×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Украинските морски дронове вече са в Тихия океан
  • Пускат движението по ремонтираните участъци на магистрала „Тракия“ в две области
  • София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
  • 16-годишен пострада при челен сблъсък между две електрически тротинетки край Несебър
  • На 4 юли т.г. Авиомузей Бургас ще отбележи деветата годишнина от своето откриване
  • Регата „Черноморец Бургас 2026“ се завръща за своето 17-о издание
  • „Бургас и морето“ Ви очаква на 1 август в Летния театър
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Таксиметровите шофьори в Бургас със седем искания към Общината – от химически тоалетни до строг контрол над копърките


Таксиметровите шофьори в Бургас със седем искания към Общината – от химически тоалетни до строг контрол над копърките
На бул.Христо Ботев от години се сформира нелегална стоянка за такситата, тъй като местата за жълтите коли са крайно недостатъчни
08 Декември 2019, Неделя, 17:23 ч.
Автор: Флагман.бг

Защо списъкът с издадените разрешителни не се актуализира в реално време, да не би да се опитвате да прикриете някого, питат от браншовата организация

Таксиметровият бранш в Бургас отправи седем искания до Общинския съвет. Писмото е внесено от Снежана Никова, председател на най-голямата браншова организация на таксиметровите шофьори в Бургас.

Засягат се проблеми, които от години не са решени – например осигуряването да достатъчно места за жълтите автомобили. Общоизвестен факт е, че в момента те са крайно недостатъчни и нефункционални.

Бургаските таксиджии настояват Общината да извършва по-сериозни проверки и при контрола на разрешителните, защото от години има съмнение, че част от техните колеги си плащат патента частично – само за няколко месеца и карат с този стикер цяла година.

Ето и исканията на бранша:

1.Ежегодно да се подновява маркировката на таксиметровите стоянки

2. Да се оборудват таксиметровите стоянки с необходимите пътни знаци, съобразени със Закона за движение по пътищата. На някои места липсват знаци за репатриране, а на други табелата, че това са паркоместа за таксита, е поставена в средата

3. Да се поставят химически тоалетни на по-големите стоянки с цел подобряване на работната среда на таксиметровите шофьори

4. Да се извършва строг контрол на издадените стикери на таксиметрови автомобили за платен местен данък. Това е крайно наложително, защото немалко автомобили карат с изтекли разрешителни. По този начин ще се събират повече средства за общинския бюджет и ще се премахнат нелоялните фирми от пазара

5. Списъкът на издадените разрешения да бъде винаги актуален с нанесените данни в реално време. Несериозно е служител в администрацията да ни обяснява, че това „няма как да се случи“. Списъкът от тази година е непълен, грешен и е нормално да зададем въпроса дали нарочно се прави, за да се прикрият нередностите

6. Взетите решения от Общинския съвет, свързани с таксиметровия бизнес, да се изпълняват. Например: На 13 юни 2017 година бе подкрепена идеята за изграждане на нови стоянки и закриването на нежуните такива. Към този момент- две години и половина по-късно това още не се е случило.

7. В специализираната комисията по безопасност на движението да има наш представител. Мисля, че ще бъде полезно да си сътрудничим с оглед на това, че ние имаме яснота за трафика и движението на територията на община Бургас

 


