Спряха движението в Пловдив заради "Фермата"!
Движението в Града под тепетата е напълно блокирано, а причината е потресаваща
Над 5 000 души от Пловдив и региона блокираха движението в града, за да стигнат до специалното събитие на риалитито "Фермата", предава show.blitz.bg.
Наложи се полиция да регулира пътната ситуация, за да могат всички безпрепятствено да се включат в целодневната среща с бивши и настоящи участници от предаването, които заедно с екипа на продукцията посрещаха почитатели на шоуто.
Игри от "Фермата", снимки, срещи и награди само две седмици преди големия финал на риалитито предизвикаха интереса на хиляди души, които стекоха към търговската зона на Пловдив.
Водещите Иван и Андрей посрещнаха личните си празници заедно с феновете – единият отбеляза 40-ия си рожден ден в Града под тепетата, а другият приемаше поздравления за имения си ден. Заедно с тях в Пловдив бяха и семействата им, а децата им се включиха в игрите от Арената.
Продадоха легендарен завод за алкохол
Правилната диета за вас
Как да направим домашен хляб
Телата на четирима мъже са открити в две реки
Тиквички със сирене и чесън: Лесна и вкусна рецепта
Мъж не е виждал 11-месечната си дъщеря заради отказ за виза
Инвестиция за милиарди евро: Румъния започна мегапроект в Черно море
Тежка катастрофа на "Тракия", километрична тапа към Бургас
Кметът на София с коментар за Джирото
Какви партньори търсят зодиите: Любовни предпочитания и съвместимост според астрологията
10/05/2026, Неделя 19:00
0
Министърът на спорта говори за Обиколката на Италия
Почина човек на културата
