 (ВИДЕО/СНИМКИ) Стил, класа и амбиции впечатлиха всички пред Пантеона Само един депутат от Габрово отиде да помага след наводненията - Богомил Петков Само един депутат от Габрово отиде да помага след наводненията - Богомил Петков Въпреки тежките щети, причинени от водната стихия - само един от тях отиде в издигналата го в парламента област, за да съдейства или провери какви са пораженията Затворници помагат в разчистването на Габрово след преливането на река Янтра Затворници помагат в разчистването на Габрово след преливането на река Янтра Лишените от свобода са с нисък риск от рецидив и са под контрола на надзорно-охранителния състав на затворническото общежитие 19-годишен обърна колата си в канавка, пострадаха бебе и второкласник 19-годишен обърна колата си в канавка, пострадаха бебе и второкласник Шофьорът на превозното средство е тестван за употреба на алкохол и наркотици, отчетени са отрицателни резултати Тийнейджърки помляха белите си коли край УМБАЛ-Бургас, май са абитуриентки Тийнейджърки помляха белите си коли край УМБАЛ-Бургас, май са абитуриентки Не се съобщава за пострадали, но в района е започнало да се оформя задръстване
Доналд Тръмп-младши се ожени, но булката остана разочарована Доналд Тръмп-младши се ожени, но булката остана разочарована 40 гости на скромното тържество на Бахамите, президентът не отиде Разпространението на вируса Ебола излиза извън контрол, 18 заразени избягаха от болница Разпространението на вируса Ебола излиза извън контрол, 18 заразени избягаха от болница Смъртните случаи са над 200 Бивш член на елита завърши сезона с 227 гола в “А” областна Бивш член на елита завърши сезона с 227 гола в “А” областна Единственият хикс през сезона дойде в последния 26-и кръг Децата от фаталния купон с дрогата-убиец в Благоевград са известни фамилии Децата от фаталния купон с дрогата-убиец в Благоевград са известни фамилии Към момента полицията в Благоевград води активно разследване за изясняване на точните обстоятелства около инцидента Край на една музикална ера: Групата "Aqua", която покори света с "Barbie Girl", се пенсионира Край на една музикална ера: Групата "Aqua", която покори света с "Barbie Girl", се пенсионира В емоционално послание членовете на групата посочват, че искат да запазят това, което са изградили през десетилетията, докато спомените и връзката помежду им остават силни Ормузкият проток в епицентъра: Тръмп обяви, че споразумението с Иран е „до голяма степен договорено“ Ормузкият проток в епицентъра: Тръмп обяви, че споразумението с Иран е „до голяма степен договорено“ Техеран отвърнаха, че твърденията му „не съответстват на реалността“ Чайка нацвъка Чарлз в Северна Ирландия Чайка нацвъка Чарлз в Северна Ирландия „Добре, че не ми падна на главата“, коментира кралят Престрелка пред Белия дом, има убит и ранен Престрелка пред Белия дом, има убит и ранен Репортери споделят, че са чули около 30 куршума Назначиха новия кмет на Бирмингам с „Аллаху акбар“ Назначиха новия кмет на Бирмингам с „Аллаху акбар“ Мюсюлманският лорд мер на града, Закир Чодри, едва знае английски Нападнаха Рики Мартин със сълзотворен газ на концерт в Черна гора Нападнаха Рики Мартин със сълзотворен газ на концерт в Черна гора Сред публиката настъпи хаос
Бойко Борисов Бойко Борисов Никога не съм бил нито в “Джуджетата“, нито ги знам кои са, а в случая сега разбираме коя е Снежанка Виц на деня Виц на деня Във влака кондуктор пита блондинка, пътуваща с куче:
- За кучето платихте ли?
- Не! Подарък ми е за рождения ден.
Виц на деня Виц на деня Две жени разговарят:
- Ти какво работиш?
- В научен институт.
А като каква?
- Като любовница, но ми плащат като на професор.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Мамо, мамо, може ли и аз да скоча с бънджи?
- В никакъв случай! Животът ти започна, заради скъсана гума, но не трябва да свършва пак по тази причина!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори