Трагедия! 38-годишна бургазлийка скочи от деветия етаж в жк "Славейков"
Тялото е забелязано от съседи, които са изпаднали в шок
38-годишна бургазлийка е сложила край на живота си, скачайки от деветия етаж на блок 59 в жк "Славейков", потвърдиха за Флагман.бг полицейски източници.
Трагедията се е разиграла тази сутрин малко след 04:00 ч. Тялото е забелязано от съседи, които са изпаднали в шок.
По информация на Флагман.бг младата бургазлийка е живяла с майка си в апартамента, тя се е хвърлила от прозореца на стаята си. Засега не са ясни причините за фаталното решение.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ!
Практични съвети срещу лед във фризера: Как да го размразите бързо и да го запазите чист по-дълго
Вижте как шофира този безразсъден водач
Онлайн пазаруването в ЕС поскъпва: Влиза мито от 3 евро за малките пратки
Вдигнаха въздушна линейка за мъж, паднал от 4 метра височина
Направих бисквитена торта – вместо да редя бисквитите, ги сложих прави във формата: Стана нещо уникално!
„Миризмата на смърт вече се усеща“: Адът във Венецуела няма край: Над 50 000 души са в неизвестност
Жълт код за опасни горещини за цялата страна в понеделник
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота
Извънредно! Самолет се разби във Франция, 11 души са загинали
Българин в Германия: Колелото ми залепна за асфалта при 41 градуса, влаковете спират между 13 и 19 часа
Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас

"да гледа болен родител,дето цял живот единственото нещо което да е направил е да се разболее,нито има осигурен друг апартамент нито кола нито къща,нищо
той е бил много зает да пие и да пуши и да се разболее "
Нито не е плащал за общата собственост.
Обаче като дойда с сметката скачат от прозорците
Ето това драги зрители са качествените тераси и блокове на комунизма.
няма как да няма рак като всеки 5ти ден в бс не се диша маняци,няма как да няма рак като всеки кара нафтови печки на по 20 години и 10 минути след като са минали улицата вони на кенеф след тях
няма как да няма рак като ядете колбаси и пушите по 2 кутий на ден
нормално е да е скочила на никой не пожелавам това бреме да гледа болен родител,дето цял живот единственото нещо което да е направил е да се разболее,нито има осигурен друг апартамент нито кола нито къща,нищо
той е бил много зает да пие и да пуши и да се разболее