Нефтохимик стартира подготовка за Спартак /Варна/
Двубоят от XVIII кръг на Втора лига, срещу Спартак /Варна/, е на 7-ми декември /събота/ от 14:00 ч.,
Отборът на Нефтохимик започна подготовка за мача срещу Спартак /Варна/. „Шейховете“ проведоха тренировка днес, на стадиона в Българово. В занятието се включиха всички футболисти, освен контузените Мирослав Радев и Михаил Георгиев, които ще помагат на тима едва от втория полусезон. Индивидуално днес се подготвяха Иван Цачев и Иван Колев, които са с леки травми от последния мач срещу Спартак /Плевен/. Участие в тренировката на първия отбор взеха и юношите – Коста Далев и Милен Раев.
Двубоят от XVIII кръг на Втора лига, срещу Спартак /Варна/, е на 7-ми декември /събота/ от 14:00 ч., на стадиона в град Балчик и ще се играе без публика заради наказание, което търпят домакините. Това е и последният кръг от първия дял на първенството.
След гостуващата победа над Спартак /Плевен/ Нефтохимик е на 8-ма позиция във временното класиране, с актив от 24 точки. Тимът от Варна е 15-ти, с 9 пункта.
Златен трик за пилешка супа
Какво ще е времето в неделя
04/07/2026, Събота 13:18
0
Владимир Путин твърди, че Русия постига голяма победа
Поскъпнаха ли чадърите и шезлонгите по Черноморието? Обекти въвеждат „комплименти“, за да задържат туристите
След 17 години - истината за жестоко убийство излезе наяве
Класическа българска мусака с кайма и картофи: Тайната на пухкавата заливка
Огромен пожар в Испания, Португалия иска помощ от ЕС
Меси с първи думи след драмата с Кабо Верде
Момче, тествано на 13 години, се оказа най-младият човек със свръхпамет
Мистерията с револвера на Левски: кое е истинското оръжие на Апостола
Хамилтън няма да спира, докато не вземе осмата титла във Формула 1
Как да намалите подуването и тежестта в краката през лятото