В категории: Бургас


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
56
Коментара
56
Коментара по темата
56.
Аз
11.12.2019 13:43:33
0
2
Всички тези коментари САМО доказват на 100%,колко лош е материала.....мноооооого лош и некачествен....Като гледам в тая наша кочина освен такситата,абсолютно всичко останало цъфти и е идеално....Малоумници
55.
къде
11.12.2019 13:36:32
1
1
Отиде ниската цена - 20%,не може така, най-доволни сме от тях, колите им кенефи, но нал си е йовтинко
54.
клиент с 0% мозък
11.12.2019 13:33:10
1
1
Бобъра 45 даде най-смислената идея, подкрепям с 2 ръце!!
53.
Истината
10.12.2019 13:11:07
4
9
До всички който пишат коментари клиенти и таксиметрови водачи защо такситата в Созопол ,Поморие и Несебър са чисти колите на 90 процента са големи шофьорите са добре облечени и знаят минимум 2 езика не казвам че няма и писюри сред тях но процента е много малък .
Защото там цената е 3 лв. на километър и не чакат от клиента бакшиш от 20 ст за това там има таксиметрови водачи не бакшиши .
Не може четири човека да си хванат такси за да им излезе по евтино от градския транспорт таксито все пак е за по богати хора .
52.
Гражданин
10.12.2019 03:16:28
9
4
Таксиметровите шофиори са животни примати никаква милост за тях измамници2
51.
Свен
09.12.2019 22:16:06
5
7
От какъв зор да има кенефи само за бакшишите?! Или за всички или за никой! И аз испам песонален кенеф, да отида пред Общината да ревна да ми го изградят, егати наглите тапети.
50.
Жоро
09.12.2019 21:52:04
1
7
Колко са новите коли по пътищата на България въобще, да не говорим че такова нещо като изисквания за годината на производство на автомобили за таксита няма и в Германия
Питам и отговор не искам
49.
Дидо
09.12.2019 21:19:01
12
5
До 48 БАКШИШ:
Ми НЕ КАРАЙ нощо време,бре,прошляк!ИЛИ се хвани на друга работа,като НЕ ТИ ИЗНАСЯ!Искам като се кача ПРЕЗ ДЕНЯ!!! да ми е чисто,а не вмирисано на вкиснато,пот и цигари!Да не приказвате по телефона ДОКАТО въртите геврека и сменяте скорости!Като не ТИ ИЗНАСЯ ставай ХАМАЛИН!!!!
48.
БАКШИШ
09.12.2019 20:17:27
6
12
Много знаете, но ако исзкарате една нощна смяна в такси ще говорите друго.
Само пиянки смърдящи на ракия и наркомани които не могат да си кажат даже и адресите .Такива хора се возят
Културата на Бургазлии / които са малко е нулева/Така че даже и такива коли и водачи са ви много Нови коли да драйфате вътре или да ги пълните с пясък от плажовете.Цените са ниски ако ви вдигнат цените ще дремете по спирките цяла вечер ,но иначе претенции много
А що се отнася до общината те взимат над 2 бона на година сметнете колко таксита са И тези пари в джоба на управниците жив рекет0
47.
МОТ
09.12.2019 19:57:09
3
7
Имали изисквания ,няма лошо ,ама да си погледнат шофьорите първо на какво приличат , половината смърдят на цигари и пушат в колите си , че са им раздрънкани возилата ще го преживеем , такава ни е държавата .Тоалетни искали ,ами нали работят за фирми , няма да фалират ако си плащат за хим. тоалетни , защо да плащаме всички ние , един път за возене , после за сране,да си събират пари ако искат и да си ги плащат
46.
Хх
09.12.2019 14:34:21
10
4
Спиране на лиценза на всички таксита . На търг да се продаде лиценз само на две или три фирми с най малко 35 коли до 5 години , шофьори с униформи , чисти коли и фиксирана цена 4 лв през деня и 5 лева вечер , независимо от разстоянието , М рудник 7,8 .... яман от счупени коли и шофьори хапнали чесън . Отделно като са на заплата и процент шофьорите , ще си спазват и работното време , а не на Коледа и Нова година да няма пак коли . Това искам аз , като един гражданин . Не мисля че е много !
45.
Бобъра
09.12.2019 14:12:41
6
20
Аз предлагам вместо да се дават пари за химически тоалетни, всички таксиджии да ползват тази в офиса на Флагман, ще е много забавно. Ха Ха Ха
44.
Жител
09.12.2019 13:39:58
0
14
Проблемът е много сериозен. Не може туристически град като Бургас да разполага с три тоалетни на кръст и то в централната му част! От Общината да се вземат мерки и да се изградят или поставят на близки разстояния от 500 метра мобилни тоалетни, със съответна такса примерно 0.50 ст., която да отива за тяхната поддръжка ! По този начин и гражданите и гостите на града ще са доволни, да не говорим колко положително ще е за града, а отделно от това ще бъде и много по- чисто за всички нас!
43.
До 3
09.12.2019 11:19:24
1
9
МАЛОУМНИК НЕЩАСТЕН ТИ ПОЗНАВАШ ЛИ ГИ ТЕЗИ ХОРА ЧЕ ТАКА ПЛЮЕШ ПО ТЯХ......ГАД МРЪСНА
42.
аз
09.12.2019 09:28:01
3
5
а автоматида им правят свиркии анусни масажи не щат ли
41.
Ееее
09.12.2019 02:24:17
2
5
Яко!!! Само седем изисквания от прослойката, която най-много разбира от държавност и управление?!?!? Не! Не може да бъде...
Само седем?!?!? Че бурговските бакшиши... по-големи от целия МС накуп!!!
40.
Гражданин до#37,38,39
09.12.2019 01:52:19
2
11
Така и така повдигнахте темата, оставете за момент бакшишите и ДОБРЕ СЕ ОГЛЕДАЙТЕ на колко места в града има ФУНКЦИОНИРАЩИ обществени тоалетни???p.s.лятото по новините имаше подобен скандал в Несебър или Сл.бряг беше с туристка в заведение,а знаете ли, че в една верига бензиностанции може да влезеш в тоалетна едва след като сканираш касовия Бон на зареденото гориво, че тъй тя всичката ви наред че да оправяте бакшишите пак стигнахте...
39.
Организация
08.12.2019 23:10:51
0
16
До 38

