×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Депутатите обсъждат дали да бъде върнат изцяло машинният вот
  • 15 души загинаха при самолетна катастрофа в Колумбия
  • Обявиха оранжев код за опасно време в Бургаска област
  • Областният щаб за борба с грипа в Бургас ще заседава днес, за да прецени дали да бъде удължена грипната ваканция
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

СДС-Бургас събра емблемите си за 30-тия си рожден ден, гледа уверено към бъдещето


СДС-Бургас събра емблемите си за 30-тия си рожден ден, гледа уверено към бъдещето
Голямата торта за 30-тата годишнина на партията бе разрязана от областния председател д-р Георги Митев, общинският председател Станимир Апостолов, членът на НИС на СДС и областният секретар на сините Тошко Иванов
08 Декември 2019, Неделя, 12:15 ч.
Автор: Флагман.БГ

Рожденият ден, който се състоя снощи в експозиционен център „Флора”,  бе уважен  и от представители на други политически сили, с които сините са си партнирали през годините

Бургаската структура на СДС отпразнува 30-тата годишнина от създаването на партията като събра на едно място много от емблематичните си председатели и лица. Рожденият ден, който се състоя снощи в експозиционен център „Флора”,  бе уважен  и от представители на други политически сили, с които СДС  са си партнирали през годините. А усмивките на стотиците симпатизанти и приятели на синята идея направиха празника незабравим и емоционален.

 „СДС бе създаден като съюз на свободномислещи хора. На 7-ми декември 1989г. новосформираните  граждански движения, възстановяващите се стари пари както и т.нар. неформални групи се обединиха в един общ съюз за промяна на България. Това не е обикновена коалиция, като всички останали, които новата ни демокрация помни. Това е съюз на промяната и на демократичното бъдеще на страната. Този съюз постави България  на картата на Европа и в крайна сметка ни донесе  демокрацията”, заяви общинският  председател на СДС-Бургас Станимир Апостолов. Той благодари на всички, които се присъединиха към празника.  Сред тях бяха и емблемите на СДС през годините – д-р Лорис Мануелян, Васил Илиев, Васил Камберов, Христо Генчев и много други.

„Връщайки се назад си мисля, че действително без СДС България нямаше да може да се промени. Партията даде изключително много на тази държава. За мен винаги е имало един отбор – синият „Левски”. И си спомням  как наврмето Екатерина Михайлова и Иван Костов казваха, че СДС и БСП са като  „Левски” и ЦСКА. Искам да кажа, че и досега си оставам твърд привърженик на „Левски” и СДС”, каза някогашният председател на сините д-р Лорис Мануелян, предизвиквайки бурни овации. Той изрази увереност, че с ръководството си в Бургас и с младите си хора,  СДС ще намери едно по-широко място на политическия небосклон.

„Магичните три букви СДС за много хора означават емоция. СДС беше и е най-романтичният период от новата ни  българска история. Периодът, в който милиони българи вложиха сърцето, надеждите и любовта си в една коалиция, която да извърши така необходимата промяна от един строй към друг и да поведе държавата  по пътя към Европейския съюз, НАТО,  по пътя на по-добре развиващите се държави. Нека си пожелаем СДС оттук  нататък  да не бъде просто хубав спомен за едни прекрасни  години, а да започне ренесансът за СДС и  заедно да  успеем да извоюваме  достойния  живот и европейски  доходи за българските граждани.  Вярвам, че с  общи сили  можем да постигнем това”, заяви членът на НИС и регионален представител за Югоизточен регион Дончо Златев.

Сред гостите бяха и политици, с които СДС са си партнирали през годините – Стефан Цинцарски и Георги Маринчев от „Гергьовден”, както и Иво Баев от ДСБ.

Всички присъстващи се върнаха назад във времето, благодарение на разказа на един от старите председатели на СДС и настоящ областен управител Вълчо Чолаков. Емоционалната му реч  представи как преди много години той решава да се присъедини към СДС . Вълчо Чолаков вдъхна и силна надежда за бъдещето на партията. Той пожела на сините да са упорити и дейни, да вярват в себе си  и да отпразнуват и 40-ти, 60-ти и дори 100-тен рожден ден.

Голямата торта за 30-тата годишнина на партията бе разрязана от областния председател д-р Георги Митев, общинският председател Станимир Апостолов, членът на НИС на СДС и областният секретар на сините Тошко Иванов.




