Красимира и Димитър на Sex туризъм след "Фермата"
Влюбените не крият чувствата си и са неразделни
Красимира Цочева и Димитър Калайджиев продължават любовната си история и след "Фермата". Двамата не крият чувствата си и са неразделни. Двамата са били на почивка в Копривщица, където са се отдали на секс туризъм и най-после са консумирали чувствата си.
Влюбените гълъбчета са в компанията на други екс риалити герои - треньорът Сами Хоссни , който е с гаджето си Мила и фермерката Велислава. Бизнесменът от Благоевград беше колоритен играч във "Фермата". Освен бърз ум, Митко показа и чувство за хумор, което му помогна да спечели сърцето на Красимира. Сега двамата вече са започнали да пишат своята нова история на чист бял лист и да се радват на любовта си. Влюбените са неразделни и постоянно кръстосват из България. "С Красимира се разбираме с една дума", призна преди дни Димитър.
Припомняме, че потиснатата домакиня Красимира Цочева реши да зареже бащата на сина си докато е във "Фермата". Красимира пожела да преобърне хода на живота си навръх 31-ия си рожден ден, подкокоросана от младия, прясно разведен бизнесмен Митко Калайджиев.
Веднага след излизането си от шоуто, двамата започнаха бурна връзка. "Има два типа хора, които съдбата ти праща - единият тип са хора-уроци - учители, другият тип са хора-подаръци. За мен Митко е съвкупност от двете неща", каза Красимира.
Знаете ли къде е Кулата на самоубийците
Узреят ли първите ягоди, задължително у дома правя този десерт
Православен свещеник обясни за кого да запалим първата свещ в църквата: Мощен щит срещу злото!
Пет зодии на прага на съдбовен поврат
Момиче измина стотици километри, за да избяга от брак по принуда
Жена загина при тежка катастрофа
Супер сочни отвътре, леко хрупкави отвън и никой не познава от какво са
Бургас посреща премиерата на новия спектакъл „Край Марица“ на ансамбъл „Тракия“
Изкуствен интелект избира кандидатите за работа
Мъжете забелязват тези 2 неща в жената още в първите секунди
Държавата отпуска три вида помощ за пострадалите при наводненията
Годеница на Тв репортер роди детето му 3 години след убийството му

Как ви взимат такива по жьлтурниците,идея си нямам??