Лили мръзне на сцената
Самата певица беше със супер шик визия – малка черна рокля, черни чорапи и високи токчета
Примата на родната популярна музика Лили иванова вдигна Зала 1 на НДК на крака, но в същото време негодува заради студа, който бра на сцената. Изпълнителката пя пред повече от 4 000 души в препълнения дворец на културата.
Певицата е известна с високите си изисквания и не се притесни да попита пред публиката какъв е проблемът. „Изведнъж стана много студено в залата. Защо се случи така?” попита от сцената Лили. Самата певица беше със супер шик визия – малка черна рокля, черни чорапи и високи токчета.
Нищо чудно, че певицата трепереше заради зимния студ в залата и поиска да оправят отоплението.
И докато се бореше със студа, Лили се натъкна и на друг проблем – неравна сцена.
„Тази сцена е много неравна. Защо така е подредена?”, попита Лили, докато едва пристъпваше, за да не падне. В един момент обаче певицата свали обувките си и затанцува боса по сцената, а след това се разходи и сред публиката.
Естрадната прима бе почетена от хиляди фенове, които станаха на крака, за да й благодарят за всяка нейна песен.
Концертът бе по повод представянето на новия й албум „Севдана”. Текстовете в него са на Стефан Вълдобрев и Мартин Карбовски, с които Лили работи през последните години. А на първия ред бе и кметът на София Йорданка Фандъкова, 100 кила и Владо Пенев, пише "България днес".
Примата получи цветя от Борисов, като не пропусна да му благодари от сцената и изчете цял списък депутати и бизнесмени, които също я почетоха в празничния ден.
Между всяка песен Лили изяждаше по лъжичка мед и така до края на концерта. А в края на концерта примата приемаше над 10 минути оглушителни аплодисменти.
През цялата вечер обаче певицата бе с огромни слушалки на главата. И не ги свали до края на вечерта.
Полицията откри канабис в тайник до Детска градина
Хрупкави тиквички на фурна с чеснов сос: Лесна рецепта
България със страхотна победа на волейбол
Размерът на дефицита активно се крие
Най-чистият въздух в Турция е до границата с България
Готвят евакуация на астронавтите от МКС
Горящ автобус предизвика километрична тапа на Аспаруховия мост
Днес изтича срокът за премахването на незаконната ограда в Баба Алино
У нас има повече ветеринарни, отколкото детски лекари
Майкъл Джексън бил готов да се ожени за принцеса Даяна...или за Бионсе
Кърлежите смучат повече кръв от обикновено
Путин отказа среща на Зеленски
