Албена Вулева: Депресирам се в България
Идвам за малко и веднага бързам да се върна в Протанос, където разликата е огромна, посочва водещата
Бившата тв водеща Албена Вулева пак бяга от България. Екс журналистката предпочита да замине някъде в чужбина, където да се радва на по-весело настроение. „Депресирам се в България. Прекалено мрачен, скучен и еднообразен е животът тук. Усилията, които полагаме, са обезсмислени.
Идвам за малко и веднага бързам да се върна в Протанос, където разликата е огромна – усмихнати хора, нищо, че не са богати, а тук само мизерия и тъпотия”, обяснява Албена Вулева бързото си заминаване за Кипър.
Двете с майка й ще прекарат празниците извън България, защото тук е „мрачно, страшно и тъпо”, според журналистката, пише "България днес".
В момента тя работи в хотелска верига при съседите и се чувства по-добре от всякога там. „Нямам проблем да се установя за постоянно в Кипър, но понякога и аз изпитвам носталгия”, разказва Вулева.
Само 20-30 см резерв остават пред АЕЦ Козлодуй заради спада на Дунав
15-годишна без книжка блъсна пешеходец край Кошарица и избяга
ГДБОП удари фабрика за фентанил в София: До 10 кг дрога излизали на ден
Жегата удря сърцето: Кардиолог посочи симптомите, които не търпят отлагане
Българин: Със заплата от 1200 евро вече не мога да изкарам месеца
Черно денонощие по пътищата: Трима загинаха, а 37 са ранени
Двама с Мерцедеси арестувани пияни зад волана в Китен и Приморско
Проф. Рачев със страховита прогноза за жестока жега и тропични нощи
Почитаме света Евдокия, вижте кой има имен ден
Зеленски повери на Рустем Умеров преговорите за край на войната
Български талант подписа с "Валядолид"
Дронове удариха турски кораб в Черно море, трима моряци са в тежко състояние

Нещастни гномове.