Нервак счупи чистачките на тролей
Секунди по-късно се качил обратно на автомобила и напуснал местопроизшествието
Водач на лек автомобил, счупил чистачките на тролейбус от градския транспорт, е установен и задържан от служители на Районно управление на МВР - Пазарджик. Случаят е станал в ранния следобед в понеделник.
Непосредствено след кръгово кръстовище тролейбусът бил настигнат от лек автомобил „Фолксваген“. Немското возило било управлявано от млад мъж, който вероятно се афектирал от бавното движение на тролея в кръстовището. Той спрял колата си, отишъл до тролейбуса и счупил двете чистачки на предното панорамно стъкло. Секунди по-късно се качил обратно на автомобила и напуснал местопроизшествието.
За случилото се бил подаден сигнал в Районно управление на МВР - Пазарджик. Скоро след това бил установен извършителят на вандалската проява, който се оказал 24-годишен мъж от Пазарджик. Той е задържан, а спрямо него се води бързо производство.
Путин има едно условие за мира - Донбас
Любовен хороскоп за седмицата: Нова страст за Овен и Близнаци, изпитание за Водолея
Жената на Боби Михайлов: Ние предполагаме, а Господ разполага
Мария Бакалова с послание: Българското кино заслужава световно признание
Епичен кадър от Мирноград! Дядо Мраз се завърна, за да развее руското знаме
Проф. Николай Овчаров: България стои достойно сред великите цивилизации на света
Пампорово посрещна първите скиори: пистите са отворени, а празничното настроение вече е по склоновете
Радослав Ревански за Бриджит Бардо: Тя е жената, прославила Белица с Парка за мечки
Мирът е близо! Тръмп май постигна договорка с Путин, чака се тази вечер думата на Зеленски
Спокойна и ясна новогодишна нощ: слаб сняг само в планините и Североизточна България
Пожар в Русе: Лек автомобил пламна пред блок в квартал „Здравец-Изток“
18-годишен младеж е задържан за шофиране след употреба на кокаин
