×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Сигнал до Флагман.бг: Този комин всяка сутрин обгазява бургаския ж.к.“Възраждане“


Сигнал до Флагман.бг: Този комин всяка сутрин обгазява бургаския ж.к.“Възраждане“
Замърсителят е на ул.Цариградска
13 Декември 2019, Петък, 15:38 ч.
Автор: Флагман.бг,, снимки: Фреди ПОПОВ

Вероятно става въпрос за горене на гуми, пластмаса или опасни отпадъци

„Всяка сутрин между 8 и 10 часа този комин обгазява целия район около пазара „Краснодар“. Усеща се неприятна миризма – на изгорени гуми или пластмаса, полепват боклуци по прозорците, не смеем да отворим за глътка свеж въздух“. Това ни написаха читатели на Флагман.бг, които живеят в бургаския ж.к.“Възраждане“.

Те ни изпратиха и снимки на замърсителя. Коминът е от жилищна сграда на ул.“Цариградска“ – до железарския магазин.

Съмненията на съседи са, че някой подхранва котел с опасни отпадъци за няколко часа сутринта, след което спира.

Според очевидци това се повтаря втори зимен сезон.

Коминът обгазява част от ж.к.Възраждане всяка сутрин

Припомняме, че в последните няколко дни в София текат сериозни проверки на подобни замърсители. Полицаи, служители на Общината и РИОСВ София влязоха директно в т.нар. „Виетнамски общежития“, за да наложат глоби на нарушителите. Оказа се, че хората там горят дивани, гуми, дрехи и пластмаса.

Ще последва ли и в Бургас подобна проверка, питат наши читатели.

Очакваме вашите сигнали на [email protected] или чрез платформата Вашият сигнал до Флагман.бг




8
Коментара
Светлозария КИДЕРОВА Евростат: България е най-евтината в ЕС за хотели и ресторанти Евростат: България е най-евтината в ЕС за хотели и ресторанти 10/08/2026, Понеделник 12:00 0
Михаил ДИМИТРОВ Пиян и дрогиран се преби с тротинетка в Слънчев бряг Пиян и дрогиран се преби с тротинетка в Слънчев бряг 10/08/2026, Понеделник 11:30 2
Димитър КИРЯКОВ Царево удължава лято 2026 с богат септемврийски календар Царево удължава лято 2026 с богат септемврийски календар 10/08/2026, Понеделник 11:16 0
Михаил ДИМИТРОВ 19-годишен спипан с 7 пакетчета кокаин в Слънчев бряг 19-годишен спипан с 7 пакетчета кокаин в Слънчев бряг 10/08/2026, Понеделник 10:30 0
8
Коментара по темата
8.
До кьоравия
14.12.2019 14:19:49
1
3
К'ат не виждаш нито пазара, нито на калеко ти Сам лафката, на нафтовия завод и на "чичо Гочо Иванов", комините барем виждаш ли?!
7.
Монката
14.12.2019 10:37:18
0
1
Обяснете по подробно къде се намира ? Аз не виждам нито пазара , нито магазина на чичо сам !
6.
Георги Георгиев
13.12.2019 16:34:05
1
9
Толкова ли е трудно да се разбере кой замэрсява? Всички комшии знаят. Качете се на покрива и установете, че това е магазин "Чичо Сам" на ел. "Цариградска". Общината да вземе мерки, ако не всеки ден ще го запушваме. Поне ще стане весело.
5.
112
13.12.2019 16:33:26
2
2
Без значение от часа на денонощието можете да звъните на номера на дежурния в Община Бургас. Номерът е *5656 - първото е звезда от клавиатурата. Разговорът се записва и после се докладва на оперативката сутрин.
4.
Петър Димитров
13.12.2019 16:26:26
0
13
Този комин замърсява от 10 години най-активно събота и неделя и в извън работно за институциите време. Кога отдел Екология в общината ще провери, на кого е комина и кой е отговорен. Кметът да помогне. Наложително е. Изпращани са много сигнали от съседно живущите и търговците от пазар Краснодар. Разберете кой е нарушителя , глобете го и прекратете това. Всичко друго са само празни приказки.
3.
До Наблюдател 2
13.12.2019 16:05:36
2
4
Ти май си доста ограничен има си денонощен номер на РИОС за Бургаска област.
2.
Наблюдател
13.12.2019 16:01:19
1
7
Гадничко е, а видимо от снимката, май май коментарът, че дивният "гражданин" сутрин разпалва котлето ще се окаже верен! Само че работното време на институциите е от 9 сутринта нататък, така че "Омагьосан кръг"... Също като нощните аромати над града...
1.
и234..
13.12.2019 15:47:37
0
5
Чичо, Сам.. Е замърсителя Ужас
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Петролът на световните борси пада, а дизелът у нас лети: 1,88 евро за литър Петролът на световните борси пада, а дизелът у нас лети: 1,88 евро за литър Разликата с бензина вече е около 24 евроцента, а Димитър Хаджидимитров очаква първи спад още тази седмица Пиян и дрогиран се преби с тротинетка в Слънчев бряг Пиян и дрогиран се преби с тротинетка в Слънчев бряг 45-годишният мъж е със счупено рамо, ден по-рано друг водач на електрическо превозно средство пострада в Несебър Д-р Елевтеров привлече медицински специалисти в новия център на Царево Д-р Елевтеров привлече медицински специалисти в новия център на Царево Целта е морската община да гарантира пълноценно здравно обслужване и спокойствие на своите граждани Царево удължава лято 2026 с богат септемврийски календар Царево удължава лято 2026 с богат септемврийски календар Марин Киров отчита успешен сезон и готви звездни събития с Иви Адаму и Рибния фестивал Демографското чудо Бургас - говори проф. Георги Бърдаров Демографското чудо Бургас - говори проф. Георги Бърдаров Проф. Георги Бърдаров разкрива как морската община изгражда новия си профил на изключение от кризата Бургазлия със "Сузуки" пострада тежко край Приморско, блъснато е и 9-годишно дете Бургазлия със "Сузуки" пострада тежко край Приморско, блъснато е и 9-годишно дете Детето се разминало с леки охлузвания и е освободено за домашно лечение след преглед от Спешна помощ МВР отваря лаборатории в Бургас и Пловдив, край на месеците чакане за резултати МВР отваря лаборатории в Бургас и Пловдив, край на месеците чакане за резултати Новите центрове ще изследват водачи за алкохол и наркотици, а лабораторията във Варна е в напреднал етап на изграждане Пияни зад волана в Слънчев бряг и на пътя за Созопол: Моторист хванат с 2,21 промила Пияни зад волана в Слънчев бряг и на пътя за Созопол: Моторист хванат с 2,21 промила Полицията задържа четирима водачи, сред тях и мъж с положителна проба за метамфетамин и кокаин 19-годишен спипан с 7 пакетчета кокаин в Слънчев бряг 19-годишен спипан с 7 пакетчета кокаин в Слънчев бряг Полицаите откриха десет растения в имот в Паницово и метамфетамин в дома на криминално проявен мъж в Средец Военният министър чака отговор от Киев за дрона край Кардам, Валентин Радев: Това е пробив в националната сигурност Военният министър чака отговор от Киев за дрона край Кардам, Валентин Радев: Това е пробив в националната сигурност Безпилотният апарат е с дървена конструкция и обсег до 600 км, серийният му номер вече е предаден на украинската страна
Уитни Хюстън оживя като Барби: Куклата пресъздава емблематична визия от 80-те Уитни Хюстън оживя като Барби: Куклата пресъздава емблематична визия от 80-те Моделът е вдъхновен от клипа към I Wanna Dance With Somebody и беше представен около рождения ден на легендарната певица Откриха римски кораб на 2100 години край Сицилия, стотици амфори лежат на 46 метра дълбочина Откриха римски кораб на 2100 години край Сицилия, стотици амфори лежат на 46 метра дълбочина Останките са от II или I век преди новата ера, а древните съдове са служили за пренасяне на вино и зехтин Москва видя промяна при Радев: България вече говори по-сдържано за Русия Москва видя промяна при Радев: България вече говори по-сдържано за Русия Руското външно министерство приветства новия тон на София за войната в Украйна, но смята, че е рано за възстановяване на двустранните отношения Полудяха ли германците или те дойдоха - има 14 хил. сигнала за НЛО Полудяха ли германците или те дойдоха - има 14 хил. сигнала за НЛО Небето над Германия предизвика невиждан интерес, но експертите имат земно обяснение за огромната част от загадъчните светлини Кой е Тесак и защо символът му се появи на снимка с пребития Георги Кузев Кой е Тесак и защо символът му се появи на снимка с пребития Георги Кузев Историята води към руското движение Оккупай-педофиляй и модел на саморазправа, превърнат в интернет зрелище Над 1 млн. души евакуирани в Китай, тайфунът "Долфин" удари с ветрове до 151 км/ч Над 1 млн. души евакуирани в Китай, тайфунът "Долфин" удари с ветрове до 151 км/ч Стихията достигна провинция Чжъцзян, затвори транспортни връзки и повиши риска от наводнения и свлачища Яйца полетяха по Албин Курти в парламента на Косово (ВИДЕО) Яйца полетяха по Албин Курти в парламента на Косово (ВИДЕО) Опозиционната депутатка Тиме Кадрияй атакува премиера в оставка след поредно искане за отсрочка на заседанието 1,3 тона кетамин за 100 млн. евро откриха на кораб край Индонезия 1,3 тона кетамин за 100 млн. евро откриха на кораб край Индонезия 65 чувала с дрога били скрити на борда, службите следели кораба още от февруари Бащата на "примамката" от пловдивското убийство - русофил, любител на коспиративни теориии и още... Бащата на "примамката" от пловдивското убийство - русофил, любител на коспиративни теориии и още... Как онлайн фрустрацията и семейната среда отгледаха децата-убийци от Пловдив Как живее Роман Абрамович след Челси: Турция, суперяхти и край на футболните вечери Как живее Роман Абрамович след Челси: Турция, суперяхти и край на футболните вечери 59-годишният милиардер почти изчезна от публичността, състоянието му остава около 9,3 млрд. долара, а Великобритания се готви за съдебна битка за £2,5 млрд.
Илияна ЙОТОВА, президент Илияна ЙОТОВА, президент Потресена съм от примитивната политическа употреба на инцидента с дрона Виц на деня Виц на деня - Киро, забелязъл ли си, че твоята тъщата има златен зъб?
- Отдавна, ама все не намирам повод.
Виц на деня Виц на деня - Какво е мъдрост?
- Това е, когато сам стигаш до мисълта, че се занимаваш с глупости...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Това което не се решава с добра дума, се решава с добра дума и пистолет в ръка
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори