Шокиращо! Закриват ОФК Поморие
Неприятно ни изненадаха с лошата новина, разказа голмайсторът на тима Тихомир Кънев
Шокираща новина долетя от Поморие. Ръководството на футболния клуб от Черноморието, заемащ 15-ото място в класирането на Втора лига, реши да прекрати дейността на скромния тим, пише Блиц.
Треньорът Малин Орачев и футболистите му научиха неприятната новина преди минути, след като ръководството на клуба събра отбора на спешна среща.
Причината за разпада на Поморие обаче не се крие във финансова криза, а в липсата на футболен стадион. До момента поморийци домакинстваха в Несебър, тъй като на техния стадион няма естества трева, каквато е нужна за професионалния ни футбол. От другия морски тим обаче ще спрат да отдават стадиона си през пролетта, което води и до клубните сътресения в Поморие.
"Неприятно ни изненадаха с лошата новина, но нищо не може да се направи. Аз и съотборниците ми си търсим нови отбори, всеки се спасява както може. Жалко, че така се получава, защото хората в Поморие са много коректни, начело със спортния директор Огнян Ралев", коментира голмайсторът на отбора Тихомир Кънев.
Снимка: kotasport
„Миризмата на смърт вече се усеща“: Адът във Венецуела няма край: Над 50 000 души са в неизвестност
Жълт код за опасни горещини за цялата страна в понеделник
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота
Извънредно! Самолет се разби във Франция, 11 души са загинали
Българин в Германия: Колелото ми залепна за асфалта при 41 градуса, влаковете спират между 13 и 19 часа
Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината

Няма изискване за задължително естествено покритие! Повтарям няма.
Критериите според които се лицензира даден стадион нямат нищо общо с твърденията на определени личности!
Според критериите нашия стадион е тренировачна база. Но, това не е поради тревното покритие, което си има годност на експлоатация, и се знае много добре от тези личности!
6-ти,
Тези 20 лв. няма да стигнат доникъде!
Единственото вярно е, че бяха "избрани" неподходящи лица които да инвестират в базата! Колко, и дали са инвестирали е въпрос на дела, които уви липсват!
Но това не е основната причина за закриването на отбора. Могат да си намерят къде да играят, но явно не искат.
До кога ще го търпят?! Бойко трябва да се намеси вече, тоя да върне 3-те стадиона /ако не са взели пари де/!