Трагедия! 38-годишна бургазлийка скочи от деветия етаж в жк "Славейков"
Тялото е забелязано от съседи, които са изпаднали в шок
38-годишна бургазлийка е сложила край на живота си, скачайки от деветия етаж на блок 59 в жк "Славейков", потвърдиха за Флагман.бг полицейски източници.
Трагедията се е разиграла тази сутрин малко след 04:00 ч. Тялото е забелязано от съседи, които са изпаднали в шок.
По информация на Флагман.бг младата бургазлийка е живяла с майка си в апартамента, тя се е хвърлила от прозореца на стаята си. Засега не са ясни причините за фаталното решение.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ!
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни

"да гледа болен родител,дето цял живот единственото нещо което да е направил е да се разболее,нито има осигурен друг апартамент нито кола нито къща,нищо
той е бил много зает да пие и да пуши и да се разболее "
Нито не е плащал за общата собственост.
Обаче като дойда с сметката скачат от прозорците
Ето това драги зрители са качествените тераси и блокове на комунизма.
няма как да няма рак като всеки 5ти ден в бс не се диша маняци,няма как да няма рак като всеки кара нафтови печки на по 20 години и 10 минути след като са минали улицата вони на кенеф след тях
няма как да няма рак като ядете колбаси и пушите по 2 кутий на ден
нормално е да е скочила на никой не пожелавам това бреме да гледа болен родител,дето цял живот единственото нещо което да е направил е да се разболее,нито има осигурен друг апартамент нито кола нито къща,нищо
той е бил много зает да пие и да пуши и да се разболее