Мира Добрева аут от ефира на БНТ?
Кой ще поеме „Отблизо”
Мира Добрева слиза от малкия екран след седмица, твърди „Уикенд”, позовавайки се на свои източници в БНТ. Предаването на тв звездата „Отблизо” ще е с нови водещи от 8 декември. В неделното тв студио занапред ще се подвизават Боряна Граматикова и журналист, когото титулярката определя като „млад и красив колега”, предава hotarena.bg
Самата Добрева потвърди рокадата пред репортер. „Да, истина е, че ще мина предимно зад кадър. От доста време искам да се откажа от воденето и да се занимавам само с филми, с документалистика. Ръководството не беше съгласно да се оттегля, но след много разговори по темата успях да убедя началниците да дадем шанс за изява на други лица. Аз ще продължа да съм стожер, продуцент и автор на значимите рубрики в „Отблизо”, сподели знаменитата златоградчанка и съпруга на режисьора Жоро Торнев.
Предаването на Мира Добрева е сред рубриките с най-висок рейтинг в ефира на националната медиа. То от години има стабилна аудитория, която нараства всеки сезон. Въпреки добрите резултати обаче, Мира е категорична, че вече не желае да е основна водеща. Добрева работи върху няколко други значими проекта, на които иска да обърне по-голямо внимание. Преди година Мира бе сред звездите в последния „ВИП Брадър”. Там стана ясно, че звездата има криза в отношенията с мъжа си, но двамата успяха да изгладят противоречията си и до днес са заедно. След края на риалити шоуто Добрева получи покана за свое предаване в Нова, което обаче отхвърли и избра да остане в БНТ.
Градът на края на света, където е забранено да се умира
Забиха отвертка в главата на 25-годишен, лекарите отстраниха половината му череп
Зеленски: Путин вкарва още 30 000 севернокорейски войници във войната
Руснаците отстъпиха Свети Влас на украинци, поляци и румънци, цените минаха 2000 евро
Почивката по морето поскъпна с до 70%, ол инклузив вече е 70 евро на човек
Бургас „преля“ в слънчевата неделя: Хиляди изпълниха Главната и Морската градина (СНИМКИ)
Нормално ли е това: Баща извади права лопата на плажа в Ахтопол
След Евровизия хонорарът на Дара скочил - от 15 хил. лева на 42 хил. евро
Тръмп към Европа: Имате късмет, че съм ви приятел
За три зодии новата седмица ще бъде най-щастливата в годината
НОИ сезира прокуратурата за съмнителни 77 "френски безработни"
Почина Лу Колер - гласът на Sick of It All
