Астролог дешифрира предсказанията на Нострадамус: 2020-та ще е определяща за бъдещето, СССР се възражда
Границите между държавите ще бъдат заличени, човечеството го очаква нов златен век, твърди авторът на „Расшифрованный Нострадамус“ Дмитрий Зима
2020-та ще е определяща за бъдещето на целия свят. Френският астролог и пророк Мишел Нострадамус предсказва конфликт между англосаксоните и руснаците. В крайна сметка от това съперничество между Великобритания и Русия ще зависи бъдещето на цялото човечество. Това твърди руският астролог Дмитрий Зима, който е автор на книгата „Расшифрованный Нострадамус“, съобщава Esoreiter.ru.
Конфликтът между Русия и Великобритания вече се усеща на дипломатическата арена.
В предсказанията на Нострадамус се споменава за ново обединение на републики, които преди са били част от СССР. Този процес трябва да започне през 2020 г. Ще се възроди ли обаче Съюзът на съветските социалистически републики?
Според изследователя – астролог от 2020 г. започва „нов Златен век“ за човечеството, по време на който границите между държавите ще бъдат заличени. Преди това обаче бившите съюзни републики отново ще се обединят.
Дмитрий Зима смята, че според френския пророк ролята на Китай в бъдещите събития няма да е толкова значима, въпреки нарастващата финансова и политическа мощ на тази държава.
Григор Димитров продължава да ги побърква
Ученичка разказа за трилър с еврото и лева
"Взривете" залата в София, щурмувайте Европа, не предавайте Симеон Николов
Студът не разболява, но помага на вирусите: Как да се предпазим от зимните инфекции
Щеше ли Христо Ботев да подкрепя някоя партия, ако беше жив днес?
Рекорден януарски ден! Най-висока температура от началото на измерванията - ето къде
Младите българи и еврото - как гледа новото поколение на смяната на лева
Промени в "Созопол"
Жесток инцидент: Дърво падна върху оградата на детска градина в София
Тръмп: Нашата армия е номер 1 на планетата Земя, вторите дори не са близко
Три железни мезета за ракия
Наемите тръгват нагоре: Ето какво да очакват наематели и купувачи през 2026 г.

А със СЕЩ, Русия ще се създаде и новият двуполюсен модел където ролята на Китай може и ще бъде ограничена. Така че всичко зависи от нас европейците какво бъдеще ни очаква. Както и света.