Тити Папазов разгроми „Фермата“ на табла
Конска доза адреналин удари „Фермата“, след като Тити Папазов влетя в стопанството. В шоуто свръхемоционалният баскетболен треньор се развихри и показа, че е №1 на всеки терен. След като беше посрещнат с радостни възгласи, Тити седна да играе табла с Митко Караиванов. В оспорвана битка Папазов разгроми софтуерния милионер.
Въпреки че падна, Караиванов не се разсърди. „Тити е най-зареждащият, интелигентен и истински човек“, каза той. Останалите участници се присъединиха към възторга му. „След тази среща няма да мога да заспя от вълнение. Само за час Тити ни показа как един човек трябва да живее живота си“, добави младият бизнесмен Митко Калайджиев.
След като спечели играта, Тити реши да си купи биопродукция от фермата. Домашната ракия не го изкуши. „Като ме гледате, представяте ли си мен и алкохол?“, попита реторично той. Тити отказа да купи червените чушки на фермерите, защото като левскар не купувал нищо червено. Въпреки че дълго се колеба пред сергиите, в крайна сметка Папазов напазарува храни и стоки за крупната сума от 720 лева, пише Хотарена.
Парите ще бъдат прибавени към общата сума, която участниците ще изкарат от биопродукцията си. Половината печалба те ще дарят на дом за сираци. На тръгване от „Фермата“ Тити беше изпратен тържествено с химна на сините, изпълнен от Станислав, Краси и Митко Калайджиев. Всички те продължават напред в шоуто, чийто финал ще е на живо на 14 декември.
Истината за връзката между Киара и Краси след финала на "Ергенът: Любов в рая"
Грипът удари Европа по-рано от обичайното с нов щам
Дженифър Анистън разкри тайната си срещу остаряването
Форбс отличи младия рефер и финансист Геро Писков в престижната класация "30 под 30"
Скандал в Барселона: Играч издал тайна информация на журналисти
Благомир Коцев обвини системата в репресии срещу опозицията след ареста си
5 често срещани родителски грешки по празниците и как да ги избегнем
Мали кипи: Мустафа Сангаре от Левски не е повикан за Купата на Африка
Може ли да печем замразени пържоли на скара: какво да знаем преди да опитаме
Последното Новолуние на 2025 носи неочаквано чудо за тези 5 зодии
Орлин Колев: Президентът няма срок за третия мандат, изборите остават неясни
Директорът на 138-мо училище: Не съм слагал камерите в тоалетните