В категории: Бургас


24
Коментара
Мария АРНАУДОВА Костадинов заподозря заплаха за живота си  Костадинов заподозря заплаха за живота си  29/01/2026, Четвъртък 11:17 4
Тервел ИЛИЕВ Бургазлии задържани за кражба на кабели Бургазлии задържани за кражба на кабели 29/01/2026, Четвъртък 09:36 1
24
Коментара по темата
24.
Този Георги Митев
25.02.2025 10:20:09
0
0
Не беше ли доносник, който побърза да стане депутат, за да избегне разобличавае и после засбегна в Германия?
23.
съвет
09.12.2019 09:29:30
0
8
Васил Илиев и Георги Митев не ги показвайте. Те са срам за партията ви.
22.
Дека е
09.12.2019 02:15:58
1
7
Дека е кметя слънце, нал и той от там е произлязъл. Дека е и влядо Павлов
21.
LSFC
08.12.2019 19:14:54
3
4
СЪРЦЕ ДУША ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ
20.
Петър
08.12.2019 19:08:54
0
10
Честит празник.
Когато престанете да се боричкате за лидерство, а го отстоявате, тогава ще продължите напред!
Една препоръка... Престанете да се слагате на герберчетата!
За повечето "сини" ГЕРБ е БКП, не БСП!
Минаха тези времена, и трябва да го осъзнаете.
19.
Въй
08.12.2019 19:08:48
4
8
СДС =сДС
18.
Въй
08.12.2019 19:08:45
4
7
СДС =сДС
17.
Марин
08.12.2019 18:14:41
4
18
Всенародна любов ! Пролича си на изборите, вижда се и от изтритите коментари!
16.
*********
08.12.2019 18:02:48
0
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
15.
RE-1
08.12.2019 17:36:40
2
7
В "Аква системс".
Нема цел живот да е депутат или зам.кмет/
14.
*********
08.12.2019 16:45:53
0
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
13.
*********
08.12.2019 15:03:10
0
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
12.
*********
08.12.2019 14:59:03
0
3
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
11.
Ivan
08.12.2019 14:37:47
5
43
Жалка гледка
10.
Хаха
08.12.2019 14:15:53
5
37
Клоуни.
9.
До син фен
08.12.2019 14:05:44
5
11
Гледа как неговия човек Станимир Апостолов се излага !
8.
*********
08.12.2019 13:48:21
0
7
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
7.
*********
08.12.2019 13:10:58
1
9
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
6.
Станко Миндилов
08.12.2019 13:09:49
1
16
Тортата беши супиррр
5.
Кой не скача е червен
08.12.2019 13:03:37
5
34
Аз отдавна се наскачах , а вие ?
4.
*********
08.12.2019 12:55:21
0
10
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
3.
доктор
08.12.2019 12:54:13
2
53
Този ветеринар не трябваше ли да е в ареста за корупция? Каква годишнина празнува?
2.
*********
08.12.2019 12:52:57
1
3
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
1.
Син фен
08.12.2019 12:50:04
4
28
А Коце Марков, къде е?!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Турски общини търсят партньорство с Бургас в сферата на образованието и икономиката Турски общини търсят партньорство с Бургас в сферата на образованието и икономиката Кметът Николов представи включови проекти за бъдещо българо-турско сътрудничество Има и друг Бургас, покрит целогодишно със сняг Има и друг Бургас, покрит целогодишно със сняг И докато ние броим необичайно топлите дни, на полуостров съименник на нашия град пингвините се радват на своята вечна зима   МВР си купи 681 джипа за 65 милиона лева в последните дни на кабинета „Желязков МВР си купи 681 джипа за 65 милиона лева в последните дни на кабинета „Желязков Автомобилите са „Шкода Кодиак“ 4х4 и струват над 33 млн. евро, средствата са от фонда за пътна безопасност Костадинов заподозря заплаха за живота си  Костадинов заподозря заплаха за живота си  След като депутатската кола с пръснато стъкло пред НС се оказа на депутата Рецидивист от Котелско задържан за серия кражби от вендинг машини и климатици в Несебър Рецидивист от Котелско задържан за серия кражби от вендинг машини и климатици в Несебър 28-годишният мъж е направил пълни самопризнания за престъпленията, извършени в курортите ни  Машинното гласуване беше отхвърляно от депутатите в НС Машинното гласуване беше отхвърляно от депутатите в НС Правната комисия подкрепи предложението на „Възраждане“, докато проектът на ПП-ДБ за машинно гласуване бе отхвърлен Чуждестранните студенти в България се увеличават, а близо 60% от тях изучават медицина Чуждестранните студенти в България се увеличават, а близо 60% от тях изучават медицина