Банско и Пампорово откриват ски сезона другата седмица
Боровец все още няма конкретна дата
Зимата вече е тук и любителите на зимните спортове с нетърпение очакват откриването на ски сезона в планинските ни курорти, пише economic.bg
Банско и Пампорово започват работа още за студентския празник. В Пампорово на 8 и 9 декември ще работят лифт №1 и №2 от 9:00 до 16:30 ч., а в Банско стартират утре, 7 декември, с цена на картите 35 лв. И в двата курорта ще работят само част от пистите.
Официалното откриване на ски сезона в Банско по план ще бъде на 14 декември, като организаторите са подготвили разнообразна програма за всички почитатели на снежните спортове.
От Пампорово обясниха, че дават частичен старт на ски сезона на 13-ти декември като лифтовете тогава ще са безплатни за всички, а от 14-ти до 20 декември ще има промоция на дневните карти от 43 лв.
От Боровец обявиха, че все още няма конкретна дата за началото на сезона и всичко зависи от метеорологични условия.
Биха ли се Вили Вуцов и Иво Паргов в Перник?
Как да приготвим вкусни палачинки по български - лесна рецепта
Как да поддържате здравословно тегло без жестоки диети
5 начина да подобрите качеството на съня и да се събудите отпочинали
Коя зодия е най-ранима
Как да приготвим перфектния омлет - 5 лесни стъпки
Гарет Бейл разкри шампионската тайна на Анчелоти
Как да премахнете неприятни миризми в дома: 5 бързи и лесни трикове
Няколко вида лесни и вкусни пържени картофи - стъпка по стъпка рецепти
Игра на Мондиал и за Левски, но животът му приключи едва на 40
Колко пари изкара Гришо само с 2 победи за годината? Огромна сума
Какво се случва с Боби Михайлов?
