Браншът предлага имотите за краткосрочен наем да се регистрират онлайн
Едно от изискванията за категоризация е 51% от собствениците на имоти в сградата да дадат своето съгласие за даването под наем на даден апартамент
Регистрацията на апартаменти, предлагани чрез онлайн платформи, да се извършва онлайн, предлага туристическият бранш.
В момента определени имоти вече могат да се използват от туристи само ако бъдат категоризирани, обяви експертът от Института за анализи и оценки в туризма (ИАОТ) Константин Занков в ефира на Канал 3.
Едно от изискванията за категоризация е 51% от собствениците на имоти в сградата да дадат своето съгласие за даването под наем на даден апартамент. В някои случаи обаче това условие може да се окаже неизпълнимо.
Илияна Йотова към иконографите: Създавате образи, от които душата има нужда
АЕЦ „Пакш“ се връща към пълна мощност, Унгария очаква 2000 мегавата до сряда
Ужас по време на петъчната молитва: Над 60 души отвлечени от джамия в Нигерия
Ретро бижута в Капатово: Царски Мерцедеси и президентски коли пазят в музея на колела
Червен SUV се вряза умишлено в тълпа на конни надбягвания, трима са ранени
Фермер без субсидии показа как се прави бизнес на село
Загиналата под Мальовица е била лекар пулмолог
Само във Флагман.бг! Зрелищен арест край Китен: Полицаи повалиха държавен служител по очи и го закопчаха
Созопол прегази Левски в Карлово, Кюмюрджиев: Безапелационна победа
Пожар край АМ „Тракия“ ограничи движението към София между 26-и и 27-и км
Жеравна се върна векове назад: Хиляди облякоха носии, избраха и първата Бояница
Швейцарско семейство с три деца прекоси 3000 км по Дунав с каяци и стигна до България