През академичната 2024/2025 г. в страната се обучават над 16 хиляди чужденци от 120 държави, като 90% са от Европа Строят нов корпус към СУ "Л. Каравелов" в Несебър, кметът Николай Димитров даде старт на дейностите Строят нов корпус към СУ "Л. Каравелов" в Несебър, кметът Николай Димитров даде старт на дейностите Новата сграда е предназначена за учениците от I до IV клас и ще осигури адаптирана, модерна и сигурна среда Истинският символ на Бургас са морските вълци като капитан Преснаков, на когото е кръстен остров Истинският символ на Бургас са морските вълци като капитан Преснаков, на когото е кръстен остров Легендарното плаване на кораба „Аурелия“ през 1977–1978 година се превръща в изпитание не само за професионализма му, но и за нервите, смелостта и инстинкта му за самосъхранение България излиза от конституционна криза, Андрей Гюров и ПП-ДБ влизат в капана България излиза от конституционна криза, Андрей Гюров и ПП-ДБ влизат в капана Анализатори предупреждават, че отговорността може да се стовари върху тях без реално да могат да променят нещо, за да са честни изборите
Джими Кимъл нарече филма за Мелания Тръмп „подкуп за 75 милиона долара“ Джими Кимъл нарече филма за Мелания Тръмп „подкуп за 75 милиона долара“ Лентата проследява пътя ѝ в навечерието на завръщането ѝ в Белия дом за втори мандат като първа дама и е планирана за световна кинопремиера на 30 януари 2026 г. Войната в Украйна: Близо 2 милиона са жертвите от двете страни Войната в Украйна: Близо 2 милиона са жертвите от двете страни От началото на пълномащабната агресия срещу територията си Украйна е загубила между 100 и 140 000 войници Германия дискутира бойкот на Световното първенство по футбол в САЩ заради външната политика на Вашингтон Германия дискутира бойкот на Световното първенство по футбол в САЩ заради външната политика на Вашингтон Политическото напрежение и въпросите за сигурността предизвикват сериозен дебат относно участието на европейски отбори в Мондиал 2026   Самолетна катастрофа в Колумбия отне живота на 15 души при полет от Кукута до Окана Самолетна катастрофа в Колумбия отне живота на 15 души при полет от Кукута до Окана Сред жертвите е и колумбийският конгресмен Диогенес Кинтеро, не са открити оцелели след трагедията   Лукойл се разделя с чуждестранните си активи след споразумение с американската Carlyle Лукойл се разделя с чуждестранните си активи след споразумение с американската Carlyle Руската петролна компания продава международния си бизнес, но запазва активите си в Казахстан Бивш френски сенатор e упоил депутатка с цел сексуално насилие Бивш френски сенатор e упоил депутатка с цел сексуално насилие Съд в Париж осъди Жоел Герио на четири години затвор след дело с широк обществен отзвук във Франция Това ли е новият ред на света? Това ли е новият ред на света? Разгледайте внимателно тези два фотоса    Представителката на Минесота е била нападната с инжекция с неизвестно вещество по време на събитие Представителката на Минесота е била нападната с инжекция с неизвестно вещество по време на събитие Темата на срещата е била присъствието на федерални имиграционни служители в града Секс за 150 лв. на час: Шокиращи разкрития по делото за клуба „Силикон“ Секс за 150 лв. на час: Шокиращи разкрития по делото за клуба „Силикон“ Собственикът на еротичния бар Димитър Донов, управителят на заведението Николай Димитров и Алит Алит от Варна, за когото се твърди, че е извършвал сводническа дейност, застанаха за последен път пред Районния съд Граничен полицай простреля човек Граничен полицай простреля човек Инцидентът се случва в малкия град Аривака, а разследването може да отнеме време
Илияна ЙОТОВА, президент Илияна ЙОТОВА, президент Политическите фигури не са решение за служебния кабинет
Виц на деня Виц на деня Той:
- В джоба ти намерих патрони и бележка на арабски.
Тя:
- Идиот, това са анални свещички и рецепта от доктора.
Виц на деня Виц на деня Докторе, не мога да издържам повече на тази диета! По време на с*кс отхапах на мъжа ми ухото!
- Бели кахъри, не повече от 40 калории.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук При младите самоубийството е зов за помощ, а при старите - само молба за смърт
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори