Дъщерята на Анджелина Джоли сменя пола си
13-годишната Шайло се подлага на хормонална терапия в лечебно заведение в Санта Моника
13-годишната Шайло отдавна се е отказала от всички момински атрибути в дрехите си и се готви да промени пола си, след като официално промени името си на Джон.
Анджелина Джоли премина през 2-годишен развод с Брад Пит и получи попечителството над петте им деца. Холивудският актьор сега има право да вижда наследниците си, но основните отговорности тежат на раменете на филмова звезда, изиграла Лара Крофт. Въпреки това децата растат много бързо и това лято осиновеният Мадокс Сиван реши да живее отделно. 18-годишният младеж учи в Южна Корея. Останалите наследници на звездата продължават да са до нея, предава lupa.bg
Според слуховете наследницата на Джоли и Пит Шайло от 2 години приема хормонални лекарства, които се приемат преди операцията за смяна на пола. Момичето може да стане трансджендър, само когато навърши пълнолетие. Джоли напълно подкрепи избора на дъщеря си, която смята себе си за момче.
Според запознати от обкръжението на звездното семейство, Шайло се подлага на хормонална терапия в едно от лечебните заведения в Санта Моника, тъй като не иска да преминава през женско съзряване в пубертета. „Шайло вярва, че тя е като братята си. Тя иска да бъде момче, иска да се облича като момче и да подстригва косата си като момче“, обясни Анджелина в интервю преди 10 години. Тогава нейната наследница беше само на 4 години и тогава е искала да се казва Питър, а не Джон. С времето предпочитанията й относно името се промениха.
„Никога няма да бъда родител, който съсипва детето си, карайки го да бъде такъв, какъвто не е“, казва пък Джоли, цитира БГНЕС. Някои са съгласни с нея, но мнозина смятат, че актрисата не е трябвало да отстъпва пред капризите на малката си дъщеря.
Жена спечели 12 млн. от лотарията, но касиерът изхвърлил билета ѝ в коша
БНБ влиза в нов режим: служители и шефове ще декларират имущество и инвестиции
Италиански шпиони продавали тайни на НАТО на Русия за по 4000 евро
Пустеещите оранжерии показват другата истина за българското земеделие
Осъдиха Тръмп да плати над 5 млн. долара по дело на Е. Джийн Каръл за сексуално посегателство
Знаков бизнесмен изчезна - колата му е паркирана, вещите му са вътре, а него го няма
Край на банкетите и тиймбилдингите за чиновници с пари от бюджета
Двойно повече деца влизат „по болест“ в елитните гимназии
Нова измама с онлайн ивестиции ужили пенсионерка с близо 17 000 евро
Радев: Наследихме плячкосана хазна, но социалните плащания са гарантирани
Калин Стоянов сезира прокуратурата от Страсбург за „PNR-гейт“
