Шокиращо! Закриват ОФК Поморие
Неприятно ни изненадаха с лошата новина, разказа голмайсторът на тима Тихомир Кънев
Шокираща новина долетя от Поморие. Ръководството на футболния клуб от Черноморието, заемащ 15-ото място в класирането на Втора лига, реши да прекрати дейността на скромния тим, пише Блиц.
Треньорът Малин Орачев и футболистите му научиха неприятната новина преди минути, след като ръководството на клуба събра отбора на спешна среща.
Причината за разпада на Поморие обаче не се крие във финансова криза, а в липсата на футболен стадион. До момента поморийци домакинстваха в Несебър, тъй като на техния стадион няма естества трева, каквато е нужна за професионалния ни футбол. От другия морски тим обаче ще спрат да отдават стадиона си през пролетта, което води и до клубните сътресения в Поморие.
"Неприятно ни изненадаха с лошата новина, но нищо не може да се направи. Аз и съотборниците ми си търсим нови отбори, всеки се спасява както може. Жалко, че така се получава, защото хората в Поморие са много коректни, начело със спортния директор Огнян Ралев", коментира голмайсторът на отбора Тихомир Кънев.
Снимка: kotasport
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим!
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията

Няма изискване за задължително естествено покритие! Повтарям няма.
Критериите според които се лицензира даден стадион нямат нищо общо с твърденията на определени личности!
Според критериите нашия стадион е тренировачна база. Но, това не е поради тревното покритие, което си има годност на експлоатация, и се знае много добре от тези личности!
6-ти,
Тези 20 лв. няма да стигнат доникъде!
Единственото вярно е, че бяха "избрани" неподходящи лица които да инвестират в базата! Колко, и дали са инвестирали е въпрос на дела, които уви липсват!
Но това не е основната причина за закриването на отбора. Могат да си намерят къде да играят, но явно не искат.
До кога ще го търпят?! Бойко трябва да се намеси вече, тоя да върне 3-те стадиона /ако не са взели пари де/!