Е какво трябва да осират всичко ли? По тази логика и за обикновените таксита може да се каже същото, затова навсякъде е опикано из Бургазъ. Това дали ще пикаеш навсякъде като ти се приходи е до човека, а не до обстоятелства
38.
така така до 37
08.12.2019 22:33:50
19
3
ей тъпак не говори за товарните таксита че утре като ти трябва точно такова такси за да си преместиш мебелите в лизинговият си апартамент или на село ще те питам тогава дали ще си плащаш като за фирма или като на човек който се опитва да си нахрани семейството!!! хората там не са ти виновни виновни са тези дето ги карат да работят по този начин
37.
Товарни таксита
08.12.2019 22:29:04
1
21
Товарните таксита срещу стадион Черноморец на плаца са около 30-40 броя, като някои таксита имат и хамали. На плаца тоалетна няма, а над 50 бесни ман-га-ла серкат в района. Има опикани коли, храсти, стадион Черноморец и всичко, което се сетите. Нито един бус- товарно такси няма касов апарат, не плаща лиценз, не плаща паркинг или престой на паркинга, който е обществен. Айде кажете, че никой от община Бургас не е забелязал тези бусове?!?
36.
*********
08.12.2019 22:18:14
0
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
35.
Куцара
08.12.2019 21:50:27
1
6
Бачи Киро, ти май не си наред.
34.
Бачи Киро
08.12.2019 21:25:02
10
5
Здравейте,
Аз не съм съгласен с Вас от таксиметров шофьор ди друг има много голяма разлика.... Попадал съм на такива който имат обноски и т. Н

Има някой хора и то си личи са хора с продесия призвание, а други неми се говори.
Според мен трябва да има крути мерки и общината трябва да открие отдел,,, "Общински Център по Сертифициране на таксиметрови шофьори" със изисквания и тн и следене дали се спазват всички правила изброени в специален правилник. След една година от спазването и ако нямаш нарушение към него цената на лиценза ти да бъде по-нисък от тези на колегите ти който имат нарушение, а тези който имат нарушение да запкащат по-висок.
Към този център да се въведе контрол и видео наблюдение в автомобилите.

При отказ губиш разрешителното към общината.

