Неочаквана новина за Крисия и Слави Трифонов
Дългия и малката му любимка Крисия отново са намерили път един към друг
Въпреки че се разделиха тихомълком и без обяснения пред публиката, Слави Трифонов и малката му любимка Крисия отново са намерили път един към друг. Това става ясно от програмната схема на новата телевизия на шоумена за Коледа, пише Hotnews.bg.
В нея свое запазено място ще има младата певица, заедно с колегите си като победителя от формата “Нова Звезда” - Сава Чиплич, с водещите на “Запознай се с малките” - господин Андреев, Тереза и Даниела Пирянкова. Ще участват още младите таланти от конкурса “Партньорка на господин Андреев” - Симона, Гергана Тодорова и Диана Чаушева, с финалистите от “Игра на хорове” – вокален ансамбъл “Фортисимо”, с победителката от “Кандидати за слава” - Вяра Райчева и, разбира се, с близнаците-пианисти Хасан и Ибрахим. На Нова година Трифонов и Камен Воденичаров ще застана като водещи един до друг, както в добрите стари времена на „Ку-ку”.
„Аз и моят колега и приятел Камен Воденичаров ще ви срещнем с герои като Гацо Бацов, Гюро Кюмюро, Паулу Коелю, Шишо Бакшишо, Божинката. Ще има специални патриотични влючвания от риалитито “Фермата – доизцеждане”. Освено това, специално участие ще имат Павел, Венци Венц, Джуниър бенд, Алисия, Миро, Емилия и Аристос Константину”, оповести в страницата си във Фейсбук Трифонов.
Йоханес Клаебо е абсолютната звезда на Олимпиадата - знаете ли какъв рекорд гони?
Костадинов предяви териториални претенции към Русия
В дома на варненец са открити 5 вида наркотици
Стряскащ порой в община Кирково, няма достъп до две населени места
Футболистите на ЦСКА като космонавти - вижте какво се случва в клуба
Тази красавица може да е звездата на Олимпиадата
Близка на Ивайло Калушев: Сигурно е убит и заровен
Знаете ли колко медала има България от Зимни олимпийски игри - броят се на пръстите на ръцете
Динамиката на автентичния стил и манията по втората употреба, която ни обединява в това да сме си ние
Министерството на туризма представя България на едно от най-големите изложения в Турция и региона
Британският премиер се извини за назначението на Питър Манделсън след нови разкрития за връзки с Епстийн
Вино, любов и история в етнографския музей по случай Трифон Зарезан и Свети Валентин
