×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

ММА боецът Георги Валентинов: Шокиран съм, не съм расист, а хвърлят кариерата ми на боклука


ММА боецът Георги Валентинов: Шокиран съм, не съм расист, а хвърлят кариерата ми на боклука
Публична личност съм и макар да не отправям неприлични жестове, ме превръщат в жертва заради расисткия скандал на мача България – Англия, сподели ММА боецът Георги Валентинов. Не съм расист, добави той
13 Декември 2019, Петък, 08:16 ч.
Автор: Михаил ДИМИТРОВ

Съставен ми е протокол, в който никъде не пе пише, че съм расист, сподели той

Шокиран съм, хвърлят кариерата ми на боклука. Това сподели в „Здравей, България“ ММА боецът Георги Валентинов.

„Никога не съм членувал в расистки, ксенофобски организации. Публична личност съм и затова съм разпознат като фен на националния отбор, присъствал на двубоя България – Англия. Няма обаче снимка, на която да показвам неприлични жестове или да обиждам някого. Жълти медии ме изкараха най-големият расист без доказателства“, заяви спортистът. 

Има опасност той да бъде изключен от световната организация "Белатор" заради расисткия скандал без да има вина. 

„Съставен ми е протокол, в който не пише никъде расизъм. Съдействал съм 100% на органите на реда. Протоколът не е влязъл в сила и най-вероятно ще отпадне. Бях само на първото полувреме на мача и си тръгнах. Не мога да отговарям на поведението на останалите хора на стадиона“, добави боецът.

В протокола, който е съставен на ММА боецът Георги Валентинов думата "расизъм" липсва.

„Това, че съм с черна блуза не ме прави расист. Дългата ми кариера я хвърлят в кофата за боклук. Няма нито едно доказателство, че съм расист. Надявам се да преразгледат случая, защото нямам вина, не съм съден, а и в протокола не пише, че съм расист. Това, което се случи, е работа на мой „доброжелател“, на който не му харесва, че успявам“, сподели той.

„Англичаните вандалстваха три дни в София покрай мача. Един човек умря от наркотици и алкохол. Това не се споменава от английските медии“, добави спортистът.

„В моя спорт има уважение към различните раси. Никога на мое събитие не е имало расизъм. Кариерата съм я градил с много труд. Никога не бих си позволил да обидя противника. Провалят ми кариерата, за която толкова години се боря, но работя с адвокати. Тренирам с един от най-големите специалисти в света, предстояха ми четири мача“, каза още Валентинов.
 


