Убиецът от Ченгене скеле се укрил в чужбина, издирват го
Предприети са всички мерки той да бъде открит и изправен пред съда
Заподозреният за убийството на 30-годишния бургазлия, чийто труп бе открит затрупан с автомобилни гуми край рибарското селище Ченгене скеле в началото на ноември, е избягал в чужбина, каза пред журналисти директорът на ОДМВР-Бургас старши комисар Радослав Сотиров. Предприети са обаче всички мерки той да бъде открит и върнат в страната, за да бъде изправен пред съда.
Както Флагман.Бг пръв съобщи, заподозреният е 45-годишен руски гражданин на име Виталий. Той живеел на квартира в блок 34 в ж.к. ‘Меден рудник”. Именно там по изключително брутален начин, Виталий убил бургазлията след нанасяне на множество свирепи удари. Двамата мъже били доста пияни и се скарали. Когато разбрал какво е извършил, руснакът натоварил тялото на автомобила си и го изхвърлил край рибарското селище.
Продължава разследването и по един от най-мистериозните случаи през последните години в областта. В средата на юли, в гората край средецкото село Вълчаново, бе открит мъртъв 47-годишният Пламен Стаматов – Перо, известен като най-големия автокрадец за всички времена в Поморие. Той бе намерен без глава, а ловната му пушка стояла захвърлена в шумата на 300 метра.
Създателят на „Черна писта“ влиза с бутонките в здравеопазването с „Диагноза България“
Апелативният съд осъди Марин Льо Пен, но ѝ позволи да се кандидатира за президент
Бомба в парламента седмици преди вота: Изхвърлят изцяло хартиената бюлетина
Софийският университет избира нов ректор, трима професори влизат в битката
Кола и бус се размазаха челно край Шумен, сред жертвите има и дете (ОБНОВЕНА)
Две кучета обезобразиха жена, стопанинът избяга
Уиндсърф регатата „GRADINA OPEN“ събира любителите на морските приключения от 10 до 12 юли
Кървава трагедия! Автобус от градския транспорт прегази и уби жена на пешеходна пътека
Лили Иванова слиза от голямата сцена, обяви последното си национално турне
Черна вест разтърси музикалния свят! Световноизвестна певица издъхна внезапно на 37 години
Тони Стораро за изцепката на Емрах в Созопол: Какво очаквате от мен, публично да се скарам на сина си ли?
Младите таланти на Театрален колеж „Любен Гройс“ носят „Оркестърът“ в Бургас

Пак грешка.