Трагедия! 38-годишна бургазлийка скочи от деветия етаж в жк "Славейков"
Тялото е забелязано от съседи, които са изпаднали в шок
38-годишна бургазлийка е сложила край на живота си, скачайки от деветия етаж на блок 59 в жк "Славейков", потвърдиха за Флагман.бг полицейски източници.
Трагедията се е разиграла тази сутрин малко след 04:00 ч. Тялото е забелязано от съседи, които са изпаднали в шок.
По информация на Флагман.бг младата бургазлийка е живяла с майка си в апартамента, тя се е хвърлила от прозореца на стаята си. Засега не са ясни причините за фаталното решение.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ!
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим!
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията

"да гледа болен родител,дето цял живот единственото нещо което да е направил е да се разболее,нито има осигурен друг апартамент нито кола нито къща,нищо
той е бил много зает да пие и да пуши и да се разболее "
Нито не е плащал за общата собственост.
Обаче като дойда с сметката скачат от прозорците
Ето това драги зрители са качествените тераси и блокове на комунизма.
няма как да няма рак като всеки 5ти ден в бс не се диша маняци,няма как да няма рак като всеки кара нафтови печки на по 20 години и 10 минути след като са минали улицата вони на кенеф след тях
няма как да няма рак като ядете колбаси и пушите по 2 кутий на ден
нормално е да е скочила на никой не пожелавам това бреме да гледа болен родител,дето цял живот единственото нещо което да е направил е да се разболее,нито има осигурен друг апартамент нито кола нито къща,нищо
той е бил много зает да пие и да пуши и да се разболее