Ад по пътищата: тежка катастрофа с ТИР-ове на АМ "Тракия"
Прочети повече в Blitz.bg: https://blitz.bg/intsidenti/katastrofi/izvnredno-v-blits-ad-po-ptishchata-tezhka-katastrofa-s-tir-ove-na-am-trakiya-snimki_news713639.html
Прочети повече в Blitz.bg: https://blitz.bg/intsidenti/katastrofi/izvnredno-v-blits-ad-po-ptishchata-tezhka-katastrofa-s-tir-ove-na-am-trakiya-snimki_news713639.html
Спряно е движението по аутобана
Ужасяваща катастрофа е станала на АМ "Тракия" 18 км преди София. Два тира са се помляли. В инцидента са се сблъскали и още няколко коли. Спряно е движението по аутобана, а опашката от леки коли е километрична, съобщава Блиц.
Най-вероятната причина за тежката катастрофа е хлъзгавата настилка и поледица, образували се заради падналия леден дъжд. Припомняме, че жълт код за поледици е обявен в 11 области в България.
За момента няма данни за жертви при инцидента.
Същият ужас се е разиграл и при стария път от Пловдив към София през Вакарел. Там задръстването е около 10 км опашка.
Полицията прави всичко възможно, за да разчисти участъка и да освободи движението. Шофьорите трябва да бъдат изключително внимателни. Припомняме, че по-рано тежки верижни катастрофи заради поледицата станаха и в София - едната на бул. "Цариградско шосе", а другата на Северната тангента.
Бербатов излиза сам на театралната сцена, за да разкаже цената на успеха
Германия прати бивш мъж в мъжкия затвор, избухна скандал
Турция готви пълна забрана за домашни любимци в ресторанти и кафенета
С багер разбиха крепост на наркодилъри във Факултета, арестуваха сестрата на Гугутката
АПИ дръпна шалтера на поръчка за 1 млрд. лв.: Евтините мантинели ни излизат с човешки животи
Милошев защити Ия Петкова начело на НДК: Семейните връзки не отменят професионализма
ЕК към България: Няма напредък по ВСС, корупцията по върховете и законодателния процес
Летище Бургас влиза мощно в битката за Евровизия 2027: Готово е за 50 000 пътници на ден
България е четвърта в ЕС по брой съдии - над два пъти над средното
Огнен ад в Испания: 12 000 хектара изгоряха, над 1000 души са евакуирани
Нов смъртен случай след полицейско задържане във Варна, разследват действията на униформените
ЕИБ отпуска 800 млн. евро за още 30 години живот на АЕЦ Черна вода
