Ужас! Рено помете жена на зебра пред кметството в несебърското с. Оризаре
Пешеходката е пострадала, откарана е в УМБАЛ „Бургас“ за преглед
Възрастна жена пострада след като пресичайки по пешеходна пътека в центъра на несебърското с. Оризаре, бе пометена от Рено. Инцидентът е станал буквално пред кметството на селото, където около 9 ч. 70-годишната жене била излязла на сутрешен пазар.
Стъпвайки на зебрата обаче движещият се с несъобразена скорост 61-годишен водач на френския автомобил, не я забелязал и връхлетял върху нея. Успял да я види в последния момент и натиснал спирачките, но вече било късно и блъснал жената.
70-годишната пенсионерка е откарана в УМБАЛ „Бургас“ за преглед, където е установено, че има травма на гръдния кош. Опасност за живота й няма.
Междувременно в рамките на седмица на територията на РУ-Несебър е проведена специализирана полицейска операция за подобряване на безопасностт на движението.
Проверени са общо 369 автомобила и 582 лица. Съставени са общо 58 акта, от които 3 за шофиране от неправоспособни воадчи, 3 за управление на МПС без „Гражданска отговорност“, 22 акта за други нарушения на ЗДвП и общо 25 акта за шофиране без книжка или с изтекла такава. Наложените глоби по фиш са общо 291.
Историческа визита: Доналд Тръмп каца в Анкара, с Ердоган рестартират преговорите за изтребителите F-35
Невиждан прецедент на 4-ти юли: Отмениха парада във Вашингтон заради убийствен ад от 45 градуса!
Паника в Стара Загора! Огромен жълт питон изпълзя на детска площадка
Отказва ли се от футбола Лука Модрич
Мачкай, Гришо: Ето кога може да гледате днешната му среща на Уимбълдън - програмата започна шокиращо
Все още без следа от второто издирвано дете в Струма
Тъмната страна на зодия Близнаци: Какво се случва, когато се ядосат
Идва невиждана жега: Температурите скачат до бруталните 43 градуса
Цолов изпревари най-големия си съперник в последната обиколка, за да звучи "Мила Родино" - какво каза след финала
Бургаска воля - талант от града втори на Балканите след драма
Володимир Зеленски поздрави САЩ
Никола Цолов с шедьовър във Формула 2 - води за титлата
