Потрес! Део се пропи във "Фермата"
Чаровният тв водещ не бе близвал алкохол цяла година преди това и направи нещо неочаквано
След като цяла година не близна грам алкохол, водещият на тотото по bTV Део се пропи в риалитито "Фермата". Блондинът беше изкушен от домашната ракия, произведена от участниците и сложи край на въздържанието.
"Вече не пия, но ще опитам ракията. Това ми е първата глътка от миналия септември. Пропих във "Фермата", пошегува се той.
Причината да промени навиците си и да мине в сух режим била половинката му Мариана, от която има две деца.
"Жена ми ме направи друг човек. В момента съм най-добрата версия на себе си, най-смислената", призна в шоуто той. Преди няколко години Део публично разказа, че дълго е страдал и от друга зависимост - към наркотиците. Да се откачи от дрогата му помогнал спортът.
Водещият на тотото влезе във "Фермата" заедно с красивата си екранна партньорка Марина Кискинова. Двамата си напазаруваха биохрани и стоки дни преди големия финал на шоуто, който ще се излъчва на живо на 14 декември. Общата сума от продажбите на домашната продукция ще отиде за благотворителност.
Десислава Атанасова извади официална справка от Истанбул, за да обори Демерджиев за полетите с Пеевски
Седем кораба получаваме от Белгия и Нидерландия заради мините в Черно море
Пожар на метри от релсите блокира влаковете край Петрич
Пиян шофьор погуби тийнейджърка, влиза в затвора
Световен колос обяви трансфер на Мони Николов
Как да направим перфектни пържени картофи
17 години затвор за жестоко убийство
Завръща ли се на корта Карлос Алкарас
08/07/2026, Сряда 18:40
0
Как да приготвим майсторска шкембе чорба вкъщи
Андреа и Галена взривиха Слънчев бряг, качиха се заедно на сцената
Гръцката звезда Янис Плутархос идва в Поморие с грандиозно шоу и впечатляваща сценична продукция
Васил Божков атакува "Магнитски" в американски съд
