Изненада: Деси Цонева готви нова сватба
Репортерката на "На кафе" стяга второ празненство с бащата на дъщеря си
Репортерката на "На кафе" Деси Цонева стяга втора сватба с бащата на дъщеря си Явор Стефанов. Двамата ще се венчаят в църква и ще направят пищно тържество следващата година като се заричат то да бъде паметно. Бъдещата булка ще си избере провокативна рокля, а самото тържество най-вероятно ще е в София.
Деси и Явор сключиха брак на 7 юли, на който присъстваха само кумовете им - шеф Манчев и най-добрата приятелка на булката, Марго, майка ѝ и синът на Деси, Янчо. Кумовете и догодина ще са същите, а шафери ще бъдат малкият Янчо и двете пораснали дъщери на Стефанов от предишния му брак. Разбира се, на партито ще присъства и малката им дъщеричка Бианка-Димана, която се роди на 17 октомври. По традиция, Деси събра приятелки на погача на малката.
"Дъщеря ми е тиха, кротка и мила! Бяла и добра! Носи името си достойно - Бианка. Иначе не спи много през нощта. Но това са подробности", разкри Деси пред "Галерия". За нейно съжаление, тя не я кърми, тъй като получила проблем със задържане на млякото и нямало как да продължи. Затова пък кърмила сина си 4 месеца. Този път нямала този късмет. Тя се върна още на петия ден след раждането в "На кафе".
За нея е важно детето от малко да знае и да свикне, че мама и тати си имат тяхното време и няма как да са постоянно с децата. А и Деси не би се лишила от работата си. Не желае да става безлична и рутинна майка и съпруга. В грижите за Бианка ѝ помага същата детегледачка, която някога е гледала и малкия Янчо. Таткото Явор също много помага и Деси няма никакви забележки към него. Тя разбрала, че е бременна на Световната купа в Банско. По-скоро любимият ѝ разбира първи, тъй като спира да ѝ се излиза вечер и да ѝ се пие алкохол. Никога не е мислела, че ще има момиче, но сега обожава малката Бианка. Явор ѝ поиска ръката във Флоренция с красив годежен пръстен.
"Запознахме се съвсем случайно, на почивка. Беше любов от пръв поглед", разкрива Цонева.
Златисти кюфтенца от тиквички с пармезан - сочни отвътре и готови за половин час
Дунав падна до минус 121 см при Русе
Петиция настоява TikTok да бъде забранен в България
Rap Dynasty започва днес! Легенди и нови звезди с епичен купон на Морска гара
Думи, които трогват: Пациентка облече в стихове своята благодарност към лекари от КОЦ-Бургас
След 16 години Левски и ЦСКА отново ще играят заедно в основната фаза на евротурнирите
„Лазур“ очаква футболен Бургас: Черноморец пусна онлайн билетите за мача с ЦСКА II
Режат с до 4000 евро заплатите на болничните шефове, 60 лечебни заведения са засегнати
Кючек пред Асеневци взриви Велико Търново: Граждани видяха гавра с паметта на българските царе
Командирът на Граф Игнатиево: МиГ-29 трябва да лети до края на жизнения си цикъл
Пребитото 5-годишно е в кома, бащата го налагал, защото се напикава
DARA към Бургас: Покажете силата на Черно море, Евровизия е магия и вие я притежавате!
