Нападение в хранителен магазин, мъж нахлу с нож и открадна бутилка вино
Крадецът е арестуван
Мъж нахлу в хранителен магазин в казанлъшкото село Хаджи Димитрово с нож в ръка и взема бутилка вино. Крадецът е арестуван след поредното нападение в търговски обект, съобщава Нова телевизия.
В хранителния магазин в центъра на селото посред бял ден влязъл мъж, който държал в едната си ръка нож. За инцидента разказа собственикът на магазина.
„Не съм бил в магазина. Около 13.30 часа лице от ромски произход, подпийнало, влиза с нож в магазина. Той минава през касата, отива на щанда с вино с нож в ръката, взема си една бутилка и напуска магазина. Едната от магазинерките му казва: „Вие няма ли да си платите виното?” Той отвръща, че няма да плати и напуска магазина”, разказва собственикът Джамал Папарланов.
Служителките в магазина се обаждат на телефон 112. Крадецът е 36-годишен. Задържан е за 24 часа в ареста. Криминално проявен е, като е познат на полицията предимно с кражби. Срещу него се очаква да бъде повдигнато обвинение по образувано производство.
Две деца в "Пирогов" след кошмар с ел. тротинетка
Космически тузар: Знаете ли колко милиона прибира Роналдо на година
Сладкарско съвършенство: Тайните на копринено гладкия крем карамел
Две деца в "Пирогов" след кошмар с ел. тротинетка
12/06/2026, Петък 20:40
1
Зловеща легенда: Древна мумия, потопила "Титаник"
Млад баща вилня в болница
Варненски рибари уловиха и пуснаха 280-сантиметрово "чудовище"
Ефективно почистване: Трикът с лед, който премахва залепнала дъвка от всяка тъкан
Какво похапва Хари Кейн, за да е в супер форма
Зам. областният управител на Бургас Георги Маджаров: Инцидентите с тротинетки изискват незабавни мерки
Шестима се борят за кметския пост на "Средец"
„Хензел и Гретел“ ще очарова децата в събота в Операта
Любимите герои от киното оживяват в пясъчния град на Бургас

Ценности на съвета на европа.