В категории: Спорт


Михаил ДИМИТРОВ Автор
Михаил ДИМИТРОВ
7
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Отказва ли се от футбола Лука Модрич Отказва ли се от футбола Лука Модрич 04/07/2026, Събота 20:00 0
Тервел ИЛИЕВ Володимир Зеленски поздрави САЩ Володимир Зеленски поздрави САЩ 04/07/2026, Събота 17:13 3
7
Коментара по темата
7.
шамара
13.12.2019 11:11:00
0
12
Аре ся с другите набедени ММА батки ще имаш предостатъчно свободно време да ходиш на мачове и да си скандираш. Тъпак.
6.
фен
13.12.2019 09:30:38
1
18
Заради такива бабаити много от приятелите ми в т.ч. и аз спряха да посещават спортни мероприятия.
5.
Вярвам ти
13.12.2019 09:26:39
1
27
Ти не си расист, просто си глупав.
4.
Sw99
13.12.2019 09:19:56
0
28
Ко стана е измислен хулиган! Спокойно ся ще можеш да си станеш дилър на спокойствие ! Шибани наркомани представящи се за десни! Арееееееее ! Изгонихте истинските фенове за да се насадите само някви провинциални гъзари !
3.
XY
13.12.2019 09:15:52
12
4
Успех момче, заслужаваш го. А такива нещастници като Чочко с лопата да ги ринеш у нас. Те не стават за нищо.
2.
Момчето
13.12.2019 08:59:48
0
2
Браво!! Това е страхотно !
1.
Чочко
13.12.2019 08:49:03
2
18
Да де, не си расист, ама ходиш в маска на мача и не си напуснал след първото полувр., а си "помолен", тоест изгонен
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Паника в Стара Загора! Огромен жълт питон изпълзя на детска площадка Паника в Стара Загора! Огромен жълт питон изпълзя на детска площадка Службите реагирали светкавично в 1:00 ч. след полунощ, за да предотвратят масов ужас сред децата на следващия ден Прокуратурата: Шефът на ВиК-Бургас е арестуван за 72 часа Прокуратурата: Шефът на ВиК-Бургас е арестуван за 72 часа Повдигнати са му обвинения Парад на ретро автомобили в Бургас: Уникален Корвет от 70-те - модел, каран от Джими Хендрикс и Силвестър Сталоун (СНИМКИ) Парад на ретро автомобили в Бургас: Уникален Корвет от 70-те - модел, каран от Джими Хендрикс и Силвестър Сталоун (СНИМКИ) Сред атракциите са още Buick от 1933 г., Ferrari 308, Maserati Ghibli и рядък Mercedes-Benz кабриолет от 50-те години Поскъпнаха ли чадърите и шезлонгите по Черноморието? Обекти въвеждат „комплименти“, за да задържат туристите Поскъпнаха ли чадърите и шезлонгите по Черноморието? Обекти въвеждат „комплименти“, за да задържат туристите С настъпването на активния летен сезон въпросът с цените на плажните принадлежности по родното Черноморие отново излиза на преден план Страхотен празник в Бургас: Мотори, пожарни и атрактивни демонстрации събраха стотици деца Страхотен празник в Бургас: Мотори, пожарни и атрактивни демонстрации събраха стотици деца Посетителите имаха уникалния шанс да разгледат отблизо оборудването и да научат повече за дейността на всички ключови структури на МВР Дневен хороскоп за 4 юли 2026: Късметът е с Девата, а Стрелецът да бъде предпазлив Дневен хороскоп за 4 юли 2026: Късметът е с Девата, а Стрелецът да бъде предпазлив Денят носи важни решения, финансови уроци, нови възможности и повече интуиция за всички зодиакални знаци Лудите партита по Южното Черноморие остават без балони за дишане Лудите партита по Южното Черноморие остават без балони за дишане Полицаите "удариха" голяма пратка с 80 на брой кутии с 5,5-килограмови флакони с райски газ. Общото количество на иззетия райски газ е около 440 кг Баба и дядо се удавиха в Струма, реката погълна и двете им внучета (ОБНОВЕНА) Баба и дядо се удавиха в Струма, реката погълна и двете им внучета (ОБНОВЕНА) Столична община изпрати спасители със сонари по течението след село Пастух Брутална тапа на „Хемус“ след две катастрофи, спасиха шофьор от преобърнат тир на мост Брутална тапа на „Хемус“ след две катастрофи, спасиха шофьор от преобърнат тир на мост Докато линейките пътуваха, граждани организираха спасителна операция с боклукчийски камион край Елешница Феноменът "СОЦ Парти по БДС" идва в Бургас: защо всички говорят за това шоу? Феноменът "СОЦ Парти по БДС" идва в Бургас: защо всички говорят за това шоу? С комбинация от носталгия, циркова акробатика и златна БГ музика, „СОЦ Парти по БДС“ превзема NAKED Beach в Бургас
Историческа визита: Доналд Тръмп каца в Анкара, с Ердоган рестартират преговорите за изтребителите F-35 Историческа визита: Доналд Тръмп каца в Анкара, с Ердоган рестартират преговорите за изтребителите F-35 Над 1000 американски служители вече са в Турция, за да подготвят терена за срещата на върха на НАТО и съдбоносните разговори за сигурност Чудо в моргата: Обявено за мъртво бебе възкръсна часове след като лекар арогантно го отписа Чудо в моргата: Обявено за мъртво бебе възкръсна часове след като лекар арогантно го отписа Въпреки щастливия и направо библейски край за детето, кошмарът за неговите родители тепърва започва, но този път на юридическия фронт Спрете с черната реклама! Спекулата по морето е дело на единици, мнозинството заведения държат напълно нормални цени Спрете с черната реклама! Спекулата по морето е дело на единици, мнозинството заведения държат напълно нормални цени Росалина Димитрова пред Флагман.бг: Не поставяйте целия бранш под общ знаменател заради няколко абсурдни менюта в социалните мрежи Пускат на свобода „селския гангстер“, лежал за убийството на българската проститутка Катина Пускат на свобода „селския гангстер“, лежал за убийството на българската проститутка Катина Най-висшият съд заличи присъдата от 12 години затвор за зловещото разчленяване без труп, BILD разкри шокиращи гафове на баварските следователи 50 британски депутати искат пълна забрана за „Маша и мечокът“ заради съветска пропаганда 50 британски депутати искат пълна забрана за „Маша и мечокът“ заради съветска пропаганда Политици от 6 партии изпратиха остро писмо до министъра на културата заради епизод, в който любимата детска героиня носи шапка на зловещите тайни служби НКВД Как се делят 5,3 милиона паунда? Деца, внуци и вдовица се хванаха за гушите за богатството на звезда от Хари Потър Как се делят 5,3 милиона паунда? Деца, внуци и вдовица се хванаха за гушите за богатството на звезда от Хари Потър От кралски медали до златни акции – лъснаха най-тайните клаузи от последната воля на филмовата легенда. 14-годишен тероризира граждани в Париж: Дай ми две евро или ще те опръскам с вода 14-годишен тероризира граждани в Париж: Дай ми две евро или ще те опръскам с вода Наглецът е създал собствени импровизирани пунктове из Париж, където таксува колоездачи и шофьори за привилегията да не бъдат простреляни с вода  Десислава Атанасова: Демерджиев лъже, не съм пътувала до Дубай с Делян Пеевски Десислава Атанасова: Демерджиев лъже, не съм пътувала до Дубай с Делян Пеевски Конституционният съд заври след скандалните разкрития за 227-те полета на феномена в политиката Как пиратите с джетове ни мамят на плажа: Ясните знаци, че се качвате на нелегален атракцион Как пиратите с джетове ни мамят на плажа: Ясните знаци, че се качвате на нелегален атракцион Ако видите тези липси по ивицата, веднага бягайте – операторите нямат капитанска правоспособност и разрешителни от държавата Обвиниха голяма рок звезда в педофилия Обвиниха голяма рок звезда в педофилия Извънредното производство срещу певеца, чието истинско име е Пол Гад, се основава на свидетелските показания на жена, която наскоро е съобщила в полицията за преживяното малтретиране в края на миналия век
Румен Радев, премиер Румен Радев, премиер Ще наложа вето на 21-вия пакет санкции срещу Русия Виц на деня Виц на деня - Кога мъжете бягат най-бързо? Когато бягат за бутилка, или когато бягат след жена?
- Когато бягат с бутилка, от жена...
Виц на деня Виц на деня - Докторе, губя паметта си.
- От кога така!?
- Какво от кога!?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато тя беше на 2 годинки, тичаше ли тичаше голичка по плажа. Сега, когато е вече на 30 години, две бутилки вино я връщат в детството.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори