Шокиращо! Закриват ОФК Поморие
Неприятно ни изненадаха с лошата новина, разказа голмайсторът на тима Тихомир Кънев
Шокираща новина долетя от Поморие. Ръководството на футболния клуб от Черноморието, заемащ 15-ото място в класирането на Втора лига, реши да прекрати дейността на скромния тим, пише Блиц.
Треньорът Малин Орачев и футболистите му научиха неприятната новина преди минути, след като ръководството на клуба събра отбора на спешна среща.
Причината за разпада на Поморие обаче не се крие във финансова криза, а в липсата на футболен стадион. До момента поморийци домакинстваха в Несебър, тъй като на техния стадион няма естества трева, каквато е нужна за професионалния ни футбол. От другия морски тим обаче ще спрат да отдават стадиона си през пролетта, което води и до клубните сътресения в Поморие.
"Неприятно ни изненадаха с лошата новина, но нищо не може да се направи. Аз и съотборниците ми си търсим нови отбори, всеки се спасява както може. Жалко, че така се получава, защото хората в Поморие са много коректни, начело със спортния директор Огнян Ралев", коментира голмайсторът на отбора Тихомир Кънев.
Снимка: kotasport
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него
Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад
Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил
Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма
22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар
Трагедия! Кола изхвърча от пътя, загина водачът
Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички през зимата
Горещините в Европа се придвижват на изток
Деница Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Шефове на агенции със заплати като председателя на Народното събрание

Няма изискване за задължително естествено покритие! Повтарям няма.
Критериите според които се лицензира даден стадион нямат нищо общо с твърденията на определени личности!
Според критериите нашия стадион е тренировачна база. Но, това не е поради тревното покритие, което си има годност на експлоатация, и се знае много добре от тези личности!
6-ти,
Тези 20 лв. няма да стигнат доникъде!
Единственото вярно е, че бяха "избрани" неподходящи лица които да инвестират в базата! Колко, и дали са инвестирали е въпрос на дела, които уви липсват!
Но това не е основната причина за закриването на отбора. Могат да си намерят къде да играят, но явно не искат.
До кога ще го търпят?! Бойко трябва да се намеси вече, тоя да върне 3-те стадиона /ако не са взели пари де/!