Пълна забрана на копърките в Бурга!!!
33.
София Колева
08.12.2019 20:47:13
4
30
Никакви кенефи, да се научат да си серат у тях, осраха целия град, няма един останал ъгъл, който да не са окендзали, омръзна ми като си отворя прозореца и да гледам някой одупен. Елате и ги вижте какво правят във Възраждане, обърнаха ми двора на градска тоалетна, писнало ми е да ги гоня и пускам жалби в Общината.Пълни простаци и селяндури!
32.
H7
08.12.2019 20:25:10
2
18
Онзи ден ми се налага да ползвам такси 2 курса- изгрев-център и обратно. И на едното и на другото такси им лопаха качествено предниците, единия шофьор караше опасно, но не слушаше чалга поне. Другия хем караше лошо хем и чалга слушаше. Вътре миришеше лошо. Не смятам че е добре да се работи с таблет докато се шофира.
31.
минаващ
08.12.2019 20:09:28
1
4
# 10, май те хвана инфлацията. €10 на км? Не, искам цената да е същия процент от МРЗ както в Германия.
30.
Санчо
08.12.2019 20:08:48
2
16
Първо да си сложат баджове, за да се знае името на таксиметровия шофьор.
Второ да се проверят всички таксиметрови шофьори дали са с чисто съдебно минало.
29.
Съсед
08.12.2019 20:06:51
0
19
Да си метат фасовете и шлюпките от слънчоглед и да се глобява, ако си чисти каруцата на стоянката. Идва селото на "работа" и се почва едно тупане на стелки, изхвърляне на пепелници, днес 20 коли да минат през пиацата става баси кочината. Голям казан от старите ще им дойде малък
28.
минаващ
08.12.2019 20:01:08
2
9
Бакшите миризливи от Сл. бряг, Несебър и другите клоаки по морето дали реват и те на умряло?
27.
*********
08.12.2019 19:43:12
0
6
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
26.
Таксиметрова шофьорка
08.12.2019 19:40:44
10
19
Много искате, а не ви се плаща за такси. Отворкото от щатите е мега забавен, явно и там не се качва на такси, остава да им вдигнат горивото там е никога няма да се качи на такова. Данъците, таксите, разрешителните не покриват изискванията на нито един от вас. По тази причина и вечер след 20.00 ч. таксита има само пред чалготеките където смърдите на пот и евтин одеколон, а после искате лукс обслужване. За каквото плащате, това получавате, но никой не ви спира да ползвате автобусите на Бургас бус.
25.
к-с Възраждане
08.12.2019 19:27:14
5
28
На ул. Мария Луиза има един сервиз дето се запали преди година и сега е импровизирана тоалетна за бакшиши. Омирисаха района. Пикаят в несвяс там. Помияри!!!
24.
gradski
08.12.2019 19:20:52
6
19
Нека апаратите им да станат, като на останалия бизнес - фискализирани с връзка с НАП. Да вземат си платят малко данъци
23.
Ас
08.12.2019 19:18:39
20
10
На драскачите против таксиметровите шофьори пожелавам избиване на комплексите по друг начин .А на общината уеднаквяване на тарифите в цялата община за такситата както е в Германия и тогава ще има ред.А не да ми викат пазарна икономика не може еднакви цени . а може ограничения в горна и долна цена нали пазарната икономика определя цената. БРСВО СНЕЖЕ САМО ТЪЙ.
22.
До бакшиша No8
08.12.2019 19:18:21
8
28
Ти бакшиш, първо се научи да пишеш.
Второ, не се опитвай да мислиш. Малкият ти мозък е по гладък от стъкло и не се получава.
Трето, ако има един корав шеф на КАТ в Бургас, 98 % от бакшишите ще сте без книжка за една седмица.
21.
Иван
08.12.2019 18:51:03
4
20
Едно две и три от исканията ви няма как да станат,най добре е да се намали бройката на такситата защото и без това са много.
20.
Fakt
08.12.2019 18:48:14
12
32
Тогава нека да има и изисквания към бакшишите : да се къпят преди работа, да включват климатика, да се обличат с панталон и риза, да не отказват за къси разстояния, да не блокират номера и адреси, заради късите разстояния. Да сменят дачиите и раздрънканите шевролети и коли с нормални автомобили. Да си направят тарифите по горивото, с което използват, а не да кара на метан или газ а тарифите им са на цени на бензин.
19.
