Ангел Джамбазки: Срамувам се от постъпката си
Беше безотговорно от моя страна и съжалявам, за което, каза евродепутатът
Срамувам се от постъпката си, беше безотговорно от моя страна.
Това каза пред bTV евродепутатът Ангел Джамбазки, който беше хванат да шофира с алкохол в кръвта.
Случаят е от 7 декември, но за него стана ясно едва днес. Джамбазки е бил спрян за полицейска проверка в Самоков.
„Дрегерът показа показания, по-високи от разрешеното за шофиране. Кръвна проба ще покаже точно, защото може да се правят много спекулации. Затова се прави кръвна проба, има контролна, втора, има си холограми, всичко. Не е постъпка, от която да не се срамувам. Напротив, срамувам се. Беше безотговорно от моя страна и съжалявам, за което. Малкият дявол е, че това завърши с проверка и наказание, каквото ще последва”, заяви Ангел Джамбазки.
По неофициална информация, дрегерът на място е отчел 1,5 промила алкохол. Джамбазки обаче е настоял за кръвна проба.
Според източници на bTV от МВР резултатите от пробата показват други стойности - 1,08 промила, което е с 12 стотни под прага за наказателна отговорност.
Книжката на Джамбазки е била отнета.
Разходите за заплати в държавния бюджет се свиват с 629 млн. евро
Закопчаха 64-годишен крадец минути, след като задигна автомобил в Бургас
Бургас и морето ще се проведе на 1 август, вижте кои са песните
Константин Стойков с дебют на ринга на ELITBET MAX FIGHT 66 в Бургас срещу опасния Чарли Даинес
Челен сблъсък между две тротинетки в Оризаре прати 16-годишен в болница със счупена ръка
Нелепа драма в Приморско: 85-годишен турист се опита да плува и се удави в басейн
Спряха спешната евакуация на кораби през Ормузкия проток след експлозии
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Дневен хороскоп за 26 юни 2026: Важни решения за Девата, късмет за Рибите
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“

Нямате срам от Бог,засрамете се!
Добре,че не уби някои невинни хора!!!!
Пияни прасета и искате да ви вярваме!
На кой да имаме доверие и как децата ни да живеят спокойно в България,отгиворете!
Такива политици вън!!!!
Има закони в тая държава и вие като не ги спазвате,ние защо да ги спазваме!
Много говориш за другите,а сега какво ще отговориш???????
А за обикновените хора остава надеждата, че ако сгафят нещо и те ще се извинят и ще съжаляват и после ще им се размине с едното извинение.
И така този достоен син на майка България бе компрометиран. Джамби беше върл противник на "педалите", защото той "хич не е педал" хахааа
Затова в световният заговор се е включило и "педалското лоби-мафия"
Джамби народа е с теб, защото не си педал и джибра! Хахахахааахаа
Гоше Недялков, ти хитрецо селски!
Как ти дойде наум да намекваш за "неслучайната проверка" при положение, че самият Джамби не отрича постъпката си(пияното шофиране)?
Гошо Гошо, момченце глупаво и лошо.
Не знаеш ли тикво празна ганьовска, че такива пияни шофьори убиват хора всеки ден!
Всичките до един са боклуци, ама какво се учудваме като са верните кучета на Бойко и ГЕРБ!