Трагедия! 38-годишна бургазлийка скочи от деветия етаж в жк "Славейков"
Тялото е забелязано от съседи, които са изпаднали в шок
38-годишна бургазлийка е сложила край на живота си, скачайки от деветия етаж на блок 59 в жк "Славейков", потвърдиха за Флагман.бг полицейски източници.
Трагедията се е разиграла тази сутрин малко след 04:00 ч. Тялото е забелязано от съседи, които са изпаднали в шок.
По информация на Флагман.бг младата бургазлийка е живяла с майка си в апартамента, тя се е хвърлила от прозореца на стаята си. Засега не са ясни причините за фаталното решение.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ!
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА

"да гледа болен родител,дето цял живот единственото нещо което да е направил е да се разболее,нито има осигурен друг апартамент нито кола нито къща,нищо
той е бил много зает да пие и да пуши и да се разболее "
Нито не е плащал за общата собственост.
Обаче като дойда с сметката скачат от прозорците
Ето това драги зрители са качествените тераси и блокове на комунизма.
няма как да няма рак като всеки 5ти ден в бс не се диша маняци,няма как да няма рак като всеки кара нафтови печки на по 20 години и 10 минути след като са минали улицата вони на кенеф след тях
няма как да няма рак като ядете колбаси и пушите по 2 кутий на ден
нормално е да е скочила на никой не пожелавам това бреме да гледа болен родител,дето цял живот единственото нещо което да е направил е да се разболее,нито има осигурен друг апартамент нито кола нито къща,нищо
той е бил много зает да пие и да пуши и да се разболее