бивш бакшиш
08.12.2019 18:46:13
4
33
половината от таксиметровите шофьори работят и другаде. таксито им е за нещо допълнително. затова са нагли и не им пука. трябва да се направи професия таксиметровата дейност. на шофьорите това да им е професията. така хем ще се намали бройката им и ще има място за всички, хем като са по-малко ще имат повече работа и оттам повече приходи.
18.
Ся ко ша правим
08.12.2019 18:43:50
2
6
Като я няма Буланова май Ева ще трябва да се нагърби с тази работа ама тя не е лесна ще я издат с парцалите.
17.
ДО ДАКУ
08.12.2019 18:40:50
7
25
НЕ ВСИЧК СА ИЗМЕТ !!!НО ПО ГОЛЯМАТА ЧАСТ ОТ ТЯХ СА НАИСТИНА ИЗМАМНИЦИ ДИЛАРИ КРАДЦИ И КАКВОТО ДОЛНО МОЖЕШ ДА СИ ПОМИСЛИШ!
16.
Бургазлията
08.12.2019 18:39:28
12
28
Това бакшиша, брокера и евреина са едно и също нещо. никва работа не вършат, а само реват колко са ощетени и само гледат как да те прецакат да вземат пари без дори да си мръднат пръста
15.
Дo 14
08.12.2019 18:31:29
17
29
А ТИ КАКЪВ СИ БЕ,...ИЗРОД МРЪСЕН,А ?
ДА НЕ СИ ПРОФЕСОР ПО ФИЛОСОФИЯ .....
КОМПЛЕКСИРАН МАЛОУМНИК
14.
Даку
08.12.2019 18:23:50
40
21
Това бакшиша е най-голямата измет. Таксита карат хора който за нищо не стават, някви пълни безхаберници. Пълни нещастници.
13.
Ddajsj
08.12.2019 18:22:31
3
19
Тая водна палата вярно ли е че до Лазур взимат по 6-7 лв а до Славейков и Изгрев по 10 лв ааа ??????
12.
Й
08.12.2019 18:19:47
3
23
Ако има mobile App няма нужда от стоянки защото хората директно викат таксито където са.
11.
777
08.12.2019 18:14:13
4
37
Бакшишите да се научат, че автобусните спирки не са стоянки. Може да спре само да качи, или свали клиент, и то при положение, че не пречи на автобусите от градския транспорт. Омръзна ми от такива идиоти, които се цопват на спирката, и чакат някой да реши да се качи. Вижда, че автобуса идва, и не може от него да спре нормално на спирката, но не се помръдва изобщо, и гледа така, сякаш е в правото си.
10.
До1
08.12.2019 18:12:03
14
34
Би било супер,но ако искаш немско ниво на обслужване, би ли плащал по десет евро на километър? Не им влизам в защита, но от всички места, на които съм работил 90% от хората са били мързеливи скатавки, а в коментарите всички сте крайни моралисти. На тоя умрял град бакшишите са му най-малкия проблем. Жив човек не е останал тука, само мутри и пенсионери
9.
Бургас ви мрази!
08.12.2019 18:11:56
16
47
Общината трябва да удари контра с поне 20 изисквания към таксиметровите шофьори в града ни!И да ги разкара 80%! Най-големите мръсници в цяла България са бургаските бакшиши
8.
Шифиор на такси
08.12.2019 18:06:16
50
14
Трябва да се вдигнат тарифите на които возим. Постоянно съм на загуба. И да ни се разреши да караме с по висока скорост в града. Ние сме най добрите шифиори. Полицията да няма право да ни спира.
Ние не правим нарушения.
7.
От Щатите ще.
08.12.2019 18:01:08
6
21
А вие скъпа такси мафия защо не почнете да мислите за вашите шофьори като на високо-класни консиержи на града — където да имат професионално облекло, маниери, да са дефиницията на стил, класа и лукс, и да допринасят не да срамят града пред бизнеса от света.
6.
оо
08.12.2019 18:00:39
6
29
да има ограничения на броя , особено през зимния сезон, на стоянка за 3 бр. таксита, съм виждал по 10 -15 такива
(в М.Р. срещу лакомата спирка )
5.
Da
08.12.2019 17:58:22
0
38
Нали станахме смарт община. Общината да разработи ап като юберския. Тогава ни копърки, ни помпи, ни миризливи шофьори. Защото ако имат лош рейтинг ще се забрани да карат такси. Сотиров да инициира нещо.
4.
До 1
08.12.2019 17:56:33
35
11
Ти или си пиян,или идиот....
3.
Asdff
08.12.2019 17:45:22
5
57
На водната палата са най големите копърки, Станчо и Панайот баща и син най големите боклуци
2.
Точка 8
08.12.2019 17:35:56
0
21
Да шофираме по внимателно
1.
От Щатите до Такси Мафия
08.12.2019 17:33:41
22
66
Ето част от моите искания към шофьорите:

