Охранителят от ДАИКС издъхна от инфаркт по време на сбиване в Капана
Двойна трагедия в семейството на Иван Гунев
Служителят на ДАИКС СОТ Иван Гунев/42/ е починал снощи след сбиване в Капана в Пловдив. След полунощ охранители на фирмата са извели от клуб NO Sense в Капана пияни клиенти , като пред заведението е станало спречкване. Единият от клиентите е ударил единият от гардовете.
Друг посетител пък хвърлил чаша по Гунев, който също бил пред клуба. В същото време му прилошало и той загубил съзнание. На място пристигнал екип на Бърза помощ , който се опитал да реанимира охранителя. Въпреки усилията на лекарите обаче той починал. По първоначални данни е получил масивен инфаркт. Извършен е оглед от съдебен лекар на място.
По случая са образувани две досъдебни производства - за настъпила смърт без данни за насилие и за причинена телесна повреда по хулигански подбуди. . По случая е образувано дп по чл. 127 от нк. В 4 РУ е задържан 22-годишен участник, срещу когото е образувано дп по чл. 131, ал.1, т 12.
Трагедията в семейството на Гунев е двойна, защото преди броени дни негов братовчед , който също се казва Иван Гунев, бе убит при пиянско сбиване в карловското село Бегунци. 47-годишният Гунев почина на 30 ноември в болница , след като прекара няколко дни в кома, пише Трафикнюз.
Убиха охранител при масов бой в пловдивско заведение
Припомняме, че във фаталната нощ две компании, които са били в заведение в село Бегунци са влезли в словесен конфликт. Пред кръчмата скандалът продължил и се стигнало до масов бой. По време на мелето, Гунев е получил тежки наранявания. Според източници на медията, в боя са участвали между 10 и 15 души. Извършителят е задържан.

Манчестър Сити има нов мениджър
Рут Колева със силен коментар за Дара
Как танцува всяка зодия на парти
19/05/2026, Вторник 21:00
0
Бленджини разполага с лукс, какъвто няма никой в България
Съкрушителен удар в Джирото
Крисия с коментар след триумфа на Дара на "Евровизия"
Домашна пица за начинаещи - лесна стъпка по стъпка рецепта
Зловеща находка на брега на Струма - изплува женски труп
Голяма драма с Гришо на "Ролан Гарос"
Дара с изненадващ ход след "Евровизия"
Локърите превзеха България, ето как автоматичните шкафчета ще променят куриерската индустрия
Двама откраднаха 100 000 евро и ги изхарчиха за кредити и дрога

Да почива в Мир младежа,жалко.Младо момче