17-годишната Михаела от Камено избяга от дома си, виждали ли сте я?
Михаела има татуировка на лявото бедро във вид на монахиня
ОДМВР- Бургас издирва 17-годишната Михаела Миткова Михалева от Камено, която сутринта на 06.12.т.г. напуснала дома си, като заявила, че отива на училище и до момента е в неизвестност. Описание на лицето : жена на видима възраст 16-18год.
Висока около 160см. Коса права, дълга, черна. Очи - пъстри. Има татуировка на лявото бедро във вид на монахиня. Последно е била облечена с розово яке, спортен черен панталон, черни маратонки и черна раница марка Найк. Това не е първото изчезване на Михаела Михалева от дома й - за последно същата е издирвана с помощта на медиите на 25.06.т.г., като бе намерена три дни по-късно в добро физическо и психическо състояние!
ОДМВР-Бургас призовава гражданите, разполагащи с някаква информация относно местонахождението наМихаела Миткова Михалева да съобщят незабавно на тел. 112 или е най-близкото поделение на МВР!
Румен Радев: Властта организира манифестации, а не протести – народът е възмутен от олигарсите
Красимир Вълчев опроверга: Родителските срещи не са трик срещу протеста
В отговор на критика на Тръмп: Зеленски заяви, че винаги е готов на избори
Бургаският държавен университет и „Арсенал“ АД с меморандум за стратегическо сътрудничество
Шантавите ритуали по света за Коледа
Новият план за парк „Витоша“ орязва ски зоната до 122 хектара и блокира бъдещето на зимния туризъм
КЗК погна МВР, „Български пощи“ и „Столичен автотранспорт“
Жълтите петна по спалното бельо изчезват с този неочакван продукт
Пухкава пълнена торта с Нутела – бърза, мека и много ароматна
Учени и магистрати в Бургас обединиха усилия срещу киберпрестъпността на национален форум
Топ астролог обяви най-щастливата зодия за следващите 20 години
Звездата от „Сексът и градът“ Ким Катрал се омъжи на тайнa церемония в Лондон

Нито искам