1. Нови коли не стари трошки
2. Шофьори със костюм и вратовръзка а не пушач който вони
3. Mobile app където да може да повиквме такситата както при Uber и където да може да слагаме рейтинги на шофьорите
4. Колите да се еко електрически или ако не са да се спират от употреба
5. Курсове за английски за всички шофьори и изпит
6. Всеки шофьор да може да е консиерж на града и да знае всяка туристическа забележителност и да може да упътва хората.
7. Вместо крещяш глупав жълт цвят като за подигравка да се направи общ кремав стилен цвят като за Бургас само. Да се изберат луксозни коли само за Бургас на високо ниво. Направете договор с Тесла да карате само Тесла таксита в Бургас.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Kаруца блъсна 12-годишно момиче на пътя между две села край Стара Загора Kаруца блъсна 12-годишно момиче на пътя между две села край Стара Загора Детето е настанено в болница без опасност за живота, а непълнолетният каруцар е тестван с отрицателна проба за алкохол С 19-годишно БМВ Митко Дебелия убил момчето и момичето на скутера, които отивали на РД С 19-годишно БМВ Митко Дебелия убил момчето и момичето на скутера, които отивали на РД Митака, както още го наричат приятелите му, е любител на високия адреналин и често си позволявал да нарушава Закона за движение по пътищата Какво търсят читателите при избора на нов автор? Какво търсят читателите при избора на нов автор? Пътеводител за издатели и автори: Какво определя избора на непознато заглавие на книжния пазар Купи две ферарита, докато го съдят за невърнат кредит от 150 милиона лева Купи две ферарита, докато го съдят за невърнат кредит от 150 милиона лева Парадоксите в империята на Румен Гайтански – Вълка: Нови луксозни придобивки на пъпа на София на фона на източените милиони от ББР Виктор от „Ергенът: Любов в рая“ "оперира" носа си само с филъри и ботокс Виктор от „Ергенът: Любов в рая“ "оперира" носа си само с филъри и ботокс Риалити героят показа как е променил формата на носа си без реална хирургична интервенция НАП затяга примката около хазарта: Посредниците в онлайн залаганията минават на лиценз и 10% данък НАП затяга примката около хазарта: Посредниците в онлайн залаганията минават на лиценз и 10% данък Министерството на финансите очаква до 150 млн. евро приходи от новия налог за афилиейт операторите, а черният списък на нелегалните сайтове вече ще се обновява всеки ден "Маркет линкс": Кабинетът „Радев“ бележи лек спад на доверието, Делян Пеевски с нов антирекорд "Маркет линкс": Кабинетът „Радев“ бележи лек спад на доверието, Делян Пеевски с нов антирекорд Проучване отчита 45% одобрение за правителството, докато „Прогресивна България“ води електоралната надпревара с внушителните 39% Разходите за заплати в държавния бюджет се свиват с 629 млн. евро Разходите за заплати в държавния бюджет се свиват с 629 млн. евро Сравнението спрямо проектобюджета на кабинета “Желязков” за 2026 г., който доведе до падане на правителството, показва, че разходите за персонал по държавния бюджет - тоест без включени общини и социално-осигурителни фондове, са с 629 млн. евро по-малко Закопчаха 64-годишен крадец минути, след като задигна автомобил в Бургас Закопчаха 64-годишен крадец минути, след като задигна автомобил в Бургас Изпечен апаш от Ихтиман присвои „Дачия Докер“ в морския град, но бе обграден от полицията на кръстовище Челен сблъсък между две тротинетки в Оризаре прати 16-годишен в болница със счупена ръка Челен сблъсък между две тротинетки в Оризаре прати 16-годишен в болница със счупена ръка Младежи на 15 и 16 години се сблъскаха с електрически превозни средства на прав участък, невнимание доведе до тежко падане и намеса на бургаските медици
