Хотел край Пловдив стана любимо място за СПА отпуска през зимата
Парк и СПА хотел Марково предлага атрактивни оферти за януари и февруари, ранната резервация дава отстъпки
Голяма част от българите вече са направили своята резервация за Новогодишната нощ и са в трепетно очакване да дойдат почивните празнични дни! Други, обаче, смятат, че излиза много по-изгодно да се отдадат на заслужена СПА почивка през януари и февруари.
Причината: привлекателни промоции, достъпни цени, а и нека не забравяме, че тогава е идеалното време за СПА удоволствия, предвид минусовите температури навън.

Един от най-посещаваните хотели край Пловдив - Парк и СПА Хотел Марково, който само преди дни получи и награда за "Най-добър четиризвезден семеен СПА Хотел" за 2019 г. на Балканите от организация VIP COMMUNICATION, вече е подготвил своите промоционални предложения за първите месеци от новата година.
Погледът на всеки потребител спира Парк и СПА хотел Марково, не само заради неповторимите СПА пакети, които предлага, но и заради своята визия и местоположение.
Хотелът е на едва една ръка разстояние от Родопите – и също толкова близо до град Пловдив.
ПРОМО пакетът за 2 нощувки, с 10% отстъпка и ПРОМО пакетът за 3 и повече нощувки с 15% отстъпка са валидни за настаняване в периода от 02.01.20 г. до 29.02.20 година. В тях са включени закуски, безплатен детски кът с аниматори за доброто настроение на вашите деца, ползването на СПА център, който включва вътрешен басейн с температура на водата 32°C, басейн с хидромасажни функции с топлина на водата 36 °C, парна баня, финландска сауна, инфраред сауна, джакузи, релакс зона и студена стая.
Отстъпките се прилагат за резервации направени само на цени рецепция.


Не пропускайте възможността да превърнете мечтаната почивка в реална и напълно осъществима!
Парк и СПА Хотел Марково е отлична дестинация за всички, бягащи от ежедневния градски стрес, за хора, търсещи релакс и решение на здравословен проблем или просто за онези, които искат да се поглезят в условията на четиризвезден лукс.
.jpg)
Спонсорирана публикация.
Рая Назарян искала да подаде оставка след гафа с „чекиджиите“
Агнешкото удари 16 евро
Кукеровден ще оживи село Ново Паничарево на 14 март
Шеф Манчев дава 1300 евро за личен шофьор
Шофьор нокаутира общински служител след поставена скоба на колата си
Новият тренд петролен туризъм създава напрежение по европейските граници
Преслава подкара „Ферари“ за 600 000 евро
600 млн. долара дневно губят Емирствата заради войната
Кметският син Орлин се раздели с изгората си от Ергенът
Парламентът прие на първо четене удължителния бюджет
