Трагедия! 38-годишна бургазлийка скочи от деветия етаж в жк "Славейков"
Тялото е забелязано от съседи, които са изпаднали в шок
38-годишна бургазлийка е сложила край на живота си, скачайки от деветия етаж на блок 59 в жк "Славейков", потвърдиха за Флагман.бг полицейски източници.
Трагедията се е разиграла тази сутрин малко след 04:00 ч. Тялото е забелязано от съседи, които са изпаднали в шок.
По информация на Флагман.бг младата бургазлийка е живяла с майка си в апартамента, тя се е хвърлила от прозореца на стаята си. Засега не са ясни причините за фаталното решение.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ!
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

"да гледа болен родител,дето цял живот единственото нещо което да е направил е да се разболее,нито има осигурен друг апартамент нито кола нито къща,нищо
той е бил много зает да пие и да пуши и да се разболее "
Нито не е плащал за общата собственост.
Обаче като дойда с сметката скачат от прозорците
Ето това драги зрители са качествените тераси и блокове на комунизма.
няма как да няма рак като всеки 5ти ден в бс не се диша маняци,няма как да няма рак като всеки кара нафтови печки на по 20 години и 10 минути след като са минали улицата вони на кенеф след тях
няма как да няма рак като ядете колбаси и пушите по 2 кутий на ден
нормално е да е скочила на никой не пожелавам това бреме да гледа болен родител,дето цял живот единственото нещо което да е направил е да се разболее,нито има осигурен друг апартамент нито кола нито къща,нищо
той е бил много зает да пие и да пуши и да се разболее