Край на „запазването“ с чадъри в Халкидики: Гърция въвежда масова конфискация на плажа Край на „запазването“ с чадъри в Халкидики: Гърция въвежда масова конфискация на плажа Община Полигирос даде срок до 5 юли на летовниците сами да приберат шезлонгите си, след което общинските служби започват масирани принудителни акции Обратно броене за съдебната реформа: Големият кадрови капан до 17 октомври Обратно броене за съдебната реформа: Големият кадрови капан до 17 октомври Депутатите приеха промените за новия ВСС почти единодушно, но изискването за 160 гласа в парламента вещае тежък процедурен саботаж Гордън Рамзи се готви за нова житейска роля, призна, че е ужасен Гордън Рамзи се готви за нова житейска роля, призна, че е ужасен Ще става дядо Онлайн триумф на садизма: Убиец позира с победен знак пред издъхващия 17-годишен Луи Онлайн триумф на садизма: Убиец позира с победен знак пред издъхващия 17-годишен Луи Изданието „Билд“ разкрива шокиращите видеокадри от Нарбон, при които група тийнейджъри пребиват жестоко свой връстник, оставяйки го да умре на строителна площадка Как британските закони родиха прецедент, по-абсурден от българската реалност и защо тийнейджър бе оправдан за убийство Как британските закони родиха прецедент, по-абсурден от българската реалност и защо тийнейджър бе оправдан за убийство Ако си мислите, че родната Темида не работи, погледнете към Острова, където оневиниха тийнейджър за убийството на дете – у нас законът поне призна за виновен и осъди бургаския касапин Иван Тексас търси избягал жираф, дават 5 хил. долара награда Тексас търси избягал жираф, дават 5 хил. долара награда Животното, което принадлежи към силно застрашен африкански вид, е изчезнало в хълмистите и труднодостъпни местности извън пределите на имота в град Лийки Бургас и морето ще се проведе на 1 август, вижте кои са песните Бургас и морето ще се проведе на 1 август, вижте кои са песните Музиканти и автори от цялата страна имаха възможност да изпратят своя авторска музика и да станат част от тазгодишното издание Константин Стойков с дебют на ринга на ELITBET MAX FIGHT 66 в Бургас срещу опасния Чарли Даинес Константин Стойков с дебют на ринга на ELITBET MAX FIGHT 66 в Бургас срещу опасния Чарли Даинес Известен със своя агресивен стил, Стойков влиза в ринга след участия на големи международни сцени и битки срещу елитни съперници, решен за победа. Отсрочка за „Лукойл“: САЩ даде още месец за продажба на активите Отсрочка за „Лукойл“: САЩ даде още месец за продажба на активите Сделката ще изисква одобрение от службите в САЩ Спряха спешната евакуация на кораби през Ормузкия проток след експлозии Спряха спешната евакуация на кораби през Ормузкия проток след експлозии Снаряд поразиха контейнеровоз под сингапурски флаг и замрази мащабната хуманитарна операция на ООН за спасяването на стотици моряци
Проф. Георги РАЧЕВ Проф. Георги РАЧЕВ Пускаме бавния грил. Водата в Черно море – 26 градуса Виц на деня Виц на деня На пазара:
- Брей, че са ви скъпи яйцата!
- Госпожо, ето ви кош, слама и петел, снесете си ги сама!
Виц на деня Виц на деня Съпругът, в просъница:
- Жена, загаси телевизора и ме завий с одеяло.
Съпругата, шепнешком:
- Не може, скъпи, на кино сме...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Учени установиха, че основната причина да не се сбъдват мечтите е високите им цени...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори