Шокиращо! Закриват ОФК Поморие
Неприятно ни изненадаха с лошата новина, разказа голмайсторът на тима Тихомир Кънев
Шокираща новина долетя от Поморие. Ръководството на футболния клуб от Черноморието, заемащ 15-ото място в класирането на Втора лига, реши да прекрати дейността на скромния тим, пише Блиц.
Треньорът Малин Орачев и футболистите му научиха неприятната новина преди минути, след като ръководството на клуба събра отбора на спешна среща.
Причината за разпада на Поморие обаче не се крие във финансова криза, а в липсата на футболен стадион. До момента поморийци домакинстваха в Несебър, тъй като на техния стадион няма естества трева, каквато е нужна за професионалния ни футбол. От другия морски тим обаче ще спрат да отдават стадиона си през пролетта, което води и до клубните сътресения в Поморие.
"Неприятно ни изненадаха с лошата новина, но нищо не може да се направи. Аз и съотборниците ми си търсим нови отбори, всеки се спасява както може. Жалко, че така се получава, защото хората в Поморие са много коректни, начело със спортния директор Огнян Ралев", коментира голмайсторът на отбора Тихомир Кънев.
Снимка: kotasport
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Проф. Ива Христова: Еболата няма да се разпространи в Европа
„Тихият убиец“ се подмладява: Ракът на дебелото черво засяга все повече българи под 50 години
„Талантино“ празнува 15-годишен юбилей с Тони Димитрова, Ники Станоев и премиера
Славия, Левски и ЦСКА се обединяват за благотворителен мач след трагедията на АМ "Тракия"
Близките на загиналите индийци на „Челопешко шосе“ крият трагедията от майката на единия
България е на 57-о място сред 69 държави в световната класация за конкурентоспособност
Предварителните поръчки за GTA VI започват днес, гответе портфейлите
Мариус Куркински се завръща в Бургас с нов моноспектакъл
Полиция влезе в офис на жена, представяла се за адвокат в Кюстендил
Бургас и Братислава свързват усилия за развитие на професионалното образование
Фланелки на Бербатов, Видич и Джо Харт в благотворителен търг на Фондация "Стилиян Петров"

Няма изискване за задължително естествено покритие! Повтарям няма.
Критериите според които се лицензира даден стадион нямат нищо общо с твърденията на определени личности!
Според критериите нашия стадион е тренировачна база. Но, това не е поради тревното покритие, което си има годност на експлоатация, и се знае много добре от тези личности!
6-ти,
Тези 20 лв. няма да стигнат доникъде!
Единственото вярно е, че бяха "избрани" неподходящи лица които да инвестират в базата! Колко, и дали са инвестирали е въпрос на дела, които уви липсват!
Но това не е основната причина за закриването на отбора. Могат да си намерят къде да играят, но явно не искат.
До кога ще го търпят?! Бойко трябва да се намеси вече, тоя да върне 3-те стадиона /ако не са взели пари де/!