Шокиращо! Закриват ОФК Поморие
Неприятно ни изненадаха с лошата новина, разказа голмайсторът на тима Тихомир Кънев
Шокираща новина долетя от Поморие. Ръководството на футболния клуб от Черноморието, заемащ 15-ото място в класирането на Втора лига, реши да прекрати дейността на скромния тим, пише Блиц.
Треньорът Малин Орачев и футболистите му научиха неприятната новина преди минути, след като ръководството на клуба събра отбора на спешна среща.
Причината за разпада на Поморие обаче не се крие във финансова криза, а в липсата на футболен стадион. До момента поморийци домакинстваха в Несебър, тъй като на техния стадион няма естества трева, каквато е нужна за професионалния ни футбол. От другия морски тим обаче ще спрат да отдават стадиона си през пролетта, което води и до клубните сътресения в Поморие.
"Неприятно ни изненадаха с лошата новина, но нищо не може да се направи. Аз и съотборниците ми си търсим нови отбори, всеки се спасява както може. Жалко, че така се получава, защото хората в Поморие са много коректни, начело със спортния директор Огнян Ралев", коментира голмайсторът на отбора Тихомир Кънев.
Снимка: kotasport
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето
Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовни изненади за Везните и Близнаците
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Жегата в Европа взе жертви, температурите минават 40 градуса
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“

Няма изискване за задължително естествено покритие! Повтарям няма.
Критериите според които се лицензира даден стадион нямат нищо общо с твърденията на определени личности!
Според критериите нашия стадион е тренировачна база. Но, това не е поради тревното покритие, което си има годност на експлоатация, и се знае много добре от тези личности!
6-ти,
Тези 20 лв. няма да стигнат доникъде!
Единственото вярно е, че бяха "избрани" неподходящи лица които да инвестират в базата! Колко, и дали са инвестирали е въпрос на дела, които уви липсват!
Но това не е основната причина за закриването на отбора. Могат да си намерят къде да играят, но явно не искат.
До кога ще го търпят?! Бойко трябва да се намеси вече, тоя да върне 3-те стадиона /ако не са взели пари де/!