Почернената племенница на Гала взе тежко решение след трагедията
Цялото семейство на тв водещата се мъчи да се съвземе
Почернената племенница на Гала, която живееше с родителите си и брат си в Америка, се е прибрала у нас.
Мария Пенева преживя ужасен шок преди година, когато брат й Георги бе застрелян от полицай на младежки купон. Георги и Мария са деца на брата на Гала - Петър Пенев, който от много години живее в САЩ, пише "Хотнюз".
"Бях събудена в 2 ч. през нощта на 11 декември от звъна на телефона. Полицай ми каза, че моят брат Джордж, познат на по-голямата част от Бъфало като Пенев, е бил прострелян четири пъти в гърдите от полицай от град Фредония в понеделник, 10 декември в 01.30 ч. Полицаят няма да бъде обвинен в нищо. Джордж имаше най-голямото сърце още от малък. Той обичаше нашата братовчедка Мари (това е името на дъщерята на Гала - бел. ред.) толкова много, че когато родителите ни му казали, че ще има малка сестричка, той бил толкова развълнуван, че настоял да кръстят и мен Мари", разказа тогава за трагедията Мария Пенева.
От полицията в Бъфало съобщиха, че на 10 декември униформени служители се отзовали на сигнал от граждани. В къща на ул. "Либърти" в банята на втория етаж се бил барикадирал млад мъж. Когато той излязъл от къщата и тръгнал срещу полицаите, размахвайки нож, те видели, че по тялото му има прорезни рани. Младият мъж атакувал полицаите, при което единият от тях - с над 15-годишен стаж, му извикал на спре. След неподчинението му, полицаят стрелял и убил на място Георги.
Новината накара Гала и Стефан спешно да поемат към Америка и няколко дни водещата на „На кафе” не бе на екран миналата година. Трагедията накарала Мария Пенев да преосмисли живота си и да се върне в България. Тя черпи сили в тези трудни месеци от Гала и Мари, както и от баба си. Четирите дами си организират събирания по женски и водещата, и майка й дори се съгласяват да играят ролеви игри, за да повдигнат настроението на почерненото момиче.
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията
Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“
Любовен скандал разтресе бразилския футбол по време на Мондиала
Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна
Знаете ли коя страна в Европа произвежда най-много мляко
