Любовта е най-мощното лекарство и от нея зависи собствения ни просперитет
Липсата на любов отваря вратата за нисши същества, които влизат в нас с негативизъм, тревожност, страх, тъга, омраза, фобия и т.н...
Любовта обикновено се определя като силна привързаност към друг, като силна почит и всеотдайност към някого. Тя може да бъде към нашия съпруг, семейството ни или приятелите ни ...
Но любовта може да се разглежда и като форма на енергия. Вече знаем, че цялата материя е енергия в движение. Дори и най-твърдите предмети са компилирани от енергия. Ние сме заобиколени от енергия. Ние самите сме енергия. Източникът на тази енергия е любовта. Любовта е най-висшата форма на енергия.
Енергията вибрира на различни честоти. Любовта вибрира при най-висока честота. По-нисшите сили показват по-ниски честоти. Любовта е разгледана като най-голямата енергия на живот или единна област на съзнание.
Тези, които са във вибрациите на любовта при висока честота, могат да приемат тази честота чрез ума и емоциите просто като си припомнят чувството, че са в приятна ситуация с любимите хора.
Липсата на любов отваря вратата за нисши същества, които влизат с ръце, заредени с негативизъм, тревожност, страх, тъга, омраза, фобия и т.н.. Любовта подхранва здравето. Отрицателните емоции подхранват болестите.
Любовта може да лекува тялото. Лечебната любов всъщност не е нашата любов. Лечебната любов е неограничената любов на Бога. Ние сме канали, които провеждат Божията любов - енергията за изцеление.
Изцеляващата енергия на любовта протича през ръцете на лечители в болните органи на болен човек, когато лечителя докосва тези области. Ние не помагаме на другите чрез съпричастност с болката им. Помагаме им чрез предаване на допълнителна енергия на любов, необходима за да ги премести извън тяхната болка.
Днес, когато всеки ден е кошмар за много хора, когато леченията за депресията са толкова търсени, е добре да запомним, че енергията на любовта генерира чувство на радост и щастие в приемащия и в даващия. Тя произвежда поток от физическа енергия, която захранва не само физическото тяло, но и цялото същество. Когато се усмихвате и хората ви се усмихват обратно, енергията на любовта е била дадена и получена обратно.
Ако ние непрекъснато държим само любов в сърцата ни, ще забележим всичко, което не е в синхрон с хармонията. Може да се наложи да се справим с потиснатите наши: разкаяние, негодувание, страх и т.н. Ние трябва да изчистим нашето подсъзнание. Трябва да освободим всичката ниско-честотна енергия. С търпение и чрез редовна практика на медитация, можем да постигнем тази важна задача.
Просперитетът зависи от наличието на повече любов в живота ни. Когато обичаме себе си, ние сме в състояние да дадем любов на другите. Страха блокира по-високите енергийни нива и ограничава нашите резерви от любов.
Както вече казах, любовта е най-мощната лечебна енергия и тече с любовно докосване. Неспособността ни да обичаме себе си, или да даваме и получаваме любов от другите, е причината за всички болести. Любовта е най-добрият естествен лек.
Жълт код за опасни горещини за цялата страна в понеделник
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота
Извънредно! Самолет се разби във Франция, 11 души са загинали
Българин в Германия: Колелото ми залепна за асфалта при 41 градуса, влаковете спират между 13 и 19 часа
Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
